T-A: Wygrana Kittela, 4. miejsce Kwiato

Sirotti

Michał Kwiatkowski (Team Sky) zajął 4. miejsce na 2. etapie Tirreno-Adriatico z metą w Follonice. Zwyciężył po sprinterskim finiszu Marcel Kittel (Katiusza-Alpecin).

Sprinterski pojedynek rozstrzygnął losy 2. etapu tegorocznego Wyścigu Dwóch Mórz, a walkę najszybszych kolarzy w peletonie wygrał Kittel, dla którego było to pierwsze zwycięstwo w tym sezonie. Niemiec w walce na kreskę wyprzedził Petera Sagana (Bora-hansgrohe) i Giacomo Nizzolo (Trek-Segafredo), natomiast tuż za podium uplasował się Michał Kwiatkowski (Team Sky).

Kittel wykorzystał bardzo dobrą pracę swoich kolegów, którzy w końcówce płaskiego etapu z 
Camaiore do Folleniki, bardzo mocno pracowali na rzecz swojego lidera. Niemiec wyprowadzony na czoło na 200 metrów przed metą rozpoczął finisz i skutecznie odpierał ataki swoich najgroźniejszych rywali. Tuż przed metą wystawić koło kolarzowi Katiusza-Alpecin próbowali jeszcze Sagan i Nizzolo, ale nie byli w stanie wyprzedzić rozpędzonego Kittela. Tuż za nimi finiszował Kwiatkowski, a szóste miejsce zajął Jakub Mareczko (Wilier Triestina - Selle Italia).

W klasyfikacji generalnej liderem został Patrick Bevin (BMC Racing Team), który zmienił na prowadzeniu swojego kolegę z ekipy, Damiano Caruso. Po dzisiejszym czwartym miejscu na szóste miejsce awansował Kwiatkowski, który do tej pory był trzynasty, i traci do Bevina 9 sekund.

Pozostali trzej Polacy – Maciej Bodnar i Rafał Majka (Bora-hansgrohe) oraz Tomasz Marczyński (Lotto Soudal) finiszowali w peletonie.

Wyniki 2. etapu:

