Włoch popisał się odważną akcją, atakując z niewielkiej grupy faworytów na trzy kilometry przed szczytem ostatniego podjazdu na trasie – Albulapass – z którego do mety pozostało 9 kilometrów zjazdu. Kolarz Ag2R La Mondiale zostawił za plecami najgroźniejszych rywali z klasyfikacji generalnej, w tym lidera, Damiano Caruso (BMC Racing Team), i po krótkim pościgu dogonił Michaela Woodsa (Cannondale-Drapac), który jechał w ucieczce dnia i który jako jedyny walczył jeszcze na ostatnim podjeździe.
Na zjeździe, przy rzęsistym deszczu, Włoch zostawił Kanadyjczyka i zachował kilkunastosekundową przewagę nad grupą faworytów, w której był Caruso. Na krętym finiszu rywale mieli Pozzovivo w zasięgu wzroku, jednak ten finiszował niezagrożony, 4 sekundy przed Rui Costą (UAE Team Emirates), który był najszybszy z pogoni. Caruso, który finiszował na 7. miejscu, stracił do zwycięzcy 15 sekund, co przy dziesięciosekundowej bonifikacie na mecie dla Pozzovivo, oznaczało, że ta dwójka zrównała się czasem w klasyfikacji generalnej. Koszulkę lidera założył jednak Włoch, o czym zadecydowały setne sekundy z pierwszej czasówki.
Aktywny na etapie, na ostatnim podjeździe, był Jan Hirt (CCC Sprandi Polkowice), który kontratakował z niewielkiej grupki i wyszedł na drugie miejsce, za Woodsa, ale po atakach faworytów szybko został doścignięty. Czech ostatecznie ukończył etap na 18. miejscu, 2.22 za zwycięzcą.
Wyniki 6. etapu:
- 1 Domenico Pozzovivo (Ita) AG2R La Mondiale 4:38:49
- 2 Rui Costa (Por) UAE Team Emirates 0:00:04
- 3 Jon Izaguirre (Spa) Bahrain-Merida
- 4 Mathias Frank (Swi) AG2R La Mondiale
- 5 Simon Spilak (Slo) Katusha-Alpecin 0:00:12
- 6 Steven Kruijswijk (Ned) Team LottoNl-Jumbo
- 7 Damiano Caruso (Ita) BMC Racing Team 0:00:15
- 8 Pello Bilbao (Spa) Astana Pro Team 0:00:18
- 9 Marc Soler (Spa) Movistar Team
- 10 Michael Woods (Can) Cannondale-Drapac 0:00:21
- 11 Mikel Nieve (Spa) Team Sky 0:00:24
- 12 Maxime Monfort (Bel) Lotto Soudal 0:01:34
- 13 Patrick Konrad (Aut) Bora-Hansgrohe 0:01:40
- 14 Victor De La Parte (Spa) Movistar Team 0:01:46
- 15 Valerio Conti (Ita) UAE Team Emirates 0:01:56
- 16 Tao Geoghegan Hart (GBr) Team Sky 0:02:22
- 17 Merhawi Kudus (Eri) Dimension Data
- 18 Jan Hirt (Cze) CCC Sprandi Polkowice
- 19 Ondrej Cink (Cze) Bahrain-Merida
- 20 Antonio Pedrero (Spa) Movistar Team 0:02:36
- 21 Jan Bakelants (Bel) AG2R La Mondiale 0:03:11
- 22 Carlos Verona (Spa) Orica-Scott 0:03:24
- 23 Carlos Betancur (Col) Movistar Team
- 24 Bart De Clercq (Bel) Lotto Soudal 0:04:29
- 25 Joe Dombrowski (USA) Cannondale-Drapac
- 26 Steve Morabito (Swi) FDJ 0:05:21
