Drugie miejsce Brzózki w Turcji

Piotr Brzózka (JBG-2 Professional MTB Team) zajął drugie miejsce w wyścigu UCI kat. 1 - Manisa MTB Cup rozegranym w sobotę w Turcji.

Piotr Brzózka (JBG-2 Professional MTB Team) zajął drugie miejsce w wyścigu UCI kat. 1 - Manisa MTB Cup rozegranym w sobotę w Turcji. W pierwszym starcie po Mistrzostwach świata Brzózka w wyścigu elity mężczyzn zajął drugie miejsce, tracąc półtorej minuty do Węgra Andreasa Parti (Euroone Cube Pro), a wyprzedzając o ponad dwie minuty Greka Periklisa Iliasa (P.S. Kronos Nikeas), zwycięzcę Cyprus Sunshine Cup z 2009 roku.

Szóste miejsce w stawcie ponad 20 zawodników zajął drugi z kolarzy JBG2 Professional MTB Team, Kornel Osicki, który stracił do zwycięzcy prawie pięć minut.