Piecuch 9. w Salzkammergut Trophy

Salzkammergut Trophy 2011 (15.07.2011, Bad Goisern, Austria)

Marcin Piecuch (SziK Martombike Eska Team) zajął dziewiąte miejsce na najdłuższym dystansie Salzkammergut Trophy, rozegranego w Bad Goisern.

Marcin Piecuch (SziK Martombike Eska Team) zajął dziewiąte miejsce na najdłuższym dystansie Salzkammergut Trophy, rozegranego w Bad Goisern.Piecuchowi pokonanie dystansu 213 kilometrów i ponad 7000 metrów przewyższenia zajęło 11 godzin i 13 minut, a do zwycięzcy, Wolfganga Krenna z Austrii, stracił 47 minut. Podium najdłuższego dystansu uzupełnili Stefan Danowski (Niemcy) i Radosław Sibl (Czechy). Piecuch uplasował się na 9. miejscu Open, a w swojej kategorii był trzeci. 25. miejsce na tym dystansie zajął Michał Cesarczyk (Red Bike Kacper na Sudety MTB challenge).

Czwarte miejsce w wyścigu pań na dystansie 119 kilometrów zajęła zawodniczka Kross Racing Team, Ewelina Ortyl. Pokonanie tego dystansu zajęło jej ponad 7 godzin, a do zwyciężczyni Ortyl straciła godzinę i 5 minut, natomiast do podium zabrakło jej 13 minut. 8. w tym wyścigu była Katarzyna Galewicz (Kellys PGNiG Team).

Również 9. miejsce, ale na dystansie 37 kilometrów, zajęła wśród pań Karolina Kozela (Killer Bee Olimp Team). Kozela do zwyciężczyni, Eevline Egarter (Austria) straciła 24 minuty. 16 miejsce w tym wyścigu zajęła Agnieszka Baczun (Aga Team).