- 27 Daan Olivier (Ned) Team LottoNl-Jumbo
- 28 Martijn Tusveld (Ned) Roompot - Nederlandse Loterij 0:05:24
- 29 Odd Christian Eiking (Nor) FDJ 0:05:36
- 30 Matvey Mamykin (Rus) Katusha-Alpecin 0:05:43
- 31 Mekseb Debesay (Eri) Dimension Data 0:06:16
- 32 Tsgabu Grmay (Eth) Bahrain-Merida
- 33 Arthur Vichot (Fra) FDJ 0:07:25
- 34 Enrico Gasparotto (Ita) Bahrain-Merida 0:09:58
- 35 Darwin Atapuma (Col) UAE Team Emirates 0:10:15
- 36 Nelson Oliveira (Por) Movistar Team 0:10:29
- 37 Patrick Bevin (NZl) Cannondale-Drapac
- 38 Philippe Gilbert (Bel) Quick-Step Floors 0:11:32
- 39 Matej Mohoric (Slo) UAE Team Emirates
- 40 Michael Schär (Swi) BMC Racing Team 0:11:59
- 41 Philip Deignan (Irl) Team Sky
- 42 Simone Petilli (Ita) UAE Team Emirates 0:12:08
- 43 Sylvain Chavanel (Fra) Direct Energie 0:12:29
- 44 Hugh Carthy (GBr) Cannondale-Drapac
- 45 Greg Van Avermaet (Bel) BMC Racing Team
- 46 Hugo Houle (Can) AG2R La Mondiale
- 47 Anthony Roux (Fra) FDJ 0:12:33
- 48 Alberto Losada (Spa) Katusha-Alpecin
- 49 Tejay Van Garderen (USA) BMC Racing Team 0:12:38
- 50 Perrig Quemeneur (Fra) Direct Energie 0:12:41
- 51 Koen De Kort (Ned) Trek-Segafredo 0:13:19
- 52 Tomasz Marczyński (Pol) Lotto Soudal
- 53 Simone Ponzi (Ita) CCC Sprandi Polkowice
- 54 Lilian Calmejane (Fra) Direct Energie 0:13:35
- 55 Sebastian Henao (Col) Team Sky 0:13:46
- 56 Mike Teunissen (Ned) Team Sunweb 0:14:20
- 57 Gianluca Brambilla (Ita) Quick-Step Floors 0:14:34
- 58 Mark Christian (GBr) Aqua Blue Sport 0:14:49
- 59 Larry Warbasse (USA) Aqua Blue Sport 0:15:07
- 60 David De La Cruz (Spa) Quick-Step Floors
- 61 Jay McCarthy (Aus) Bora-Hansgrohe 0:16:07
- 62 Paul Martens (Ger) Team LottoNl-Jumbo 0:16:48
- 63 Salvatore Puccio (Ita) Team Sky 0:17:41
- 64 Fabio Felline (Ita) Trek-Segafredo
- 65 Jakub Kaczmarek (Pol) CCC Sprandi Polkowice
- 66 Nick Van Der Lijke (Ned) Roompot - Nederlandse Loterij 0:20:01
- 67 Rohan Dennis (Aus) BMC Racing Team 0:21:34
- 68 Martijn Keizer (Ned) Team LottoNl-Jumbo 0:23:24
- 69 Nikias Arndt (Ger) Team Sunweb 0:24:19
- 70 John Degenkolb (Ger) Trek-Segafredo
- 71 Martin Elmiger (Swi) BMC Racing Team
- 72 Stefan Küng (Swi) BMC Racing Team
- 73 Michael Matthews (Aus) Team Sunweb 0:24:35
- 74 Jaco Venter (RSA) Dimension Data 0:24:39
- 75 Peter Sagan (Svk) Bora-Hansgrohe 0:24:59
- 76 Jan Bárta (Cze) Bora-Hansgrohe
- 77 Zdenek Stybar (Cze) Quick-Step Floors 0:25:07
- 78 Reto Hollenstein (Swi) Katusha-Alpecin 0:26:33
- 79 Michael Albasini (Swi) Orica-Scott 0:26:53
- 80 Matteo Trentin (Ita) Quick-Step Floors
- 81 Mathew Hayman (Aus) Orica-Scott 0:26:59
- 82 Pieter Weening (Ned) Roompot - Nederlandse Loterij 0:27:40
