GdI: Viviani pokonany

Drukuj
BORA - hansgrohe / Bettiniphoto

Włoski sprinter Elia Viviani (Quick-Step Floors) został po raz pierwszy w tegorocznym Giro d’Italia pokonany na własnym terenie. Kolarz Quick-Step Floors finiszował dziś za plecami Sama Benneta (Bora-hansgrohe), który odniósł pierwsze zwycięstwo w Wielkim Tourze.

Bennett, młody sprinter Bora-hansgrohe, po kilku miejscach na podium ważnych wyścigów, dziś po raz pierwszy wspiął się na najwyższy stopień podium Wielkiego Touru. W Praia a Mare, gdzie po długim etapie sprinterzy stoczyli bój o zwycięstwo, Irlandczyk pokonał Vivianiego i Niccolo Bonifazio (Bahrain-Merida). Szóste miejsce zajął Włoch polskiego pochodzenia, Jakub Mareczko (Wilier Triestina-Selle Italia), który w klasyfikacji punktowej zajmuje czwarte miejsce.

Etap, prowadzący na północ Półwyspu Apenińskiego, miał typowy przebieg dla sprinterskich rozgrywek i uciekinierzy, którzy mimo wszystko szukali szczęścia w odjeździe, skapitulowali na 15 kilometrów przed metą.

W chaosie finałowych metrów, Bennet czujnie trzymał koło Vivianiego, faworyta sprinterskiego pojedynku i w idealnym momencie, na około 50 metrów przed kreską kolarz Bora-hansgrohe wysunął koło przed rywala i już nie dał się wyprzedzić, świętując największy w karierze triumf.

Wyniki 7. etapu:

  • 1    Sam Bennett (Irl) Bora-Hansgrohe    3:45:27     
  • 2    Elia Viviani (Ita) Quick-Step Floors          
  • 3    Niccolo Bonifazio (Ita) Bahrain-Merida          
  • 4    Sacha Modolo (Ita) EF Education First-Drapac p/b Cannondale          
  • 5    Danny van Poppel (Ned) LottoNL-Jumbo          
  • 6    Jakub Mareczko (Ita) Wilier Triestina-Selle Italia          
  • 7    Clement Venturini (Fra) AG2R La Mondiale          
  • 8    Mads Pedersen (Den) Trek-Segafredo          
  • 9    Jurgen Roelandts (Bel) BMC Racing Team          
  • 10    Jens Debusschere (Bel) Lotto Fix All          
  • 11    Enrico Barbin (Ita) Bardiani CSF          
  • 12    Paolo Simion (Ita) Bardiani CSF          
  • 13    Viacheslav Kuznetsov (Rus) Katusha-Alpecin          
  • 14    Ryan Gibbons (RSA) Dimension Data          
  • 15    Manuel Belletti (Ita) Androni Giocattoli-Sidermec          
  • 16    Kristian Sbaragli (Ita) Israel Cycling Academy          
  • 17    Pello Bilbao (Spa) Astana Pro Team          
  • 18    Baptiste Planckaert (Bel) Katusha-Alpecin          
  • 19    Patrick Konrad (Aut) Bora-Hansgrohe          
  • 20    Georg Preidler (Aut) Groupama-FDJ          
  • 21    Michael Mørkøv (Den) Quick-Step Floors          
  • 22    Matej Mohoric (Slo) Bahrain-Merida          
  • 23    José Gonçalves (Por) Katusha-Alpecin          
  • 24    Simon Yates (GBr) Mitchelton-Scott          
  • 25    Chris Froome (GBr) Team Sky          
  • 26    Christoph Pfingsten (Ger) Bora-Hansgrohe          
  • 27    Tom Van Asbroeck (Bel) EF Education First-Drapac p/b Cannondale          
  • 28    Roy Curvers (Ned) Team Sunweb          
  • 29    Manuele Boaro (Ita) Bahrain-Merida          
  • 30    George Bennett (NZl) LottoNL-Jumbo          
  • 31    Tom Dumoulin (Ned) Team Sunweb          
  • 32    Sam Oomen (Ned) Team Sunweb          
  • 33    Michael Woods (Can) EF Education First-Drapac p/b Cannondale          
  • 34    Domenico Pozzovivo (Ita) Bahrain-Merida          
  • 35    Quentin Jauregui (Fra) AG2R La Mondiale          
  • 36    Guillaume Boivin (Can) Israel Cycling Academy          
  • 37    Esteban Chaves (Col) Mitchelton-Scott          
  • 38    Sergio Henao (Col) Team Sky          
  • 39    Mikael Cherel (Fra) AG2R La Mondiale          
  • 40    Matthieu Ladagnous (Fra) Groupama-FDJ          
  • 41    Gijs Van Hoecke (Bel) LottoNL-Jumbo          
  • 42    Anthony Roux (Fra) Groupama-FDJ          
  • 43    Fabio Aru (Ita) UAE Team Emirates          
  • 44    Diego Ulissi (Ita) UAE Team Emirates          
  • 45    Marco Marcato (Ita) UAE Team Emirates          
  • 46    Dayer Quintana (Col) Movistar Team          
  • 47    Richard Carapaz (Ecu) Movistar Team          
  • 48    Matteo Montaguti (Ita) AG2R La Mondiale          
  • 49    Andreas Schillinger (Ger) Bora-Hansgrohe          
  • 50    Felix Grossschartner (Aut) Bora-Hansgrohe          
  • 51    Sam Bewley (NZl) Mitchelton-Scott          
  • 52    Thibaut Pinot (Fra) Groupama-FDJ          
  • 53    Alexandre Geniez (Fra) AG2R La Mondiale          
  • 54    Jan Polanc (Slo) UAE Team Emirates          
  • 55    Tanel Kangert (Est) Astana Pro Team          
  • 56    Benjamin King (USA) Dimension Data          
  • 57    Valerio Conti (Ita) UAE Team Emirates          
  • 58    Ryan Mullen (Irl) Trek-Segafredo          
  • 59    Davide Formolo (Ita) Bora-Hansgrohe          
  • 60    Jack Haig (Aus) Mitchelton-Scott          
  • 61    Gianluca Brambilla (Ita) Trek-Segafredo          
  • 62    Maurits Lammertink (Ned) Katusha-Alpecin          
  • 63    Roman Kreuziger (Cze) Mitchelton-Scott          
  • 64    Francisco Ventoso (Spa) BMC Racing Team          
  • 65    Luis León Sanchez (Spa) Astana Pro Team          
