DuszakTeam Ekspedycja Andy

Drukuj

Zrealizowane plany braci Duszak Team mają konkretny obraz i pełne kształty, które już teraz można zobaczyć na własne oczy. Zostały one zwizualizowane w tej oto relacji, na której obejrzenie już dzisiaj zapraszamy.

Film pokazuje, w jakim stylu Marek i Paweł zdobyli szczyty i podążali na dwóch kółkach poza horyzont tego, co znane, bezpieczne i typowe.

Poznaj prawdziwy, namacalny charakter wyprawy Duszak Team w Andy. Poczuj się uczestnikiem podróży w dalekie zakątki naszego globu. Wtop się w charakter i urok zwiedzania świata na trzech kółkach. Nie musisz się nigdzie ruszać sprzed monitora komputera. Nie ma potrzeby napinania mięśni i brania udziału w próbach wytrzymałościowych. Chociaż wyprawa w Andy liczy się nie tylko w ilości niepowtarzalnych widoków i liście osiągniętych celów, ale również w ilości wylanego potu, w częstotliwości nabierania w płuca powietrza, w silne trzymania kierownicy oraz w determinacji we wprowadzaniu w ruch opon rowerów, to śledząc jej historię, nie trzeba zamieniać fotela na rower. Tych, którzy po obejrzeniu filmu chcieliby poczytać relację z wyprawy, już wkrótce zapraszamy na www.bikeWorld.pl