Decathlon

ul. Geodezyjna 76
03-290, Warszawa
tel. 800 808 007

www.decathlon.pl
B’Twin jest marką należącą do Decathlonu - francuskiej sieci wielkopowierzchniowych sklepów sportowych. Obok brandów Van Rysel, Rockrider i Triban jest jedną z czterech marek rowerowych należących do tej międzynarodowej sieci.

Do 2006 roku produkty z działu rowerowego w Decathlonie oferowane były pod marką Decathlon Cycle, wtedy nastąpił rebranding i wszystkie rowery oraz akcesoria zaczęły być oferowane jako B’Twin. Takie nazewnictwo obowiązywało do 2019, gdy przyszedł czas na kolejny podział. Obecnie pod marką B’Twin znajdziemy w sklepach Decathlon rowery rekreacyjne i użytkowe oraz dziecięce. Konkretnie są to jednoślady miejskie i trekkingowe, a także ich elektryczne warianty, jak również rowery dla dzieci i młodzieży oraz rowery składane. Poza samymi jednośladami dostępne są akcesoria, komponenty i odzież B’Twin, które również wpisują się w podział na 4 różne marki, w zależności od typu rowerowej dyscypliny.  

Produkty B’Twin są projektowane we francuskiej centrali Decathlonu w Lille, która skupia w sobie działy projektowania i testowania. Ich celem jest zawsze zaproponowanie klientom maksymalnie dobrych produktów w minimalnej cenie, a największą koncentrację kładzie się na sprzęcie i rowerach dla mas, czyli modeli najbardziej podstawowych i najtańszych. Produkcja odbywa się w wielu krajach, ponieważ B’Twin korzysta z kilku dostawców. To podejście oraz efekt skali, który Decathlon osiąga sprzedając swoje wyroby w ponad 50 krajach, zapewniają wyjątkowo atrakcyjny stosunek ceny do jakości. Rowery B’Twin są jednymi z najtańszych na rynku. To ich ogromna zaleta. Podobnie jak wysoka jakość całej obsługi posprzedażowej - jak choćby egzekwowanie roszczeń gwarancyjnych. Produkty B’Twin można oczywiście kupić jedynie w sklepach Decathlon. 

Artykuły powiązane z marką bTwin

Filmy powiązane z marką bTwin

Produkty marki bTwin znajdziesz w sklepach

Produkty marki bTwin w katalogu rowerowym