  • 66    Rafael Valls Ferri (Spa) Movistar Team          
  • 67    Maximilian Schachmann (Ger) Quick-Step Floors          
  • 68    Fabio Sabatini (Ita) Quick-Step Floors          
  • 69    Jarlinson Pantano (Col) Trek-Segafredo          
  • 70    Lars Bak (Den) Lotto Fix All          
  • 71    Louis Meintjes (RSA) Dimension Data          
  • 72    Miguel Angel Lopez (Col) Astana Pro Team          
  • 73    Ben O'Connor (Aus) Dimension Data          
  • 74    Wout Poels (Ned) Team Sky          
  • 75    Nico Denz (Ger) AG2R La Mondiale          
  • 76    Rohan Dennis (Aus) BMC Racing Team          
  • 77    Andrey Zeits (Kaz) Astana Pro Team          
  • 78    Nicolas Roche (Irl) BMC Racing Team          
  • 79    Tim Wellens (Bel) Lotto Fix All          
  • 80    Victor De La Parte (Spa) Movistar Team          
  • 81    Eduardo Sepulveda (Arg) Movistar Team          
  • 82    Carlos Betancur (Col) Movistar Team    0:00:23     
  • 83    Rodolfo Torres (Col) Androni Giocattoli-Sidermec          
  • 84    Jaco Venter (RSA) Dimension Data    0:00:25     
  • 85    Tom Scully (NZl) EF Education First-Drapac p/b Cannondale    0:00:27     
  • 86    Jos van Emden (Ned) LottoNL-Jumbo          
  • 87    Florian Senechal (Fra) Quick-Step Floors    0:00:32     
  • 88    Christian Knees (Ger) Team Sky    0:00:38     
  • 89    Loïc Vliegen (Bel) BMC Racing Team          
  • 90    Laurent Didier (Lux) Trek-Segafredo          
  • 91    Eros Capecchi (Ita) Quick-Step Floors          
  • 92    Tosh Van Der Sande (Bel) Lotto Fix All          
  • 93    François Bidard (Fra) AG2R La Mondiale          
  • 94    Zdenek Stybar (Cze) Quick-Step Floors          
  • 95    Zakkari Dempster (Aus) Israel Cycling Academy    0:00:43     
  • 96    Mattia Cattaneo (Ita) Androni Giocattoli-Sidermec    0:00:49     
  • 97    William Bonnet (Fra) Groupama-FDJ          
  • 98    Mirco Maestri (Ita) Bardiani CSF    0:00:51     
  • 99    Boy van Poppel (Ned) Trek-Segafredo    0:00:52     
  • 100    Manuel Senni (Ita) Bardiani CSF    0:01:08     
  • 101    Ruben Fernandez (Spa) Movistar Team          
  • 102    Salvatore Puccio (Ita) Team Sky          
  • 103    Manuele Mori (Ita) UAE Team Emirates    0:01:15     
  • 104    Adam Hansen (Aus) Lotto Fix All          
  • 105    Mitchell Docker (Aus) EF Education First-Drapac p/b Cannondale    0:01:19 
  • 106    Liam Bertazzo (Ita) Wilier Triestina-Selle Italia          
  • 107    Davide Ballerini (Ita) Androni Giocattoli-Sidermec    0:01:22     
  • 108    Nathan Brown (USA) EF Education First-Drapac p/b Cannondale    0:01:31     
  • 109    Sander Armee (Bel) Lotto Fix All          
  • 110    Frederik Frison (Bel) Lotto Fix All          
  • 111    Darwin Atapuma (Col) UAE Team Emirates          
  • 112    Kilian Frankiny (Swi) BMC Racing Team          
  • 113    Natnael Berhane (Eri) Dimension Data          
  • 114    Igor Anton (Spa) Dimension Data          
  • 115    Niklas Eg (Den) Trek-Segafredo          
  • 116    Mikel Nieve (Spa) Mitchelton-Scott          
  • 117    Jacques Janse Van Rensburg (RSA) Dimension Data          
  • 118    Simone Andreetta (Ita) Bardiani CSF          
  • 119    Francesco Gavazzi (Ita) Androni Giocattoli-Sidermec          
  • 120    Marco Frapporti (Ita) Androni Giocattoli-Sidermec          
  • 121    Fausto Masnada (Ita) Androni Giocattoli-Sidermec          
  • 122    Vegard Stake Laengen (Nor) UAE Team Emirates          
  • 123    Davide Villella (Ita) Astana Pro Team          
  • 124    Alex Dowsett (GBr) Katusha-Alpecin          
  • 125    Tony Martin (Ger) Katusha-Alpecin          
  • 126    Giovanni Visconti (Ita) Bahrain-Merida          
  • 127    Chad Haga (USA) Team Sunweb          
  • 128    Jean-Pierre Drucker (Lux) BMC Racing Team          
  • 129    Ben Hermans (Bel) Israel Cycling Academy          
  • 130    Guy Sagiv (Isr) Israel Cycling Academy          
  • 131    Alex Turrin (Ita) Wilier Triestina-Selle Italia          
  • 132    Krists Neilands (Lat) Israel Cycling Academy          
  • 133    Alexey Lutsenko (Kaz) Astana Pro Team          
  • 134    Cesare Benedetti (Ita) Bora-Hansgrohe          
  • 135    Antonio Pedrero (Spa) Movistar Team          
  • 136    Giulio Ciccone (Ita) Bardiani CSF          
  • 137    Alessandro Tonelli (Ita) Bardiani CSF          
  • 138    Enrico Battaglin (Ita) LottoNL-Jumbo          
  • 139    Ruben Plaza (Spa) Israel Cycling Academy          
  • 140    Louis Vervaeke (Bel) Team Sunweb          
  • 141    Christopher Hamilton (Aus) Team Sunweb          
  • 142    Laurens ten Dam (Ned) Team Sunweb          
  • 143    Jan Hirt (Cze) Astana Pro Team          
  • 144    Andrea Vendrame (Ita) Androni Giocattoli-Sidermec          
  • 145    Hubert Dupont (Fra) AG2R La Mondiale    0:01:40     
  • 146    Svein Tuft (Can) Mitchelton-Scott          
  • 147    Bert-Jan Lindeman (Ned) LottoNL-Jumbo          
  • 148    Lennard Hofstede (Ned) Team Sunweb          
