Filtruj

Marki

Szukasz najlepszych marek rowerowych? Sprawdź naszą listę, która zawiera wszystkie popularne marki rowerów, części, akcesoriów oraz odzieży. Dowiedz się o nich więcej i bądź pewny, że wybrałeś najlepszy rower i właściwe wyposażenie. 

Często podczas zakupu wymarzonego roweru czy wyposażenia zastanawiacie się, jakie są dobre marki rowerów oraz akcesoriów? Które firmy są polecane i warte uwagi? Aby pomóc Wam odpowiedzieć na te pytania przygotowaliśmy katalog marek rowerowych, który zawiera opisy najbardziej popularnych firm na świecie. Znajdziecie tutaj ich krótką historię oraz najważniejsze informacje o najlepszych i najbardziej polecanych firmach. Zawarliśmy tu marki rowerów, komponentów, akcesoriów, odzieży oraz obuwia. Oczywiście poza tymi najbardziej popularnymi, znajdują się tutaj również brandy niszowe i mniej znane w Polsce, a lista nigdy nie jest zamknięta - systematycznie uzupełniamy ją o kolejne marki rowerowe. 

Dobre marki rowerów - poznaj je lepiej!

Przez lata działalności portalu Bikeworld do naszej redakcji trafiały w zasadzie wszystkie marki rowerów, które są dostępne na rodzimym rynku. Mieliśmy okazję testować setki rowerów różnego typu, a przez nasze ręce przewijały się wszystkie popularne marki rowerowe. To ogromna baza wiedzy i informacji. Postanowiliśmy, że z niej skorzystamy! Idea naszego katalogu marek zakłada, że - poza zapoznaniem się z daną firmą - od razu możesz też przejść do testów i innych publikacji na jej temat. Jeśli więc klikniesz w opis konkretnego producenta, poznasz nie tylko jego historię i profil działalności, ale od razu możesz też przejść do naszych materiałów związanych z tą konkretną marką. Dowiesz się z nich, jak się nam jeździło na jej sprzęcie, a w rezultacie łatwiej podejmiesz decyzję, jakiej marki rower wybrać dla siebie?

Nie tylko marki rowerowe

Oczywiście rowery to nie wszystko. Przecież równie ważne podczas jazdy są też komponenty, akcesoria, czy obuwie oraz odzież. Jednym słowem wszystko to, co składa się na wyposażenie roweru i ridera. W naszym katalogu marek nie zapominamy więc o producentach tych jakże istotnych elementów wyposażenia. Akurat lista firm tego typu zdaje się nie mieć końca. Jest znacznie dłuższa, niż zawierająca marki rowerów, ale stale dodajemy kolejne brandy. Zaczęliśmy od najważniejszych i najlepszych producentów, których już teraz znajdziecie na portalu, jednak wkrótce spodziewać się możecie kolejnych.  

Popularne artykuły