Jesienna odzież rowerowa Bike World Sportswear

Poznaj kolekcję jesiennych ubrań na rower Bike World Sportswear.

Drukuj
Michał Kuczyński

Coraz niższe temperatury, szczególnie o porankach i wieczorami to jasny sygnał - idzie jesień! Specjalnie na takie okoliczności przygotowaliśmy nową jesienną kolekcję odzieży. Poznajcie ją i pamiętajcie - nie ma złej pogody na rower! Jest jedynie zły ubiór…

Obecny rok jest dla nas przełomowy, ponieważ wiosną ruszyliśmy z nowym zajawkowym projektem. Poza działalnością medialną na portalu otworzyliśmy też sklep.bikeworld.pl - miejsce, w którym można znaleźć dopracowaną designersko kolekcję odzieży rowerowej, która jest sygnowana naszą marką. Dotychczas w sklepie Bikeworldu mogliście znaleźć interesującą ofertę kolarskiej odzieży letniej oraz casualowe ubrania rowerowe. Wraz z nadejściem jesieni przygotowaliśmy zupełnie nową kolekcję - ubrania rowerowe na jesień, które pozwolą cieszyć się jazdą mimo spadających temperatur. Oczywiście nasza nowa odzież została utrzymana w identycznym stylu i pasuje do ubrań letnich Bike World Sportswear, tak aby wszystko można było ze sobą łączyć w jeden spójny strój. 

 
 

 

Jesienne akcesoria Bike World Sportswear 

Trzon oferty na jesień stanowią dodatki będące obowiązkowym elementem wyposażenia każdego rowerzysty, który dużo kręci jesienią oraz wiosną. Mowa oczywiście o kamizelce, rękawkach i nogawkach. Te trzy niezbędne akcesoria pozwalają - w różnych kombinacjach - efektywnie i komfortowo ubrać się na jazdę w zakresie temperatur pomiędzy (oczywiście około) 8 a 20 stopni Celsjusza. Ubieramy je do letniej koszulki i krótkich spodenek, dzięki czemu zyskujemy doskonały i uniwersalny zestaw - na tzw. cebulkę. Tego typu odzież szczególnie docenia się w zmiennej aurze oraz w te dni, gdy jeździmy o porankach lub wieczorami. Największą zaletą takich ubiorów jest możliwość zdjęcia dowolnego elementu, gdy jest nam zbyt ciepło w określoną partię ciała i schowanie go do kieszeni, bo w/w akcesoria zajmują bardzo niewiele miejsca. 

 

 

Kamizelka rowerowa Bike World Sportswear została wykonana ze specjalnej membrany Zero Wind, która chroni przed wiatrem, deszczem oraz ma właściwości oddychające. Zastosowaliśmy ją na całym przodzie, po bokach oraz na górnej części pleców. Pozostały ich obszar to przewiewna siatka. Z istotnych spraw warto podkreślić wysoką stójkę, która idealnie chroni szyję i nie pozwala wdzierać się chłodnemu powietrzu pod ubrania. Docenicie też gruby i łatwy w obsłudze suwak. Po zdjęciu kamizelka zwija się do kompaktowych rozmiarów, więc spokojnie w każdej chwili może trafić do kieszonki kolarskiej koszulki. Krój jest typowo kolarski, a jej zastosowanie to szosa, MTB, gravel oraz jazda rekreacyjna. 

 

Zobacz kamizelkę w naszym sklepie:

 

 

 
 

 

Rękawki rowerowe Bike Worldu to kolejny z dodatków na górną część ciała. Zostały wykonane z cienkiej lycry i pozwalają ogrzać ręce przed jesiennym i wiosennym chłodem. Są lekkie i cienkie, nie krępują ruchów i łatwo się je zakłada. Po zdjęciu zajmują bardzo niewiele miejsca. Ich materiał doskonale oddycha, a ponadto jest mocno elastyczny, dzięki czemu nasze rękawki pasują do rąk o zróżnicowanej budowie. Za stabilne trzymanie się na miejscu odpowiadają silikonowe ściągacze na górnej krawędzi. 

 
 

 

Nogawki rowerowe Bike World - podobnie jak rękawki - zostały uszyte z cienkiej i oddychającej lycry. Ich grubość jest dostosowana do tej, którą znajdziecie w naszych krótkich spodenkach. Nie są też przesadnie długie, sięgają do około połowy uda. Zrobiliśmy to celowo, aby nie tworzyć podwójnej - zbyt grubej - warstwy na całej długości uda. Stabilne trzymanie się na nogach zapewniają silikonowe ściągacze. Oczywiście w trakcie jazdy można je śmiało zdjąć, są na tyle małe, że spokojnie zmieszczą się w kieszeni koszulki. 

 

Zobacz nasze akcesoria:

 

 

Na większy chłód - bluza rowerowa 

 

 

Gdy zrobi się zimniej w naszej ofercie jest jeszcze bluza rowerowa Ride, którą mogliście już poznać, bowiem mamy ją w ofercie od wiosny. Jest lekko ocieplona i cechuje się wyjątkowo dużą elastycznością. Dzięki czemu - niezależnie czy pod spód założycie cienką potówkę, czy zimową bieliznę termiczną - macie gwarancję, że bluza Ride zawsze idealnie przylega do ciała. To z kolei zapobiega wdzieraniu się chłodnemu powietrzu do wnętrza odzieży. Nasza bluza doskonale chroni przed chłodem i świetnie wygląda. Ma dopasowany krój, ale jest bardzo elastyczna, więc spokojnie sprawdzi się również u tych riderów, którzy mają trochę kilogramów nadbagażu. Sprawdzi się zarówno w jeździe rekreacyjnej, jak i na mocnych treningach - doskonale oddycha i ma pojemne kieszenie. 

 

Zobacz bluzę w naszym sklepie:

Bluza BIKE WORLD Sportswear RIDE

 

 

Nowa Bielizna rowerowa Bike World Sportswear

 

 

Przy okazji premiery kolekcji na jesień do oferty dołącza też potówka Bike World. To cienki i oddychający bezrękawnik, który sprawdzi się jako warstwa pierwsza w zróżnicowanych warunkach atmosferycznych. Jest dedykowana przede wszystkim na lato, ale spokojnie można jej używać w cieplejsze jesienne i wiosenne dni. Ma opinający krój, jest rozciągliwa i wykonana z dobrze oddychającego materiału. Jej właściwości poprawiają termoregulację ciała w trakcie jazdy. 

Zobacz bieliznę sportową w naszym sklepie:

 

...a po rowerze!

 
 

 

Nie zapominajcie, że Bike World Sportswear to również casualowe ubrania rowerowe. Na jesień idealnie nadają się nasze bluzy z kapturem. Są wykonane z wysokiej jakości bawełny i zostały naprawdę solidnie ocieplone. Poczujecie w nich przyjemny komfort termiczny w te dni, kiedy pogoda za oknem nie zachęca do wyjścia z domu. 

Więcej o prezentowanej odzieży znajdziecie na: www.sklep.bikeworld.pl