  • 149    Jérémy Roy (Fra) Groupama-FDJ          
  • 150    Steve Morabito (Swi) Groupama-FDJ          
  • 151    Vasil Kiryienka (Blr) Team Sky          
  • 152    Sébastien Reichenbach (Swi) Groupama-FDJ          
  • 153    Christopher Juul Jensen (Den) Mitchelton-Scott          
  • 154    Antonio Nibali (Ita) Bahrain-Merida          
  • 155    Robert Gesink (Ned) LottoNL-Jumbo    0:02:12     
  • 156    Alessandro De Marchi (Ita) BMC Racing Team    0:02:13     
  • 157    Eugert Zhupa (Alb) Wilier Triestina-Selle Italia    0:02:24     
  • 158    Marco Coledan (Ita) Wilier Triestina-Selle Italia    0:02:30     
  • 159    Kenny Elissonde (Fra) Team Sky    0:02:35     
  • 160    David De La Cruz (Spa) Team Sky          
  • 161    Joe Dombrowski (USA) EF Education First-Drapac p/b Cannondale          
  • 162    Victor Campenaerts (Bel) Lotto Fix All          
  • 163    Mads Würtz Schmidt (Den) Katusha-Alpecin    0:02:59     
  • 164    Markel Irizar (Spa) Trek-Segafredo    0:03:19     
  • 165    Jacopo Mosca (Ita) Wilier Triestina-Selle Italia          
  • 166    Koen Bouwmam (Ned) LottoNL-Jumbo    0:03:37     
  • 167    Maxim Belkov (Rus) Katusha-Alpecin          
  • 168    Hugh Carthy (GBr) EF Education First-Drapac p/b Cannondale    0:04:21     
  • 169    Rémi Cavagna (Fra) Quick-Step Floors    0:10:23     
  • 170    Giuseppe Fonzi (Ita) Wilier Triestina-Selle Italia          
  • 171    Domen Novak (Slo) Bahrain-Merida          
  • DNS    Edoardo Zardini (Ita) Wilier Triestina-Selle Italia          
  • Klasyfikacja punktowa:
  • 1    Sam Bennett (Irl) Bora-Hansgrohe    50     pkt
  • 2    Elia Viviani (Ita) Quick-Step Floors    47     
  • 3    Davide Ballerini (Ita) Androni Giocattoli-Sidermec    32     
  • 4    Maxim Belkov (Rus) Katusha-Alpecin    32     
  • 5    Niccolo Bonifazio (Ita) Bahrain-Merida    25     
  • 6    Sacha Modolo (Ita) EF Education First-Drapac p/b Cannondale    18     
  • 7    Markel Irizar (Spa) Trek-Segafredo    16     
  • 8    Danny van Poppel (Ned) LottoNL-Jumbo    14     
  • 9    Jakub Mareczko (Ita) Wilier Triestina-Selle Italia    12     
  • 10    Clement Venturini (Fra) AG2R La Mondiale    10     
  • 11    Mads Pedersen (Den) Trek-Segafredo    8     
  • 12    Jurgen Roelandts (Bel) BMC Racing Team    7     
  • 13    Fabio Sabatini (Ita) Quick-Step Floors    7     
  • 14    Jens Debusschere (Bel) Lotto Fix All    6     
  • 15    Enrico Barbin (Ita) Bardiani CSF    5     
  • 16    Rémi Cavagna (Fra) Quick-Step Floors    5     
  • 17    Paolo Simion (Ita) Bardiani CSF    4     
  • 18    Guillaume Boivin (Can) Israel Cycling Academy    4     
  • 19    Viacheslav Kuznetsov (Rus) Katusha-Alpecin    3     
  • 20    Ryan Gibbons (RSA) Dimension Data    2     
  • 21    Florian Senechal (Fra) Quick-Step Floors    2     
  • 22    Giuseppe Fonzi (Ita) Wilier Triestina-Selle Italia    2     
  • 23    Manuel Belletti (Ita) Androni Giocattoli-Sidermec    1     
  • Sprint 1 - Guardia Piemontese Marina - km 96
  • 1    Davide Ballerini (Ita) Androni Giocattoli-Sidermec    10     pkt
  • 2    Maxim Belkov (Rus) Katusha-Alpecin    6     
  • 3    Markel Irizar (Spa) Trek-Segafredo    3     
  • 4    Elia Viviani (Ita) Quick-Step Floors    2     
  • 5    Guillaume Boivin (Can) Israel Cycling Academy    1     
  • Sprint 2 - Santa Maria del Cedro - km 133
  • 1    Maxim Belkov (Rus) Katusha-Alpecin    10     pkt
  • 2    Davide Ballerini (Ita) Androni Giocattoli-Sidermec    6     
  • 3    Markel Irizar (Spa) Trek-Segafredo    3     
  • 4    Elia Viviani (Ita) Quick-Step Floors    2     
  • 5    Fabio Sabatini (Ita) Quick-Step Floors    1     
  • 6    Rémi Cavagna (Fra) Quick-Step Floors          
  • 7    Florian Senechal (Fra) Quick-Step Floors          
  • 8    Giuseppe Fonzi (Ita) Wilier Triestina-Selle Italia          
  • Klasyfikacja najaktywniejszych:
  • 1    Elia Viviani (Ita) Quick-Step Floors    9     pkt
  • 2    Davide Ballerini (Ita) Androni Giocattoli-Sidermec    9     
  • 3    Maxim Belkov (Rus) Katusha-Alpecin    9     
  • 4    Sam Bennett (Irl) Bora-Hansgrohe    6     
  • 5    Markel Irizar (Spa) Trek-Segafredo    6     
  • 6    Niccolo Bonifazio (Ita) Bahrain-Merida    4     
  • 7    Sacha Modolo (Ita) EF Education First-Drapac p/b Cannondale    3     
  • 8    Danny van Poppel (Ned) LottoNL-Jumbo    2     
  • 9    Jakub Mareczko (Ita) Wilier Triestina-Selle Italia    1     
  • 10    Guillaume Boivin (Can) Israel Cycling Academy    1     
  • 11    Fabio Sabatini (Ita) Quick-Step Floors    1     
  • Klasyfikacja drużynow:
  • 1    Bora-Hansgrohe    11:16:21     
  • 2    Bahrain-Merida          
  • 3    Katusha-Alpecin          
  • 4    EF Education First-Drapac p/b Cannondale          
  • 5    LottoNl-Jumbo          
  • 6    AG2R La Mondiale          
  • 7    Quick-Step Floors          
  • 8    Team Sunweb          
  • 9    Groupama-FDJ          
  • 10    Mitchelton-Scott          
  • 11    Trek-Segafredo          
  • 12    UAE Team Emirates          
