Shimano Polska

ul. Jana Gutenberga 9
62-023, Żerniki / k. Poznania
tel. 61 62 52 100
infopoland@shimano-eu.com
bike.shimano.com/pl-PL/
PRO jest producentem komponentów rowerowych należącym do koncernu Shimano.

PRO jest jednym z największych na świecie producentów komponentów rowerowych. Pod tą marką dostępne są produkty takie jak: wsporniki siodełka, kierownice, siodła, wsporniki kierownic, regulowane sztyce oraz narzędzia i torby oraz sakwy rowerowe, a także wiele innych akcesoriów i specjalistycznych części rowerowych. Oferta opiewa na produkty dedykowane do wszelkich kolarskich dyscyplin, z zaawansowanymi wyścigowymi komponentami do rowerów szosowych, triathlonowych oraz górskich włącznie. 

PRO jest marką nalężącą do Shimano i dla japońskiego giganta stanowi uzupełnienie oferty OEM (produkty wysyłane do fabryk rowerowych) oraz polem do powiększenia działalności na rynku aftermarket, czyli produktów, które kupuje się w sklepach. Posiadanie własnego brandu pozwala im znacznie rozszerzyć skalę działania, umożliwia zaproponowanie klientom kompleksowej oferty części do rowerów oraz naturalnie zwiększyć całkowity udział w rynku. Istotną cechą produktów marki PRO jest pełna kompatybilność ze wszystkimi aktualnymi standardami Shimano. 

Wysoka jakość produktów, szeroka dostępność oraz zbalansowana polityka cenowa sprawiają, że komponenty PRO są bardzo popularne i lubiane przez kolarzy. 

Artykuły powiązane z marką Pro

Filmy powiązane z marką Pro

Produkty marki Pro znajdziesz w sklepach