  • 1    Marcel Kittel (Ger) Katusha-Alpecin    4:12:24     
  • 2    Peter Sagan (Svk) Bora-Hansgrohe          
  • 3    Giacomo Nizzolo (Ita) Trek-Segafredo          
  • 4    Michał Kwiatkowski (Pol) Team Sky          
  • 5    Patrick Bevin (NZl) BMC Racing Team          
  • 6    Jakub Mareczko (Ita) Wilier Triestina-Selle Italia          
  • 7    Fernando Gaviria (Col) Quick-Step Floors          
  • 8    Danny van Poppel (Ned) LottoNL-Jumbo          
  • 9    Eduard Grosu (Rom) Nippo-Vini Fantini-Europa Ovini          
  • 10    Simone Consonni (Ita) UAE Team Emirates          
  • 11    Caleb Ewan (Aus) Mitchelton-Scott          
  • 12    Sacha Modolo (Ita) EF Education First-Drapac p/b Cannondale          
  • 13    Jens Debusschere (Bel) Lotto Soudal          
  • 14    Mark Renshaw (Aus) Dimension Data          
  • 15    Damiano Caruso (Ita) BMC Racing Team          
  • 16    Stepan Kuriyanov (Rus) Gazprom-Rusvelo          
  • 17    Jack Bauer (NZl) Mitchelton-Scott          
  • 18    Iljo Keisse (Bel) Quick-Step Floors          
  • 19    Marco Coledan (Ita) Wilier Triestina-Selle Italia          
  • 20    Julien Duval (Fra) AG2R La Mondiale          
  • 21    Diego Ulissi (Ita) UAE Team Emirates          
  • 22    Simone Ponzi (Ita) Nippo-Vini Fantini-Europa Ovini          
  • 23    Matthieu Ladagnous (Fra) Groupama-FDJ          
  • 24    Davide Cimolai (Ita) Groupama-FDJ          
  • 25    Andrey Amador (CRc) Movistar Team          
  • 26    Jorge Arcas (Spa) Movistar Team          
  • 27    Mikel Landa (Spa) Movistar Team          
  • 28    Zdenek Stybar (Cze) Quick-Step Floors          
  • 29    Alexey Lutsenko (Kaz) Astana Pro Team          
  • 30    José Gonçalves (Por) Katusha-Alpecin          
  • 31    Geraint Thomas (GBr) Team Sky          
  • 32    Tom Dumoulin (Ned) Team Sunweb          
  • 33    Greg Van Avermaet (Bel) BMC Racing Team          
  • 34    Gijs Van Hoecke (Bel) LottoNL-Jumbo          
  • 35    Vincenzo Nibali (Ita) Bahrain-Merida          
  • 36    Tomasz Marczyński (Pol) Lotto Soudal          
  • 37    Jaime Roson (Spa) Movistar Team          
  • 38    Oscar Gatto (Ita) Astana Pro Team          
  • 39    Jos van Emden (Ned) LottoNL-Jumbo          
  • 40    Salvatore Puccio (Ita) Team Sky          
  • 41    Miguel Angel Lopez (Col) Astana Pro Team          
  • 42    Sergey Firsanov (Rus) Gazprom-Rusvelo          
  • 43    Dario Cataldo (Ita) Astana Pro Team          
  • 44    Fabio Aru (Ita) UAE Team Emirates          
  • 45    Michael Schär (Swi) BMC Racing Team          
  • 46    Kanstantsin Siutsou (Blr) Bahrain-Merida          
  • 47    Daniel Oss (Ita) Bora-Hansgrohe          
  • 48    Romain Bardet (Fra) AG2R La Mondiale          
  • 49    Bernhard Eisel (Aut) Dimension Data          
  • 50    Alexandre Geniez (Fra) AG2R La Mondiale          
  • 51    Chris Froome (GBr) Team Sky          
  • 52    Davide Formolo (Ita) Bora-Hansgrohe          
  • 53    Louis Meintjes (RSA) Dimension Data          
  • 54    Bob Jungels (Lux) Quick-Step Floors          