  • 13    Astana Pro Team          
  • 14    Team Sky          
  • 15    Dimension Data          
  • 16    BMC Racing Team          
  • 17    Lotto Fix All          
  • 18    Movistar Team          
  • 19    Israel-Cycling Academy    0:00:43     
  • 20    Bardiani CSF    0:00:51     
  • 21    Androni Giocattoli-Sidermec    0:01:12     
  • 22    Wilier Triestina-Selle Italia    0:02:50     

pokaż pełną listę

Klasyfikacja generalna po 7. etapie:

  • 1    Simon Yates (GBr) Mitchelton-Scott    26:31:30     
  • 2    Tom Dumoulin (Ned) Team Sunweb    0:00:16     
  • 3    Esteban Chaves (Col) Mitchelton-Scott    0:00:26     
  • 4    Domenico Pozzovivo (Ita) Bahrain-Merida    0:00:43     
  • 5    Thibaut Pinot (Fra) Groupama-FDJ    0:00:45     
  • 6    Rohan Dennis (Aus) BMC Racing Team    0:00:53     
  • 7    Pello Bilbao (Spa) Astana Pro Team    0:01:03     
  • 8    Chris Froome (GBr) Team Sky    0:01:10     
  • 9    George Bennett (NZl) LottoNL-Jumbo    0:01:11     
  • 10    Fabio Aru (Ita) UAE Team Emirates    0:01:12     
  • 11    Richard Carapaz (Ecu) Movistar Team    0:01:23     
  • 12    Ben O'Connor (Aus) Dimension Data    0:01:39     
  • 13    Michael Woods (Can) EF Education First-Drapac p/b Cannondale          
  • 14    Sam Oomen (Ned) Team Sunweb    0:01:42     
  • 15    Carlos Betancur (Col) Movistar Team    0:01:44     
  • 16    Patrick Konrad (Aut) Bora-Hansgrohe    0:01:46     
  • 17    Sergio Henao (Col) Team Sky    0:01:47     
  • 18    Tanel Kangert (Est) Astana Pro Team    0:02:01     
  • 19    Maximilian Schachmann (Ger) Quick-Step Floors    0:02:02     
  • 20    José Gonçalves (Por) Katusha-Alpecin    0:02:06     
  • 21    Rafael Valls Ferri (Spa) Movistar Team    0:02:07     
  • 22    Miguel Angel Lopez (Col) Astana Pro Team    0:02:12     
  • 23    Diego Ulissi (Ita) UAE Team Emirates    0:02:42     
  • 24    Alexandre Geniez (Fra) AG2R La Mondiale    0:03:00     
  • 25    Mikel Nieve (Spa) Mitchelton-Scott    0:03:57     
  • 26    Louis Meintjes (RSA) Dimension Data    0:04:34     
  • 27    Georg Preidler (Aut) Groupama-FDJ    0:04:43     
  • 28    Valerio Conti (Ita) UAE Team Emirates    0:04:44     
  • 29    Luis León Sanchez (Spa) Astana Pro Team          
  • 30    Wout Poels (Ned) Team Sky          
  • 31    Davide Formolo (Ita) Bora-Hansgrohe    0:05:35     
  • 32    Roman Kreuziger (Cze) Mitchelton-Scott    0:05:54     
  • 33    Tim Wellens (Bel) Lotto Fix All    0:06:03     
  • 34    Gianluca Brambilla (Ita) Trek-Segafredo    0:06:40     
  • 35    Nicolas Roche (Irl) BMC Racing Team    0:07:16     
  • 36    Maurits Lammertink (Ned) Katusha-Alpecin    0:07:22     
  • 37    Jan Polanc (Slo) UAE Team Emirates    0:08:16     
  • 38    Fausto Masnada (Ita) Androni Giocattoli-Sidermec    0:08:36     
  • 39    Sébastien Reichenbach (Swi) Groupama-FDJ    0:09:21     
  • 40    Victor De La Parte (Spa) Movistar Team    0:10:07     
  • 41    Mikael Cherel (Fra) AG2R La Mondiale    0:10:26     
  • 42    Nathan Brown (USA) EF Education First-Drapac p/b Cannondale    0:11:10     
  • 43    Joe Dombrowski (USA) EF Education First-Drapac p/b Cannondale    0:12:41 
  • 44    Matteo Montaguti (Ita) AG2R La Mondiale    0:12:57     
  • 45    Ben Hermans (Bel) Israel Cycling Academy    0:13:00     
  • 46    Ruben Plaza (Spa) Israel Cycling Academy    0:14:03     
  • 47    Robert Gesink (Ned) LottoNL-Jumbo    0:14:13     
  • 48    Enrico Battaglin (Ita) LottoNL-Jumbo    0:14:52     
  • 49    Jarlinson Pantano (Col) Trek-Segafredo    0:15:29     
  • 50    Francesco Gavazzi (Ita) Androni Giocattoli-Sidermec    0:15:50     
  • 51    Eros Capecchi (Ita) Quick-Step Floors    0:15:55     
  • 52    Giulio Ciccone (Ita) Bardiani CSF    0:16:08     
  • 53    Darwin Atapuma (Col) UAE Team Emirates    0:16:12     
  • 54    Rodolfo Torres (Col) Androni Giocattoli-Sidermec    0:16:20     
  • 55    Matej Mohoric (Slo) Bahrain-Merida    0:16:21     
  • 56    Jack Haig (Aus) Mitchelton-Scott    0:16:26     
  • 57    Kenny Elissonde (Fra) Team Sky    0:17:15     
  • 58    Laurens ten Dam (Ned) Team Sunweb    0:17:35     
  • 59    Felix Grossschartner (Aut) Bora-Hansgrohe    0:18:16     
  • 60    Dayer Quintana (Col) Movistar Team    0:18:28     
  • 61    Manuele Boaro (Ita) Bahrain-Merida    0:18:33     
  • 62    Mattia Cattaneo (Ita) Androni Giocattoli-Sidermec    0:18:34     
  • 63    Hubert Dupont (Fra) AG2R La Mondiale    0:18:50     
  • 64    Koen Bouwmam (Ned) LottoNL-Jumbo    0:19:08     
  • 65    Manuel Senni (Ita) Bardiani CSF    0:19:39     
  • 66    Jacques Janse Van Rensburg (RSA) Dimension Data    0:20:45     
  • 67    Chad Haga (USA) Team Sunweb    0:21:06     
  • 68    Tosh Van Der Sande (Bel) Lotto Fix All    0:22:09     
  • 69    Benjamin King (USA) Dimension Data    0:22:24     
  • 70    Lars Bak (Den) Lotto Fix All    0:22:34     
  • 71    Adam Hansen (Aus) Lotto Fix All    0:22:48     
  • 72    Ryan Gibbons (RSA) Dimension Data    0:23:13     
  • 73    Anthony Roux (Fra) Groupama-FDJ    0:23:19     
