Ski Bike Centrum

Plac Karpeckiego 3
43-190, Mikołów
Mondraker jest hiszpańskim producentem rowerów, którego kolekcja wyróżnia się oryginalnym wyglądem i ciekawymi autorskimi rozwiązaniami.

Mondraker jest firmą stosunkowo młodą. Została założona w 2001 roku w Hiszpańskim Alicante. Producent specjalizuje się w rowerach MTB i to właśnie wśród nich może pochwalić się ciekawymi rozwiązaniami. Najbardziej znanym jest Forward Geometry - rowery do agresywnego MTB z bardzo długą górną rurą i mostkiem bez wysięgu. Wyglądają bardzo specyficznie - kierownica wydaje się wystawać w nich z główki ramy. Innym charakterystycznym rozwiązaniem była ich wyścigówka do XC - Mondraker Podium, która miała mostek zintegrowany z ramą - te dwa elementy razem tworzyły jedną linię. Wyglądało to ekstrawagancko i niepowtarzalnie. Obecnie zerwano już z tą koncepcją, ale to jeden z rowerów, które pozwoliły hiszpanom dać się poznać szerszej publiczności. 

Obecnie Mondraker sprzedaje rowery na przeszło 40 rynkach, a w Polsce jest znany wśród bardziej zaawansowanych i świadomych riderów MTB. Najbardziej smakowite są ich skuteczne zjazdowo rowery enduro i superlekkie rowery do XC i maratonów. W ofercie Mondrakera znajdziemy rowery MTB ze wszystkich kategorii, rowery dziecięce oraz rowery elektryczne.

Artykuły powiązane z marką Mondraker

Filmy powiązane z marką Mondraker

Produkty marki Mondraker znajdziesz w sklepach