  • 55    Boy van Poppel (Ned) Trek-Segafredo          
  • 56    Philippe Gilbert (Bel) Quick-Step Floors          
  • 57    Domenico Pozzovivo (Ita) Bahrain-Merida          
  • 58    Nikias Arndt (Ger) Team Sunweb          
  • 59    Rick Zabel (Ger) Katusha-Alpecin          
  • 60    Nikolas Maes (Bel) Lotto Soudal          
  • 61    Jan Polanc (Slo) UAE Team Emirates          
  • 62    Ivan Santaromita (Ita) Nippo-Vini Fantini-Europa Ovini          
  • 63    Taylor Phinney (USA) EF Education First-Drapac p/b Cannondale          
  • 64    Sonny Colbrelli (Ita) Bahrain-Merida          
  • 65    Jasper Stuyven (Bel) Trek-Segafredo          
  • 66    Rigoberto Uran (Col) EF Education First-Drapac p/b Cannondale          
  • 67    Daniele Bennati (Ita) Movistar Team          
  • 68    George Bennett (NZl) LottoNL-Jumbo          
  • 69    Nathan Haas (Aus) Katusha-Alpecin          
  • 70    Jasha Sütterlin (Ger) Movistar Team          
  • 71    Daryl Impey (RSA) Mitchelton-Scott          
  • 72    Dennis van Winden (Ned) Israel Cycling Academy          
  • 73    Aleksandr Riabushenko (Blr) UAE Team Emirates          
  • 74    Jonathan Castroviejo (Spa) Team Sky          
  • 75    Rafał Majka (Pol) Bora-Hansgrohe          
  • 76    Daniel Moreno (Spa) EF Education First-Drapac p/b Cannondale          
  • 77    Aleksandr Vlasov (Rus) Gazprom-Rusvelo          
  • 78    Simon Clarke (Aus) EF Education First-Drapac p/b Cannondale          
  • 79    Tosh Van Der Sande (Bel) Lotto Soudal          
  • 80    Kristijan Koren (Slo) Bahrain-Merida          
  • 81    Edoardo Zardini (Ita) Wilier Triestina-Selle Italia          
  • 82    Nikolai Cherkasov (Rus) Gazprom-Rusvelo          
  • 83    Matteo Busato (Ita) Wilier Triestina-Selle Italia          
  • 84    Maciej Bodnar (Pol) Bora-Hansgrohe          
  • 85    Nelson Oliveira (Por) Movistar Team          
  • 86    Marco Marcato (Ita) UAE Team Emirates          
  • 87    Tiesj Benoot (Bel) Lotto Soudal          
  • 88    Simon Geschke (Ger) Team Sunweb          
  • 89    Lennard Kämna (Ger) Team Sunweb          
  • 90    Artem Nych (Rus) Gazprom-Rusvelo          
  • 91    Luka Mezgec (Slo) Mitchelton-Scott          
  • 92    Gianni Moscon (Ita) Team Sky          
  • 93    Rohan Dennis (Aus) BMC Racing Team          
  • 94    Matthias Brändle (Aut) Trek-Segafredo          
  • 95    Michael Hepburn (Aus) Mitchelton-Scott    0:00:21     
  • 96    Alex Dowsett (GBr) Katusha-Alpecin    0:00:23     
  • 97    Tony Martin (Ger) Katusha-Alpecin    0:00:26     
  • 98    Ryan Mullen (Irl) Trek-Segafredo    0:00:28     
  • 99    Sep Vanmarcke (Bel) EF Education First-Drapac p/b Cannondale    0:00:30     
  • 100    Marco Canola (Ita) Nippo-Vini Fantini-Europa Ovini    0:00:34     
  • 101    Simon Spilak (Slo) Katusha-Alpecin    0:01:00     
  • 102    Andrey Grivko (Ukr) Astana Pro Team          
  • 103    Fabio Felline (Ita) Trek-Segafredo          
  • 104    Steve Morabito (Swi) Groupama-FDJ          