  • 74    Hugh Carthy (GBr) EF Education First-Drapac p/b Cannondale    0:23:26     
  • 75    Manuele Mori (Ita) UAE Team Emirates    0:23:45     
  • 76    Nico Denz (Ger) AG2R La Mondiale    0:24:07     
  • 77    Zdenek Stybar (Cze) Quick-Step Floors    0:24:10     
  • 78    Natnael Berhane (Eri) Dimension Data    0:24:44     
  • 79    Giovanni Visconti (Ita) Bahrain-Merida    0:25:02     
  • 80    Salvatore Puccio (Ita) Team Sky    0:25:06     
  • 81    Mads Würtz Schmidt (Den) Katusha-Alpecin    0:25:36     
  • 82    Matthieu Ladagnous (Fra) Groupama-FDJ    0:26:00     
  • 83    Guillaume Boivin (Can) Israel Cycling Academy    0:26:03     
  • 84    Sander Armee (Bel) Lotto Fix All    0:26:13     
  • 85    Louis Vervaeke (Bel) Team Sunweb    0:26:22     
  • 86    Igor Anton (Spa) Dimension Data    0:27:12     
  • 87    Alessandro De Marchi (Ita) BMC Racing Team    0:27:15     
  • 88    Andrey Zeits (Kaz) Astana Pro Team    0:27:51     
  • 89    Alex Dowsett (GBr) Katusha-Alpecin    0:28:19     
  • 90    Jérémy Roy (Fra) Groupama-FDJ    0:28:21     
  • 91    Christoph Pfingsten (Ger) Bora-Hansgrohe    0:28:28     
  • 92    Davide Ballerini (Ita) Androni Giocattoli-Sidermec    0:30:16     
  • 93    Alessandro Tonelli (Ita) Bardiani CSF    0:30:21     
  • 94    Christopher Juul Jensen (Den) Mitchelton-Scott    0:30:25     
  • 95    Quentin Jauregui (Fra) AG2R La Mondiale    0:30:26     
  • 96    Jan Hirt (Cze) Astana Pro Team    0:31:07     
  • 97    Sam Bewley (NZl) Mitchelton-Scott    0:32:06     
  • 98    Marco Marcato (Ita) UAE Team Emirates    0:32:12     
  • 99    Clement Venturini (Fra) AG2R La Mondiale    0:32:29     
  • 100    Cesare Benedetti (Ita) Bora-Hansgrohe    0:32:38     
  • 101    David De La Cruz (Spa) Team Sky    0:32:39     
  • 102    Laurent Didier (Lux) Trek-Segafredo    0:32:52     
  • 103    Kilian Frankiny (Swi) BMC Racing Team    0:32:59     
  • 104    Michael Mørkøv (Den) Quick-Step Floors    0:33:03     
  • 105    Manuel Belletti (Ita) Androni Giocattoli-Sidermec          
  • 106    Loïc Vliegen (Bel) BMC Racing Team    0:33:07     
  • 107    Niklas Eg (Den) Trek-Segafredo    0:33:16     
  • 108    Steve Morabito (Swi) Groupama-FDJ    0:34:49     
  • 109    Sacha Modolo (Ita) EF Education First-Drapac p/b Cannondale    0:34:57     
  • 110    Vegard Stake Laengen (Nor) UAE Team Emirates    0:35:08     
  • 111    Gijs Van Hoecke (Bel) LottoNL-Jumbo    0:35:13     
  • 112    Bert-Jan Lindeman (Ned) LottoNL-Jumbo    0:35:25     
  • 113    Zakkari Dempster (Aus) Israel Cycling Academy    0:35:46     
  • 114    Eduardo Sepulveda (Arg) Movistar Team          
  • 115    Sam Bennett (Irl) Bora-Hansgrohe    0:35:58     
  • 116    François Bidard (Fra) AG2R La Mondiale    0:35:59     
  • 117    Marco Frapporti (Ita) Androni Giocattoli-Sidermec    0:36:32     
  • 118    Tony Martin (Ger) Katusha-Alpecin    0:36:33     
  • 119    Andrea Vendrame (Ita) Androni Giocattoli-Sidermec    0:36:39     
  • 120    Francisco Ventoso (Spa) BMC Racing Team    0:37:39     
  • 121    Kristian Sbaragli (Ita) Israel Cycling Academy    0:37:44     
  • 122    Viacheslav Kuznetsov (Rus) Katusha-Alpecin    0:37:48     
  • 123    Jos van Emden (Ned) LottoNL-Jumbo    0:37:49     
  • 124    Christian Knees (Ger) Team Sky    0:38:27     
  • 125    Guy Sagiv (Isr) Israel Cycling Academy    0:38:40     
  • 126    Krists Neilands (Lat) Israel Cycling Academy    0:38:41     
  • 127    Mitchell Docker (Aus) EF Education First-Drapac p/b Cannondale    0:38:43 
  • 128    Baptiste Planckaert (Bel) Katusha-Alpecin    0:38:52     
  • 129    Markel Irizar (Spa) Trek-Segafredo    0:39:16     
  • 130    Niccolo Bonifazio (Ita) Bahrain-Merida    0:39:54     
  • 131    William Bonnet (Fra) Groupama-FDJ    0:40:47     
  • 132    Antonio Nibali (Ita) Bahrain-Merida    0:40:48     
  • 133    Florian Senechal (Fra) Quick-Step Floors    0:40:54     
  • 134    Jurgen Roelandts (Bel) BMC Racing Team    0:40:56     
  • 135    Elia Viviani (Ita) Quick-Step Floors    0:41:01     
  • 136    Simone Andreetta (Ita) Bardiani CSF    0:41:41     
  • 137    Tom Scully (NZl) EF Education First-Drapac p/b Cannondale    0:41:50     
  • 138    Ryan Mullen (Irl) Trek-Segafredo          
  • 139    Mirco Maestri (Ita) Bardiani CSF    0:41:56     
  • 140    Vasil Kiryienka (Blr) Team Sky    0:43:13     
  • 141    Tom Van Asbroeck (Bel) EF Education First-Drapac p/b Cannondale    0:43:38 
  • 142    Danny van Poppel (Ned) LottoNL-Jumbo    0:44:04     
  • 143    Rémi Cavagna (Fra) Quick-Step Floors    0:44:09     
  • 144    Jens Debusschere (Bel) Lotto Fix All    0:44:39     
  • 145    Fabio Sabatini (Ita) Quick-Step Floors    0:44:47     
  • 146    Jaco Venter (RSA) Dimension Data    0:45:01     
  • 147    Ruben Fernandez (Spa) Movistar Team    0:45:07     
  • 148    Domen Novak (Slo) Bahrain-Merida    0:45:40     
  • 149    Antonio Pedrero (Spa) Movistar Team    0:45:45     
  • 150    Enrico Barbin (Ita) Bardiani CSF    0:46:12     
