BIKE EXPO – Narodowy Test Rowerowy 2024: już 6-7 kwietnia!

Poznaj szczegóły dotyczące jednej z największych imprez rowerowych w Polsce: BIKE EXPO – Narodowy Test Rowerowy, który odbędzie się 6-7 kwietnia w Warszawie!

Drukuj

Jak mówią organizatorzy: ,,takiego wydarzenia w Polsce jeszcze nie było”... Podczas targów BIKE EXPO – Narodowy Test Rowerowy, które odbywają się już za niecałe trzy tygodnie gościem specjalnym będzie Chris Froome! Sprawdźcie szczegóły!

BIKE EXPO – Narodowy Test Rowerowy to wydarzenie, które urosło do miana największych branżowych targów rowerowych. Event odbywający się na stadionie PGE Narodowym w Warszawie to jednak znacznie więcej, niż tylko możliwość przyglądania się temu, co na swoich stoiskach pokazują wystawcy. Jest tam bowiem również masa ciekawych wydarzeń towarzyszących, specjalnych gości oraz strefa testowa, na której można testować rowery! 

 

 

Kiedy i dlaczego warto tam być?

BIKE EXPO – Narodowy Test Rowerowy 2024 odbędzie się w dniach od 6 do 7 kwietnia na PGE Narodowym w Warszawie. Organizator przygotował 2 piętra strefy biznes, gdzie zlokalizowana jest przestrzeń, na której spotkacie około 100 wystawców, czyli produkty ponad 200 rowerowych marek. Jak zawsze będzie można podziwiać całe kolekcje, poszczególne produkty, ale również zrobić zakupy. 

 

Druga, integralna część BIKE EXPO będzie równolegle odbywała się na – co ważne o tej porze roku – zadaszonej płycie Stadionu PGE Narodowego. Tam na uczestników czeka strefa testowa! 

 

Poza tym warto zajrzeć do sali konferencyjnej, gdzie będą odbywały się spotkania z gwiazdami i ciekawymi postaciami. Przede wszystkim 6 kwietnia odbędzie się spotkanie z Chrisem Froomem! Poza nim, gośćmi specjalnymi będą inne wielkie postacie – m.in. Maciej Bodnar, Czesław Lang, czy Mateusz Kusznierewicz. Spotkania mają prowadzić znani kolarskiemu środowisku Michał Kempa i Adam Probosz. 

 

Chris Froome gościem specjalnym na BIKE EXPO – Narodowy Test Rowerowy 2024

Bez wątpienia – poza tym, że Bike Expo to po prostu fajny event, na który warto wpaść – mocnym punktem całego wydarzenia jest możliwość spotkania Chrisa Froome’a, wciąż aktywnej zawodowo legendy kolarstwa szosowego. Oto, jak anonsują go organizatorzy: 

 

Gwiazda światowego kolarstwa Chris Froome będzie gościem specjalnym EKOÏ i BIKE EXPO – Narodowy Test Rowerowy 2024. Czterokrotny zwycięzca Tour de France, dwukrotny triumfator Vuelta a Espana oraz zwycięzca Giro d’Italia, dwukrotny brązowy medalista igrzysk olimpijskich i brązowy medalista mistrzostw świata przyjedzie do Polski na zaproszenie firmy EKOÏ. 6 kwietnia 2024 na stadionie PGE Narodowym podczas największych targów i testów rowerowych w Polsce, utytułowany kolarz spotka się z publicznością i dziennikarzami. To jedyna okazja, by zobaczyć na żywo jednego z siedmiu kolarzy w historii, którzy w swoim dorobku mają zwycięstwa we wszystkich trzech Wielkich Tourach.

 

W przedsprzedaży bilety kosztują od 22 do 35 zł. 

 

Więcej informacji znajdziecie na stronie: https://bikeexpo.pl/