  • 105    Filippo Pozzato (Ita) Wilier Triestina-Selle Italia          
  • 106    Davide Villella (Ita) Astana Pro Team          
  • 107    Wilco Kelderman (Ned) Team Sunweb          
  • 108    Damiano Cunego (Ita) Nippo-Vini Fantini-Europa Ovini    0:01:00     
  • 109    Jacopo Mosca (Ita) Wilier Triestina-Selle Italia          
  • 110    Guy Sagiv (Isr) Israel Cycling Academy          
  • 111    Alexis Gougeard (Fra) AG2R La Mondiale          
  • 112    Julien Vermote (Bel) Dimension Data          
  • 113    Igor Boev (Rus) Gazprom-Rusvelo          
  • 114    Edvald Boasson Hagen (Nor) Dimension Data          
  • 115    Tanel Kangert (Est) Astana Pro Team          
  • 116    Mads Pedersen (Den) Trek-Segafredo          
  • 117    Sho Hatsuyama (Jpn) Nippo-Vini Fantini-Europa Ovini          
  • 118    Adam Yates (GBr) Mitchelton-Scott    0:01:13     
  • 119    Robert Wagner (Ger) LottoNL-Jumbo    0:01:42     
  • 120    Primoz Roglic (Slo) LottoNL-Jumbo          
  • 121    Ben Hermans (Bel) Israel Cycling Academy          
  • 122    Niki Terpstra (Ned) Quick-Step Floors    0:02:30     
  • 123    Ramunas Navardauskas (Ltu) Bahrain-Merida    0:02:47     
  • 124    Chad Haga (USA) Team Sunweb    0:03:18     
  • 125    Tom Van Asbroeck (Bel) EF Education First-Drapac p/b Cannondale    0:03:20 
  • 126    Victor Campenaerts (Bel) Lotto Soudal          
  • 127    Leopold Konig (Cze) Bora-Hansgrohe          
  • 128    Vasil Kiryienka (Blr) Team Sky          
  • 129    Franco Pellizotti (Ita) Bahrain-Merida          
  • 130    Jens Keukeleire (Bel) Lotto Soudal          
  • 131    Marc Sarreau (Fra) Groupama-FDJ          
  • 132    Daniel Hoelgaard (Nor) Groupama-FDJ          
  • 133    Nicola Bagioli (Ita) Nippo-Vini Fantini-Europa Ovini          
  • 134    Luke Durbridge (Aus) Mitchelton-Scott          
  • 135    Benoit Vaugrenard (Fra) Groupama-FDJ          
  • 136    Mathias Frank (Swi) AG2R La Mondiale          
  • 137    Alberto Bettiol (Ita) BMC Racing Team          
  • 138    Scott Thwaites (GBr) Dimension Data          
  • 139    Alexander Foliforov (Rus) Gazprom-Rusvelo          
  • 140    Søren Kragh Andersen (Den) Team Sunweb    0:05:15     
  • 141    Maximiliano Richeze (Arg) Quick-Step Floors    0:05:44     
  • 142    Clement Venturini (Fra) AG2R La Mondiale    0:06:01     
  • 143    Marcus Burghardt (Ger) Bora-Hansgrohe    0:06:22     
  • 144    August Jensen (Nor) Israel Cycling Academy    0:06:52     
  • 145    Krists Neilands (Lat) Israel Cycling Academy          
  • 146    Maarten Wynants (Bel) LottoNL-Jumbo          
  • 147    Liam Bertazzo (Ita) Wilier Triestina-Selle Italia          
  • 148    Kristian Sbaragli (Ita) Israel Cycling Academy    0:07:41     
  • 149    Guillaume Boivin (Can) Israel Cycling Academy    0:07:45     
  • 150    Antoine Duchesne (Can) Groupama-FDJ          
  • 151    Stefan Küng (Swi) BMC Racing Team    0:07:47     
  • 152    Filippo Ganna (Ita) UAE Team Emirates    0:09:06     
  • 153    Matteo Montaguti (Ita) AG2R La Mondiale    0:10:46