  • 151    Jean-Pierre Drucker (Lux) BMC Racing Team    0:46:32     
  • 152    Maxim Belkov (Rus) Katusha-Alpecin    0:46:57     
  • 153    Alexey Lutsenko (Kaz) Astana Pro Team    0:47:19     
  • 154    Mads Pedersen (Den) Trek-Segafredo    0:47:30     
  • 155    Andreas Schillinger (Ger) Bora-Hansgrohe    0:47:33     
  • 156    Davide Villella (Ita) Astana Pro Team    0:47:55     
  • 157    Frederik Frison (Bel) Lotto Fix All    0:48:37     
  • 158    Victor Campenaerts (Bel) Lotto Fix All    0:48:44     
  • 159    Svein Tuft (Can) Mitchelton-Scott    0:49:09     
  • 160    Jacopo Mosca (Ita) Wilier Triestina-Selle Italia    0:50:15     
  • 161    Roy Curvers (Ned) Team Sunweb    0:50:27     
  • 162    Boy van Poppel (Ned) Trek-Segafredo    0:51:39     
  • 163    Paolo Simion (Ita) Bardiani CSF    0:52:49     
  • 164    Lennard Hofstede (Ned) Team Sunweb    0:53:08     
  • 165    Jakub Mareczko (Ita) Wilier Triestina-Selle Italia    0:53:59     
  • 166    Christopher Hamilton (Aus) Team Sunweb    0:54:57     
  • 167    Liam Bertazzo (Ita) Wilier Triestina-Selle Italia    0:55:51     
  • 168    Marco Coledan (Ita) Wilier Triestina-Selle Italia    0:56:04     
  • 169    Eugert Zhupa (Alb) Wilier Triestina-Selle Italia    0:56:34     
  • 170    Alex Turrin (Ita) Wilier Triestina-Selle Italia    0:56:58     
  • 171    Giuseppe Fonzi (Ita) Wilier Triestina-Selle Italia    1:11:47     
  • Klasyfikacja punktowa po 7. etapie:
  • 1    Elia Viviani (Ita) Quick-Step Floors    178     pkt
  • 2    Sam Bennett (Irl) Bora-Hansgrohe    100     
  • 3    Sacha Modolo (Ita) EF Education First-Drapac p/b Cannondale    73     
  • 4    Jakub Mareczko (Ita) Wilier Triestina-Selle Italia    65     
  • 5    Guillaume Boivin (Can) Israel Cycling Academy    52     
  • 6    Davide Ballerini (Ita) Androni Giocattoli-Sidermec    52     
  • 7    Marco Frapporti (Ita) Androni Giocattoli-Sidermec    49     
  • 8    Niccolo Bonifazio (Ita) Bahrain-Merida    43     
  • 9    Maxim Belkov (Rus) Katusha-Alpecin    38     
  • 10    Enrico Battaglin (Ita) LottoNL-Jumbo    37     
  • 11    Rohan Dennis (Aus) BMC Racing Team    32     
  • 12    Tim Wellens (Bel) Lotto Fix All    30     
  • 13    Simon Yates (GBr) Mitchelton-Scott    30     
  • 14    Danny van Poppel (Ned) LottoNL-Jumbo    29     
  • 15    José Gonçalves (Por) Katusha-Alpecin    25     
  • 16    Enrico Barbin (Ita) Bardiani CSF    24     
  • 17    Clement Venturini (Fra) AG2R La Mondiale    22     
  • 18    Mads Pedersen (Den) Trek-Segafredo    21     
  • 19    Andrea Vendrame (Ita) Androni Giocattoli-Sidermec    20     
  • 20    Michael Woods (Can) EF Education First-Drapac p/b Cannondale    20     
  • 21    Manuel Belletti (Ita) Androni Giocattoli-Sidermec    19     
  • 22    Tom Dumoulin (Ned) Team Sunweb    18     
  • 23    Ryan Gibbons (RSA) Dimension Data    18     
  • 24    Giovanni Visconti (Ita) Bahrain-Merida    18     
  • 25    Jens Debusschere (Bel) Lotto Fix All    18     
  • 26    Esteban Chaves (Col) Mitchelton-Scott    17     
  • 27    Jacopo Mosca (Ita) Wilier Triestina-Selle Italia    16     
  • 28    Markel Irizar (Spa) Trek-Segafredo    16     
  • 29    Baptiste Planckaert (Bel) Katusha-Alpecin    15     
  • 30    Jurgen Roelandts (Bel) BMC Racing Team    15     
  • 31    Victor Campenaerts (Bel) Lotto Fix All    14     
  • 32    Lars Bak (Den) Lotto Fix All    12     
  • 33    Kristian Sbaragli (Ita) Israel Cycling Academy    12     
  • 34    Domenico Pozzovivo (Ita) Bahrain-Merida    11     
  • 35    Maximilian Schachmann (Ger) Quick-Step Floors    11     
  • 36    Michael Mørkøv (Den) Quick-Step Floors    11     
  • 37    Ryan Mullen (Irl) Trek-Segafredo    11     
  • 38    Paolo Simion (Ita) Bardiani CSF    11     
  • 39    Thibaut Pinot (Fra) Groupama-FDJ    9     
  • 40    Giulio Ciccone (Ita) Bardiani CSF    8     
  • 41    Francesco Gavazzi (Ita) Androni Giocattoli-Sidermec    8     
  • 42    Fabio Sabatini (Ita) Quick-Step Floors    8     
  • 43    Jean-Pierre Drucker (Lux) BMC Racing Team    8     
  • 44    Eugert Zhupa (Alb) Wilier Triestina-Selle Italia    8     
  • 45    George Bennett (NZl) LottoNL-Jumbo    7     
  • 46    Davide Formolo (Ita) Bora-Hansgrohe    6     
  • 47    Matej Mohoric (Slo) Bahrain-Merida    6     
  • 48    Mads Würtz Schmidt (Den) Katusha-Alpecin    6     
  • 49    Alex Dowsett (GBr) Katusha-Alpecin    6     
  • 50    Tony Martin (Ger) Katusha-Alpecin    6     
  • 51    Pello Bilbao (Spa) Astana Pro Team    5     
  • 52    Patrick Konrad (Aut) Bora-Hansgrohe    5     
  • 53    Miguel Angel Lopez (Col) Astana Pro Team    5     
  • 54    Roman Kreuziger (Cze) Mitchelton-Scott    5     
  • 55    Laurent Didier (Lux) Trek-Segafredo    5     
  • 56    Viacheslav Kuznetsov (Rus) Katusha-Alpecin    5     
  • 57    Rémi Cavagna (Fra) Quick-Step Floors    5     
  • 58    Richard Carapaz (Ecu) Movistar Team    4     
  • 59    Luis León Sanchez (Spa) Astana Pro Team    3     
