Overfly jest polskim producentem rowerów elektrycznych z siedzibą w Raszynie. Mimo, że firma dość krótko funkcjonuje na rynku rowerów elektrycznych, zdążyła wyrobić sobie już dobrą markę.

Historia Overfly’a jest interesująca i zupełnie inna, niż standardowa geneza rozpoczęcia działalności przez producentów jednośladów. Obserwując dynamiczny wzrost popularności rowerów elektrycznych, firma, która posiadała 25-letnie doświadczenie w serwisowaniu elektronarzędzi, zdecydowała się na produkcję rowerów elektrycznych. 

Kolekcja producenta z Raszyna opiera się przede wszystkim o rowery użytkowe - miejskie i trekkingowe. Wpisuje się to zresztą w misję firmy, którą jest pokazanie ludziom, że rower elektryczny to świetny sposób na środek codziennej komunikacji. Poza elektrycznymi rowerami użytkowymi, w kolekcji znajdziemy też ciekawego fitness bike’a, e-MTB oraz elektrycznego składaka.  

Polski producent chwali się, że poza samym montażem rowerów w swoim zakładzie, samodzielnie produkuje baterie do swoich e-bike’ów. Overfly podkreśla, że wysokiej jakości akumulator zwiększa nie tylko zasięg roweru, ale również jego żywotność i bezawaryjność. Właśnie dlatego postawił na samodzielne tworzenie tego elementu w oparciu o ogniwa dostarczane przez najlepszych producentów na świecie - LG, Samsunga i Panasonica.

Artykuły powiązane z marką Overfly

Filmy powiązane z marką Overfly

Produkty marki Overfly znajdziesz w sklepach