pokaż pełną listę

Klasyfikacja generalna po 2. etapie:

  • 1    Patrick Bevin (NZl) BMC Racing Team    4:34:43     
  • 2    Damiano Caruso (Ita) BMC Racing Team          
  • 3    Greg Van Avermaet (Bel) BMC Racing Team          
  • 4    Rohan Dennis (Aus) BMC Racing Team          
  • 5    Daryl Impey (RSA) Mitchelton-Scott    0:00:04     
  • 6    Michał Kwiatkowski (Pol) Team Sky    0:00:09     
  • 7    Geraint Thomas (GBr) Team Sky          
  • 8    Salvatore Puccio (Ita) Team Sky          
  • 9    Chris Froome (GBr) Team Sky          
  • 10    Jonathan Castroviejo (Spa) Team Sky          
  • 11    Fernando Gaviria (Col) Quick-Step Floors    0:00:15     
  • 12    Bob Jungels (Lux) Quick-Step Floors          
  • 13    Marcel Kittel (Ger) Katusha-Alpecin    0:00:18     
  • 14    Peter Sagan (Svk) Bora-Hansgrohe    0:00:24     
  • 15    Tom Dumoulin (Ned) Team Sunweb    0:00:25     
  • 16    Simon Geschke (Ger) Team Sunweb          
  • 17    Lennard Kämna (Ger) Team Sunweb          
  • 18    Michael Hepburn (Aus) Mitchelton-Scott          
  • 19    Wilco Kelderman (Ned) Team Sunweb          
  • 20    Nathan Haas (Aus) Katusha-Alpecin    0:00:28     
  • 21    Davide Formolo (Ita) Bora-Hansgrohe    0:00:30     
  • 22    Rafał Majka (Pol) Bora-Hansgrohe          
  • 23    Maciej Bodnar (Pol) Bora-Hansgrohe          
  • 24    Philippe Gilbert (Bel) Quick-Step Floors    0:00:34     
  • 25    Boy van Poppel (Ned) Trek-Segafredo    0:00:39     
  • 26    Jasper Stuyven (Bel) Trek-Segafredo          
  • 27    Matthias Brändle (Aut) Trek-Segafredo          
  • 28    Simone Consonni (Ita) UAE Team Emirates    0:00:45     
  • 29    Diego Ulissi (Ita) UAE Team Emirates          
  • 30    Fabio Aru (Ita) UAE Team Emirates          
  • 31    Jan Polanc (Slo) UAE Team Emirates          
  • 32    Taylor Phinney (USA) EF Education First-Drapac p/b Cannondale          
  • 33    Rigoberto Uran (Col) EF Education First-Drapac p/b Cannondale          
  • 34    Aleksandr Riabushenko (Blr) UAE Team Emirates          
  • 35    Daniel Moreno (Spa) EF Education First-Drapac p/b Cannondale          
  • 36    Simon Clarke (Aus) EF Education First-Drapac p/b Cannondale          
  • 37    Vincenzo Nibali (Ita) Bahrain-Merida    0:00:49     
  • 38    Domenico Pozzovivo (Ita) Bahrain-Merida          
  • 39    Sonny Colbrelli (Ita) Bahrain-Merida          
  • 40    Kristijan Koren (Slo) Bahrain-Merida          
  • 41    Andrey Amador (CRc) Movistar Team    0:00:50     
  • 42    Jorge Arcas (Spa) Movistar Team          
  • 43    Mikel Landa (Spa) Movistar Team          
  • 44    Jaime Roson (Spa) Movistar Team          
  • 45    Daniele Bennati (Ita) Movistar Team          
  • 46    Jasha Sütterlin (Ger) Movistar Team          
  • 47    Nelson Oliveira (Por) Movistar Team          
  • 48    Jos van Emden (Ned) LottoNL-Jumbo    0:00:51     
  • 49    Kanstantsin Siutsou (Blr) Bahrain-Merida          
  • 50    George Bennett (NZl) LottoNL-Jumbo          
  • 51    Alex Dowsett (GBr) Katusha-Alpecin          
  • 52    Matthieu Ladagnous (Fra) Groupama-FDJ    0:00:53     
  • 53    Davide Cimolai (Ita) Groupama-FDJ          
  • 54    Alexey Lutsenko (Kaz) Astana Pro Team          