  • 60    Maurits Lammertink (Ned) Katusha-Alpecin    3     
  • 61    Quentin Jauregui (Fra) AG2R La Mondiale    3     
  • 62    Fabio Aru (Ita) UAE Team Emirates    2     
  • 63    Florian Senechal (Fra) Quick-Step Floors    2     
  • 64    Giuseppe Fonzi (Ita) Wilier Triestina-Selle Italia    2     
  • 65    Chris Froome (GBr) Team Sky    1     
  • 66    Manuele Mori (Ita) UAE Team Emirates    1     
  • 67    Zdenek Stybar (Cze) Quick-Step Floors    1     
  • 68    Wout Poels (Ned) Team Sky    -5     
  • 69    Jacques Janse Van Rensburg (RSA) Dimension Data    -5     
  • Klasyfikacja górska po 7. etapie:
  • 1    Esteban Chaves (Col) Mitchelton-Scott    35     pkt
  • 2    Simon Yates (GBr) Mitchelton-Scott    18     
  • 3    Thibaut Pinot (Fra) Groupama-FDJ    12     
  • 4    Enrico Barbin (Ita) Bardiani CSF    11     
  • 5    George Bennett (NZl) LottoNL-Jumbo    9     
  • 6    Marco Frapporti (Ita) Androni Giocattoli-Sidermec    7     
  • 7    Ryan Mullen (Irl) Trek-Segafredo    6     
  • 8    Domenico Pozzovivo (Ita) Bahrain-Merida    6     
  • 9    Eugert Zhupa (Alb) Wilier Triestina-Selle Italia    5     
  • 10    Andrea Vendrame (Ita) Androni Giocattoli-Sidermec    4     
  • 11    Miguel Angel Lopez (Col) Astana Pro Team    4     
  • 12    Guillaume Boivin (Can) Israel Cycling Academy    3     
  • 13    Laurent Didier (Lux) Trek-Segafredo    3     
  • 14    Richard Carapaz (Ecu) Movistar Team    2     
  • 15    Jacopo Mosca (Ita) Wilier Triestina-Selle Italia    2     
  • 16    Tom Dumoulin (Ned) Team Sunweb    1     
  • 17    Davide Ballerini (Ita) Androni Giocattoli-Sidermec    1     
  • Klasyfikacja na lotnych premiach po 7. etapie:
  • 1    Marco Frapporti (Ita) Androni Giocattoli-Sidermec    41     pkt
  • 2    Davide Ballerini (Ita) Androni Giocattoli-Sidermec    26     
  • 3    Guillaume Boivin (Can) Israel Cycling Academy    24     
  • 4    Maxim Belkov (Rus) Katusha-Alpecin    22     
  • 5    Andrea Vendrame (Ita) Androni Giocattoli-Sidermec    20     
  • 6    Elia Viviani (Ita) Quick-Step Floors    17     
  • 7    Jacopo Mosca (Ita) Wilier Triestina-Selle Italia    16     
  • 8    Rohan Dennis (Aus) BMC Racing Team    10     
  • 9    Giulio Ciccone (Ita) Bardiani CSF    10     
  • 10    Ryan Mullen (Irl) Trek-Segafredo    9     
  • 11    Enrico Barbin (Ita) Bardiani CSF    9     
  • 12    Eugert Zhupa (Alb) Wilier Triestina-Selle Italia    8     
  • 13    Francesco Gavazzi (Ita) Androni Giocattoli-Sidermec    6     
  • 14    Lars Bak (Den) Lotto Fix All    6     
  • 15    Tony Martin (Ger) Katusha-Alpecin    6     
  • 16    Markel Irizar (Spa) Trek-Segafredo    6     
  • 17    Laurent Didier (Lux) Trek-Segafredo    5     
  • 18    Manuele Mori (Ita) UAE Team Emirates    3     
  • 19    Quentin Jauregui (Fra) AG2R La Mondiale    3     
  • 20    Jurgen Roelandts (Bel) BMC Racing Team    3     
  • 21    Matej Mohoric (Slo) Bahrain-Merida    2     
  • 22    Nico Denz (Ger) AG2R La Mondiale    2     
  • 23    Mads Würtz Schmidt (Den) Katusha-Alpecin    2     
  • 24    Victor Campenaerts (Bel) Lotto Fix All    2     
  • 25    Mikael Cherel (Fra) AG2R La Mondiale    1     
  • 26    Ryan Gibbons (RSA) Dimension Data    1     
  • 27    Michael Mørkøv (Den) Quick-Step Floors    1     
  • 28    Sacha Modolo (Ita) EF Education First-Drapac p/b Cannondale    1     
  • 29    Fabio Sabatini (Ita) Quick-Step Floors    1     
  • Klasyfikacja najaktywniejszych po 7. etapie:
  • 1    Elia Viviani (Ita) Quick-Step Floors    32     pkt
  • 2    Marco Frapporti (Ita) Androni Giocattoli-Sidermec    29     
  • 3    Maxim Belkov (Rus) Katusha-Alpecin    15     
  • 4    Enrico Barbin (Ita) Bardiani CSF    15     
  • 5    Sam Bennett (Irl) Bora-Hansgrohe    14     
  • 6    Guillaume Boivin (Can) Israel Cycling Academy    14     
  • 7    Davide Ballerini (Ita) Androni Giocattoli-Sidermec    14     
  • 8    Simon Yates (GBr) Mitchelton-Scott    13     
  • 9    Andrea Vendrame (Ita) Androni Giocattoli-Sidermec    11     
  • 10    Jacopo Mosca (Ita) Wilier Triestina-Selle Italia    11     
  • 11    Sacha Modolo (Ita) EF Education First-Drapac p/b Cannondale    11     
  • 12    Esteban Chaves (Col) Mitchelton-Scott    10     
  • 13    Enrico Battaglin (Ita) LottoNL-Jumbo    10     
  • 14    Rohan Dennis (Aus) BMC Racing Team    10     
  • 15    Ryan Mullen (Irl) Trek-Segafredo    9     
  • 16    Jakub Mareczko (Ita) Wilier Triestina-Selle Italia    9     
  • 17    Tim Wellens (Bel) Lotto Fix All    7     
  • 18    José Gonçalves (Por) Katusha-Alpecin    7     
  • 19    Niccolo Bonifazio (Ita) Bahrain-Merida    7     
  • 20    Tom Dumoulin (Ned) Team Sunweb    6     
  • 21    Thibaut Pinot (Fra) Groupama-FDJ    6     
  • 22    Markel Irizar (Spa) Trek-Segafredo    6     
  • 23    Victor Campenaerts (Bel) Lotto Fix All    6     
  • 24    Eugert Zhupa (Alb) Wilier Triestina-Selle Italia    6     
  • 25    Giulio Ciccone (Ita) Bardiani CSF    5     
  • 26    Michael Woods (Can) EF Education First-Drapac p/b Cannondale    5     
