Rouvy: prawdziwe trasy na trenażerze i dobra oferta na Black Week!

Poznaj Rouvy - aplikację do wirtualnych treningów na trenażerze i ich ciekawą ofertę na Black Week 2022.

Drukuj

Rouvy to aplikacja do jazdy na trenażerach, która przenosi nas na prawdziwe trasy z całego świata, tyle że pokonywane w domowym zaciszu. Z okazji Black Week firma przygotowała ciekawą ofertę, która może Was skusić do spróbowania.

Aplikacja Rouvy to jedna z kilku najpopularniejszych platform do wirtualnego treningu na rowerze. Jej cechą charakterystyczną jest to, że jeździmy po prawdziwych trasach, które zostały nagrane w formie video. Na rzeczywisty obraz nałożone są postacie kolarzy - również nasza - i poza samym treningiem możemy po prostu zobaczyć ciekawe kolarskie miejsca, a także poczuć ich klimat. Oczywiście poza obrazem Rouvy zawiera też dane dotyczące nachylenia, więc nasz trenażer - o ile jest interaktywny - będzie symulował realistyczne obciążenia, jakie tam spotkamy. O popularności tej apki niech świadczy fakt, że ma ona już ponad milion użytkowników. 

 

Jak to działa?

Do jazdy w ,,realnym-wirtualnym” świecie Rouvy potrzebny jest tylko interaktywny trenażer (lub trenażer smart) oraz aplikacja, którą instalujemy na komputerze, tablecie, bądź smartfonie. Oczywiście musimy być też połączeni z internetem i mieć rower, ale to chyba jasne. Rouvy ma w sumie aż 7 tysięcy tras do pokonania oraz aż 15 tysięcy gotowych treningów, które możemy odbywać na dowolnej z tras czekających na nas w aplikacji. Możemy jeździć sami, możemy trenować w grupie, albo wziąć udział w wyścigach - opcji jest tutaj masa. 

 

Do tego na użytkowników czeka 70 oficjalnych wyścigów na wszystkich kontynentach. Od La Vuelta po Tour of Japan. Można udać się w szwajcarskie i włoskie Alpy, odwiedzić południowoafrykańskie wybrzeże oceaniczne, wietnamskie dżungle, czy zobaczyć zza kierownicy północnoamerykańskie parki narodowe. Nawiązując do sloganów Rouvy - możesz odwiedzić tysiące miejsc, których być może nigdy nie będziesz w stanie odwiedzić w prawdziwym życiu

 

Wśród ciekawostek w aplikacji Rouvy trzeba wymienić też OmniMode, czyli kolejny stopień rozwoju tej platformy. W tej opcji możemy przenieść się na trasy w trybie 360 stopni, co dodatkowo czyni jazdę bardziej rzeczywistą. 

 

Dla sportowców, którzy ponad ładne widoki są głodni rywalizacji jest też opcja Strava Live Segments, która umożliwia popularne polowanie na KOMy i PRy na Stravie. 

 

 

 

Oferta na Black Week

Specjalnie na Black Week Rouvy przygotowało promocyjną ofertę, która zapewnia 26% zniżki na subskrypcję aplikacji. Oferta dotyczy wszystkich opcji poza jednomiesięczną. Tym samym przy subskrypcji rocznej oszczędza się 46 EUR względem regularnej ceny. Po przeliczeniu subskrypcja wychodzi za około 9 Euro miesięcznie. Wyraźnie mniej, niż regularne 15 EUR przy zakupie tylko na miesiąc. Sami oceńcie, czy warto spróbować, natomiast aby skorzystać z rabatu przy pierwszym zakupie lub odnowieniu subskrypcji należy zastosować kod: PLROUVY26

 

Kod działa wyłącznie do 28 listopada, do godziny 23:59 UTC.

 

  • Aby aktywować kupon rabatowy, nowi użytkownicy powinni najpierw utworzyć konto - oto link: rouvy.com
  • Następnie zalogować się, aby zastosować kod rabatowy PLROUVY26 - link tutaj: rouvy.com

 

Dodatkowo Rouvy przygotowało Black Friday Challenge, który pozwala kupić strój rowerowy z rabatem 33% - szczegóły znajdziecie w linku: rouvy.com