Jaki rower wybrać? Sprawdź Katalog Rowerowy 2024 - już on-line!

Sprawdź Katalog Rowerowy Bikeworld na 2024 rok - miejsce, w którym znajdziesz całą rynkową ofertę rowerów z kolekcji na bieżący rok.

Drukuj

Szukasz roweru, albo chcesz sprawdzić, jakie modele są dostępne na rynku? Jesteś pod dobrym adresem! Katalog Rowerowy Bikeworldu zawiera pełną ofertę rowerów dostępnych na polskim rynku. Właśnie uruchomiliśmy jego odsłonę na 2024 rok!

 

Katalog Rowerowy Bikeworld jest potężną bazą danych, która w jednym miejscu gromadzi wszystkie rowery dostępne na polskim rynku! Od 20 lat każdego roku zbieramy i wprowadzamy do katalogu wszystkie rowery, jakie występują na polskim rynku w oficjalnej dystrybucji. Dzięki temu to jedyne miejsce w sieci, gdzie pod jednym adresem – www.katalog.bikeworld.pl – możecie przeglądać praktycznie całą rynkową ofertę wraz z listą wyposażenia każdego roweru, zdjęciami oraz aktualnymi cenami. 

 

Warto dodać, że Katalog Bikeworld to nie tylko baza rowerów, ale również świetne miejsce do szukania roweru dla siebie i porównywania rynkowej oferty. Bogata funkcjonalność naszego serwisu pozwala w przejrzysty sposób filtrować i porównywać wybrane modele. Możesz szukać rowerów wg wszelkich kryteriów – ceny, typu roweru, wielkości koła itd. 

 

 

 

 

Katalog 2024 już on-line!

Właśnie opublikowaliśmy Katalog Rowerowy na 2024 rok! W tym momencie znajdziecie w nim 4200 nowych modeli z kolekcji 2024, natomiast przez najbliższe tygodnie sukcesywnie będziemy dodawać kolejne rowery i rowery elektryczne. Wraz z publikowaniem przez kolejne firmy swoich ofert i cenników, my będziemy dodawać je do naszego Katalogu Rowerowego. Jak zawsze powinniśmy u progu sezonu dobić do około 10 000 rowerów dostępnych do przeglądania. Katalog jest oczywiście w pełni responsywny i dostosowany do przeglądania zarówno na komputerach, jak i urządzeniach mobilnych. W dowolnym momencie i z każdego miejsca możesz wygodnie sprawdzać naszą rowerową bazę danych i pobawić się w poszukiwania roweru. 

 

Znajdź wymarzony rower dzięki nam!

Szczególnie zachęcamy Was do pobawienia się funkcją porównywania rowerów, która jest bardzo przydatna podczas poszukiwań wymarzonego sprzętu i rozpatrywania ofert przez pryzmat cena / wyposażenie. 

 

Rowery są posegregowane wg kategorii, czyli dzielą się na miejskie, górskie, dziecięce, szosowe, gravele, elektryki itd. Następnie poszukiwania można łatwo zawęzić według określonych kryteriów. Dostępne na rynku rowery można filtrować przez szereg parametrów takich jak: marka, cena, materiał ramy, skok amortyzatora, ilość przełożeń, grupa napędowa, rozmiar kół, typ hamulców, a nawet poprzez fakt obecności sztycy regulowanej. Dzięki temu, po kilku kliknięciach zobaczysz przegląd konkretnych rowerów, które spełniają Twoje kryteria

 

Sprawdźcie to! Zapraszamy do Katalogu Rowerowego 2024 – szukajcie, filtrujcie i porównujcie: katalog.bikeworld.pl