  • 27    Giovanni Visconti (Ita) Bahrain-Merida    5     
  • 28    Laurent Didier (Lux) Trek-Segafredo    5     
  • 29    George Bennett (NZl) LottoNL-Jumbo    4     
  • 30    Francesco Gavazzi (Ita) Androni Giocattoli-Sidermec    4     
  • 31    Lars Bak (Den) Lotto Fix All    4     
  • 32    Tony Martin (Ger) Katusha-Alpecin    4     
  • 33    Danny van Poppel (Ned) LottoNL-Jumbo    4     
  • 34    Maximilian Schachmann (Ger) Quick-Step Floors    3     
  • 35    Manuele Mori (Ita) UAE Team Emirates    3     
  • 36    Quentin Jauregui (Fra) AG2R La Mondiale    3     
  • 37    Jurgen Roelandts (Bel) BMC Racing Team    3     
  • 38    Domenico Pozzovivo (Ita) Bahrain-Merida    2     
  • 39    Davide Formolo (Ita) Bora-Hansgrohe    2     
  • 40    Matej Mohoric (Slo) Bahrain-Merida    2     
  • 41    Nico Denz (Ger) AG2R La Mondiale    2     
  • 42    Mads Würtz Schmidt (Den) Katusha-Alpecin    2     
  • 43    Alex Dowsett (GBr) Katusha-Alpecin    2     
  • 44    Pello Bilbao (Spa) Astana Pro Team    1     
  • 45    Miguel Angel Lopez (Col) Astana Pro Team    1     
  • 46    Roman Kreuziger (Cze) Mitchelton-Scott    1     
  • 47    Mikael Cherel (Fra) AG2R La Mondiale    1     
  • 48    Ryan Gibbons (RSA) Dimension Data    1     
  • 49    Clement Venturini (Fra) AG2R La Mondiale    1     
  • 50    Michael Mørkøv (Den) Quick-Step Floors    1     
  • 51    Jens Debusschere (Bel) Lotto Fix All    1     
  • 52    Fabio Sabatini (Ita) Quick-Step Floors    1     
  • Klasyfikacja młodzieżowa po 7. etapie:
  • 1    Richard Carapaz (Ecu) Movistar Team    26:32:53     
  • 2    Ben O'Connor (Aus) Dimension Data    0:00:16     
  • 3    Sam Oomen (Ned) Team Sunweb    0:00:19     
  • 4    Maximilian Schachmann (Ger) Quick-Step Floors    0:00:39     
  • 5    Miguel Angel Lopez (Col) Astana Pro Team    0:00:49     
  • 6    Valerio Conti (Ita) UAE Team Emirates    0:03:21     
  • 7    Fausto Masnada (Ita) Androni Giocattoli-Sidermec    0:07:13     
  • 8    Giulio Ciccone (Ita) Bardiani CSF    0:14:45     
  • 9    Matej Mohoric (Slo) Bahrain-Merida    0:14:58     
  • 10    Jack Haig (Aus) Mitchelton-Scott    0:15:03     
  • 11    Felix Grossschartner (Aut) Bora-Hansgrohe    0:16:53     
  • 12    Koen Bouwmam (Ned) LottoNL-Jumbo    0:17:45     
  • 13    Ryan Gibbons (RSA) Dimension Data    0:21:50     
  • 14    Hugh Carthy (GBr) EF Education First-Drapac p/b Cannondale    0:22:03     
  • 15    Nico Denz (Ger) AG2R La Mondiale    0:22:44     
  • 16    Mads Würtz Schmidt (Den) Katusha-Alpecin    0:24:13     
  • 17    Louis Vervaeke (Bel) Team Sunweb    0:24:59     
  • 18    Davide Ballerini (Ita) Androni Giocattoli-Sidermec    0:28:53     
  • 19    Quentin Jauregui (Fra) AG2R La Mondiale    0:29:03     
  • 20    Clement Venturini (Fra) AG2R La Mondiale    0:31:06     
  • 21    Kilian Frankiny (Swi) BMC Racing Team    0:31:36     
  • 22    Loïc Vliegen (Bel) BMC Racing Team    0:31:44     
  • 23    Niklas Eg (Den) Trek-Segafredo    0:31:53     
  • 24    Andrea Vendrame (Ita) Androni Giocattoli-Sidermec    0:35:16     
  • 25    Guy Sagiv (Isr) Israel Cycling Academy    0:37:17     
  • 26    Krists Neilands (Lat) Israel Cycling Academy    0:37:18     
  • 27    Niccolo Bonifazio (Ita) Bahrain-Merida    0:38:31     
  • 28    Florian Senechal (Fra) Quick-Step Floors    0:39:31     
  • 29    Simone Andreetta (Ita) Bardiani CSF    0:40:18     
  • 30    Ryan Mullen (Irl) Trek-Segafredo    0:40:27     
  • 31    Danny van Poppel (Ned) LottoNL-Jumbo    0:42:41     
  • 32    Rémi Cavagna (Fra) Quick-Step Floors    0:42:46     
  • 33    Domen Novak (Slo) Bahrain-Merida    0:44:17     
  • 34    Mads Pedersen (Den) Trek-Segafredo    0:46:07     
  • 35    Jacopo Mosca (Ita) Wilier Triestina-Selle Italia    0:48:52     
  • 36    Lennard Hofstede (Ned) Team Sunweb    0:51:45     
  • 37    Jakub Mareczko (Ita) Wilier Triestina-Selle Italia    0:52:36     
  • 38    Christopher Hamilton (Aus) Team Sunweb    0:53:34     
  • Klasyfikacja drużynowa po 7. etapie:
  • 1    Mitchelton-Scott    79:36:54     
  • 2    Team Sky    0:02:06     
  • 3    Movistar Team          
  • 4    Astana Pro Team    0:02:23     
  • 5    UAE Team Emirates    0:06:00     
  • 6    Groupama-FDJ    0:08:02     
  • 7    Team Sunweb    0:13:40     
  • 8    LottoNl-Jumbo    0:14:48     
  • 9    EF Education First-Drapac p/b Cannondale    0:15:40     
  • 10    Dimension Data    0:17:32     
  • 11    AG2R La Mondiale    0:21:48     
  • 12    Bora-Hansgrohe    0:23:00     
  • 13    Bahrain-Merida    0:23:05     
  • 14    BMC Racing Team    0:23:07     
  • 15    Katusha-Alpecin    0:28:53     
  • 16    Androni Giocattoli-Sidermec    0:31:07     
  • 17    Israel-Cycling Academy    0:34:15     
  • 18    Quick-Step Floors    0:36:09     
  • 19    Trek-Segafredo    0:38:04     
  • 20    Lotto Fix All    0:39:52     
  • 21    Bardiani CSF    0:53:25     
  • 22    Wilier Triestina-Selle Italia    2:14:30    

pokaż pełną listę

 

Podobne artykuły