Promocja na odzież kolarską BIKE WORLD Sportswear!

Zobacz naszą promocyjną ofertę na odzież rowerową BIKE WORLD Sportswear - tylko do końca czerwca.

Drukuj
Sportowa odzież rowerowa Bikeworld Michał Kuczyński

Szukasz fajnych ciuchów na rower? Koniecznie zobacz naszą czerwcową promocję. Tylko teraz w sklep.bikeworld.pl znajdziesz rabaty do -30% na świetne kolarskie stroje. Sprawdź sam!

Dobra odzież sportowa jest jednym z kluczowych elementów wyposażenia rowerzysty. To ona gwarantuje nam komfort i sprawia, że do domu wrócimy bez otarć. Poza tym zapewnia nam lepszą cyrkulację powietrza oraz nie krępuje ruchów podczas intensywnej jazdy. Choć często o tym zapominamy, to warto jednak mieć z tyłu głowy, że dobre ubrania rowerowe mogą nam znacznie uprzyjemnić jazdę, a złe totalnie ją zepsuć. Wreszcie nie można zapomnieć o stylówce. Każdy z nas lubi nosić strój, który dobrze wygląda, podkreśla sylwetkę i sprawia, że po prostu dobrze prezentujemy się na rowerze. Na rynku znajdziecie mnóstwo odzieży - od zupełnie taniej, przez klasę średnią, aż po produkty premium. My, w ofercie BIKE WORLD Sportswear, przygotowaliśmy dla Was ubrania rowerowe, które łączą wysoki poziom zaawansowania ze świetnym designem oraz atrakcyjną ceną. Teraz macie szansę wyposażyć się w odzież BIKE WORLD’u w naprawdę dobrej promocji. Warto nie przegapić tej okazji, bo akcja trwa tylko do końca czerwca

 
 

 

BIKE WORLD Sportswear: nawet -30% 

Na początek lata przygotowaliśmy dla Was grubą obniżkę cen na większość produktów z naszej kolekcji sportowej. Szczególnie korzystnie wypadają spodenki rowerowe, koszulki kolarskie oraz bluzy i kamizelki. Jednym słowem to, co w garderobie rowerzysty najważniejsze, teraz możecie kupić naprawdę tanio. Koszulki kolarskie przeceniliśmy z 299 zł na 209 zł, a spodenki, kamizelki i bluzy z 349 zł na 249 zł. To oznacza, że typowy letni zestaw możecie mieć już za 458 zł. Zważywszy jakość tych produktów, zastosowane materiały oraz ich wygląd, jest to naprawdę dobra oferta. Podobnie sprawa wygląda choćby w przypadku bluzy, która obecnie kosztuje 249 zł. Zważywszy jej wykonanie, jest to naprawdę atrakcyjna propozycja. Koniecznie wejdźcie na sklep.bikeworld.pl i zobaczcie całą promocyjną ofertę. Pamiętajcie - obowiązuje tylko do końca czerwca!

 

 

Chcesz poznać lepiej naszą kolekcję, wejdź tu: 

 

 

Wejdź do sklepu i zamów!

Zakupy w naszym sklepie są bardzo proste. Wystarczy wejść na sklep.bikeworld.pl, znaleźć produkty, które Ci się podobają, wybrać rozmiar i zamówić. Do czerwcowych promocji nie ma specjalnego kodu, ceny są obniżone już na stronie, po prostu wchodzisz i kupujesz.

 
 

 

Strona internetowa: sklep.bikeworld.pl