Artex

ul. Legionów 217
43-502, Czechowice-Dziedzice
tel. 32 215 66 41
biuro@nrowery.pl
www.artex-rowery.pl/
Northtec jest polskim producentem rowerów, który specjalizuje się w segmentach jednośladów rekreacyjnych i sportowych. Jego oferta wyróżnia się na rynku atrakcyjnym stosunkiem jakości i wyposażenia do ceny kompletnego roweru.

Historia rodzimego producenta - firmy Artex z siedzibą w Czechowicach-Dziedzicach na Śląsku - rozpoczęła się w 1996 roku od działalności handlowej, a następnie importu rowerów z zagranicy. Wreszcie w roku 2005 rozpoczęto produkcję pod własną marką Northtec. Początkowo w ofercie były rowery aluminiowe, ale już w 2008 roku dołączyły do nich topowe szkielety do MTB wykonane z karbonu. 

Polska marka działa wg sprawdzonego schematu. Stosuje prosty design, który podoba się szerokiej rzeszy klientów, korzysta przy tym z opatrzonych już na rynku rozwiązań konstrukcyjnych i technologicznych, a swoje rowery montuje w oparciu o sprawdzone komponenty. Na koniec wycenia swoją kolekcję w atrakcyjnych rynkowo cenach

Oferta Northteca składa się z rowerów rekreacyjno-sportowych oraz użytkowych. Trzon kolekcji stanowią modele MTB oraz crossowe. Poza nim są tam trekkingi i rowery miejskie, a także rowery młodzieżowe i dziecięce. 

Artykuły powiązane z marką Northtec

Produkty marki Northtec znajdziesz w sklepach

Produkty marki Northtec w katalogu rowerowym