  • 55    Oscar Gatto (Ita) Astana Pro Team          
  • 56    Miguel Angel Lopez (Col) Astana Pro Team          
  • 57    Dario Cataldo (Ita) Astana Pro Team          
  • 58    Sacha Modolo (Ita) EF Education First-Drapac p/b Cannondale    0:00:54     
  • 59    Tony Martin (Ger) Katusha-Alpecin          
  • 60    Zdenek Stybar (Cze) Quick-Step Floors    0:00:55     
  • 61    Tomasz Marczyński (Pol) Lotto Soudal    0:00:58     
  • 62    Nikolas Maes (Bel) Lotto Soudal          
  • 63    Tiesj Benoot (Bel) Lotto Soudal          
  • 64    Iljo Keisse (Bel) Quick-Step Floors    0:01:04     
  • 65    Romain Bardet (Fra) AG2R La Mondiale          
  • 66    Alexandre Geniez (Fra) AG2R La Mondiale          
  • 67    Tosh Van Der Sande (Bel) Lotto Soudal    0:01:06     
  • 68    Gianni Moscon (Ita) Team Sky          
  • 69    Rick Zabel (Ger) Katusha-Alpecin    0:01:14     
  • 70    Louis Meintjes (RSA) Dimension Data    0:01:16     
  • 71    Adam Yates (GBr) Mitchelton-Scott    0:01:17     
  • 72    José Gonçalves (Por) Katusha-Alpecin    0:01:21     
  • 73    Sergey Firsanov (Rus) Gazprom-Rusvelo    0:01:25     
  • 74    Aleksandr Vlasov (Rus) Gazprom-Rusvelo          
  • 75    Nikolai Cherkasov (Rus) Gazprom-Rusvelo          
  • 76    Simon Spilak (Slo) Katusha-Alpecin    0:01:28     
  • 77    Jakub Mareczko (Ita) Wilier Triestina-Selle Italia    0:01:34     
  • 78    Edoardo Zardini (Ita) Wilier Triestina-Selle Italia          
  • 79    Matteo Busato (Ita) Wilier Triestina-Selle Italia          
  • 80    Daniel Oss (Ita) Bora-Hansgrohe    0:01:36     
  • 81    Jens Debusschere (Bel) Lotto Soudal    0:01:37     
  • 82    Artem Nych (Rus) Gazprom-Rusvelo    0:01:38     
  • 83    Sep Vanmarcke (Bel) EF Education First-Drapac p/b Cannondale          
  • 84    Fabio Felline (Ita) Trek-Segafredo    0:01:39     
  • 85    Mads Pedersen (Den) Trek-Segafredo          
  • 86    Jack Bauer (NZl) Mitchelton-Scott    0:01:40     
  • 87    Nikias Arndt (Ger) Team Sunweb    0:01:42     
  • 88    Marco Coledan (Ita) Wilier Triestina-Selle Italia    0:01:45     
  • 89    Gijs Van Hoecke (Bel) LottoNL-Jumbo    0:01:48     
  • 90    Michael Schär (Swi) BMC Racing Team    0:01:50     
  • 91    Andrey Grivko (Ukr) Astana Pro Team    0:01:53     
  • 92    Steve Morabito (Swi) Groupama-FDJ          
  • 93    Simone Ponzi (Ita) Nippo-Vini Fantini-Europa Ovini    0:01:57     
  • 94    Ivan Santaromita (Ita) Nippo-Vini Fantini-Europa Ovini          
  • 95    Giacomo Nizzolo (Ita) Trek-Segafredo    0:02:09     
  • 96    Marco Marcato (Ita) UAE Team Emirates    0:02:14     
  • 97    Alexis Gougeard (Fra) AG2R La Mondiale    0:02:16     
  • 98    Julien Vermote (Bel) Dimension Data          
  • 99    Edvald Boasson Hagen (Nor) Dimension Data          
  • 100    Eduard Grosu (Rom) Nippo-Vini Fantini-Europa Ovini    0:02:17     
  • 101    Jacopo Mosca (Ita) Wilier Triestina-Selle Italia    0:02:28     
  • 102    Marco Canola (Ita) Nippo-Vini Fantini-Europa Ovini    0:02:31     
  • 103    Robert Wagner (Ger) LottoNL-Jumbo    0:02:33     
  • 104    Primoz Roglic (Slo) LottoNL-Jumbo          
  • 105    Filippo Pozzato (Ita) Wilier Triestina-Selle Italia    0:02:34     
