24 września BIKE EXPO zawita do Bielska-Białej

Dowiedz się więcej o wydarzeniu ,,BIKE-EXPO - Narodowy Test Rowerowy”. Imprezie, podczas której obejrzysz oraz przetestujesz rowery z kolekcji na rok 2021.

Drukuj

Już 24 września w Bielsku-Białej odbędzie się wyjątkowa edycja BIKE-EXPO - Narodowy Test Rowerowy - impreza podczas, której można przetestować rowery na sezon 2021 oraz podziwiać ekspozycje obecnych wystawców.

BIKE EXPO - Narodowy Test Rowerowy to coroczne wydarzenie, które przez ostatnie lata zdążyło już wyrobić sobie markę. Podczas imprezy dotychczas odbywającej się na stadionie PGE Narodowym w Warszawie, można dwutorowo poznawać najnowsze kolekcje producentów - w części wystawienniczej podziwiać stoiska wystawców wypełnione sprzętem i akcesoriami, natomiast w strefie testowej osobiście przejechać się na dowolnym rowerze. W związku z pandemią koronawirusa impreza, która miała odbyć się wczesną wiosną w Warszawie została odwołana. Organizatorzy przygotowali jednak ciekawą alternatywę - w tym roku cały event przenosi się w góry - konkretnie do Bielska-Białej obok Hotelu Dębowiec.

Paradoksalnie to dobra wiadomość, bo szanse na prawdziwe testy rowerów są znacznie większe, niż dotychczas. Pod Szyndzielnią pojawią się tacy wystawcy jak: Bafang Electric, Focus, Jobo Bike, Specialized, czy Trek - oczywiście z pełnymi flotami testowymi modeli 2021. Będzie więc szansa polatać na ich nowościach na doskonałych trasach MTB, DH Szyndzielni oraz beskidzkich szosach. Testy to nie wszystko, bo poza jazdą będzie oczywiście można też przyjrzeć się bliżej produktom w pawilonach wystawienniczych.

 

 

Harmonogram

Cała impreza potrwa trzy dni - od 24 do 26 września. 24 września, czyli czwartek będzie dniem spotkań branżowych, przeznaczonym dla dystrybutorów i sklepów rowerowych. Kolejne dwa dni: 25 i 26 września będą już otwarte dla wszystkich chętnych. To właśnie wtedy każdy może po prostu przyjechać i sprawdzić nowości na ,,własnych nogach”. 

Co z BIKE EXPO w Warszawie?

Organizator wydarzenia - Arkadiusz Walus - jednocześnie już zaprasza na BIKE EXPO - Narodowy Test Rowerowy, które powróci do Warszawy w dniach 10-11 kwietnia 2021 roku. Czwarta edycja na PGE Narodowym będzie tradycyjnie pełna atrakcji. Głównym punktem będzie wystawa rowerów i akcesoriów, która zajmie aż zajmie dwa piętra stref VIP i SMC stadionu PGE Narodowego. Zawita tam ponad 80-ciu wystawców, którzy zaprezentują produkty około 150 marek z całego świata. Dodatkowo wiele z nich będzie można kupować w strefach sprzedażowych na miejscu lub online, z dostawą na drugi dzień. Drugim filarem imprezy będą tradycyjnie testy rowerów, które będzie można odbywać na płycie PGE Narodowego, która na ten czas zostanie przerobiona na tory testowe adekwatne do różnych kolarskich dyscyplin. Poza tym, event odwiedzi aż pięćdziesięciu gości specjalnych - kolarskich gwiazd i branżowych specjalistów. 

Więcej informacji znajdziecie na stronie organizatora oraz ich profilu na facebooku:
www.bikeexpo.pl
www.facebook.com/bikeexponarodowy