  • 106    Ryan Mullen (Irl) Trek-Segafredo    0:02:41     
  • 107    Niki Terpstra (Ned) Quick-Step Floors    0:02:45     
  • 108    Caleb Ewan (Aus) Mitchelton-Scott    0:02:54     
  • 109    Tanel Kangert (Est) Astana Pro Team          
  • 110    Damiano Cunego (Ita) Nippo-Vini Fantini-Europa Ovini    0:02:57     
  • 111    Sho Hatsuyama (Jpn) Nippo-Vini Fantini-Europa Ovini          
  • 112    Luke Durbridge (Aus) Mitchelton-Scott    0:03:24     
  • 113    Stepan Kuriyanov (Rus) Gazprom-Rusvelo    0:03:29     
  • 114    Ben Hermans (Bel) Israel Cycling Academy          
  • 115    Vasil Kiryienka (Blr) Team Sky          
  • 116    Julien Duval (Fra) AG2R La Mondiale    0:03:33     
  • 117    Bernhard Eisel (Aut) Dimension Data    0:03:41     
  • 118    Davide Villella (Ita) Astana Pro Team          
  • 119    Chad Haga (USA) Team Sunweb    0:03:43     
  • 120    Dennis van Winden (Ned) Israel Cycling Academy    0:04:06     
  • 121    Guy Sagiv (Isr) Israel Cycling Academy    0:04:11     
  • 122    Victor Campenaerts (Bel) Lotto Soudal    0:04:18     
  • 123    Mathias Frank (Swi) AG2R La Mondiale    0:04:24     
  • 124    Scott Thwaites (GBr) Dimension Data    0:04:36     
  • 125    Mark Renshaw (Aus) Dimension Data    0:04:43     
  • 126    Alexander Foliforov (Rus) Gazprom-Rusvelo          
  • 127    Tom Van Asbroeck (Bel) EF Education First-Drapac p/b Cannondale    0:04:51
  • 128    Luka Mezgec (Slo) Mitchelton-Scott    0:04:52     
  • 129    Danny van Poppel (Ned) LottoNL-Jumbo    0:04:55     
  • 130    Igor Boev (Rus) Gazprom-Rusvelo    0:05:12     
  • 131    Nicola Bagioli (Ita) Nippo-Vini Fantini-Europa Ovini    0:05:17     
  • 132    Leopold Konig (Cze) Bora-Hansgrohe    0:05:32     
  • 133    Franco Pellizotti (Ita) Bahrain-Merida    0:05:39     
  • 134    Jens Keukeleire (Bel) Lotto Soudal    0:05:50     
  • 135    Marc Sarreau (Fra) Groupama-FDJ    0:05:56     
  • 136    Daniel Hoelgaard (Nor) Groupama-FDJ          
  • 137    Benoit Vaugrenard (Fra) Groupama-FDJ    0:05:57     
  • 138    Maximiliano Richeze (Arg) Quick-Step Floors    0:05:59     
  • 139    Clement Venturini (Fra) AG2R La Mondiale    0:07:05     
  • 140    Ramunas Navardauskas (Ltu) Bahrain-Merida    0:07:08     
  • 141    Søren Kragh Andersen (Den) Team Sunweb    0:07:56     
  • 142    Stefan Küng (Swi) BMC Racing Team    0:08:08     
  • 143    Liam Bertazzo (Ita) Wilier Triestina-Selle Italia    0:08:26     
  • 144    Alberto Bettiol (Ita) BMC Racing Team    0:08:33     
  • 145    Antoine Duchesne (Can) Groupama-FDJ    0:08:38     
  • 146    Krists Neilands (Lat) Israel Cycling Academy    0:08:39     
  • 147    August Jensen (Nor) Israel Cycling Academy    0:09:10     
  • 148    Kristian Sbaragli (Ita) Israel Cycling Academy    0:09:28     
  • 149    Guillaume Boivin (Can) Israel Cycling Academy    0:09:32     
  • 150    Filippo Ganna (Ita) UAE Team Emirates    0:09:54     
  • 151    Marcus Burghardt (Ger) Bora-Hansgrohe    0:10:24     
  • 152    Maarten Wynants (Bel) LottoNL-Jumbo    0:11:29     
  • 153    Matteo Montaguti (Ita) AG2R La Mondiale    0:13:34

pokaż pełną listę

comments powered by Disqus

Podobne artykuły