- 83 Owain Doull (GBr) Team Sky 0:30:11
- 84 Dmitriy Gruzdev (Kaz) Astana Pro Team 0:30:22
- 85 Daniel Oss (Ita) BMC Racing Team
- 86 Tim Wellens (Bel) Lotto Soudal 0:35:26
- 87 Lars Boom (Ned) Team LottoNl-Jumbo
- 88 Lars Petter Nordhaug (Nor) Aqua Blue Sport 0:35:29
- 89 Ivan Garcia (Spa) Bahrain-Merida
- 90 Sondre Holst Enger (Nor) AG2R La Mondiale
- 91 Marco Haller (Aut) Katusha-Alpecin
- 92 Baptiste Planckaert (Bel) Katusha-Alpecin
- 93 Daniel Hoelgaard (Nor) FDJ
- 94 Aaron Gate (NZl) Aqua Blue Sport
- 95 Niccolo Bonifazio (Ita) Bahrain-Merida
- 96 Bert-Jan Lindeman (Ned) Team LottoNl-Jumbo
- 97 Oscar Gatto (Ita) Astana Pro Team
- 98 Elmar Reinders (Ned) Roompot - Nederlandse Loterij
- 99 Jurgen Roelandts (Bel) Lotto Soudal
- 100 Nico Denz (Ger) AG2R La Mondiale
- 101 Ben King (USA) Dimension Data
- 102 Arman Kamyshev (Kaz) Astana Pro Team
- 103 Jhonatan Restrepo (Col) Katusha-Alpecin
- 104 Ryan Mullen (Irl) Cannondale-Drapac 0:35:35
- 105 Sep Vanmarcke (Bel) Cannondale-Drapac
- 106 Sacha Modolo (Ita) UAE Team Emirates
- 107 Kiel Reijnen (USA) Trek-Segafredo
- 108 Thomas Boudat (Fra) Direct Energie
- 109 Taylor Phinney (USA) Cannondale-Drapac
- 110 Roy Curvers (Ned) Team Sunweb
- 111 Gediminas Bagdonas (Ltu) AG2R La Mondiale
- 112 Gregory Rast (Swi) Trek-Segafredo
- 113 Yves Lampaert (Bel) Quick-Step Floors
- 114 Boy van Poppel (Ned) Trek-Segafredo
- 115 Jeroen Meijers (Ned) Roompot - Nederlandse Loterij
- 116 Rein Taaramäe (Est) Katusha-Alpecin
- 117 Jesper Asselman (Ned) Roompot - Nederlandse Loterij
- 118 Juraj Sagan (Svk) Bora-Hansgrohe
- 119 Nikolas Maes (Bel) Lotto Soudal
- 120 Ryan Anderson (Can) Direct Energie
- 121 Jack Bauer (NZl) Quick-Step Floors
- 122 Leszek Pluciński (Pol) CCC Sprandi Polkowice
- 123 Rob Power (Aus) Orica-Scott
- 124 Ramon Sinkeldam (Ned) Team Sunweb
- 125 Kevin Reza (Fra) FDJ
- 126 Nick Dougall (RSA) Dimension Data
- 127 Dayer Quintana (Col) Movistar Team
- 128 Fabien Grellier (Fra) Direct Energie
- 129 Jonathan Dibben (GBr) Team Sky
- 130 Magnus Cort Nielsen (Den) Orica-Scott
- 131 Danny Van Poppel (Ned) Team Sky 0:35:45
- 132 Taco Van Der Hoorn (Ned) Roompot - Nederlandse Loterij
- 133 Javier Moreno (Spa) Bahrain-Merida
- 134 Lasse Norman Hansen (Den) Aqua Blue Sport
- 135 Lachlan Morton (Aus) Dimension Data
- 136 Sam Bewley (NZl) Orica-Scott
- 137 Adrian Kurek (Pol) CCC Sprandi Polkowice
- 138 Marcus Burghardt (Ger) Bora-Hansgrohe 0:35:49
- 139 Jelle Wallays (Bel) Lotto Soudal
- 140 Branislau Samoilau (Blr) CCC Sprandi Polkowice 0:35:51
- 141 Michal Kolár (Svk) Bora-Hansgrohe
- 142 Simone Consonni (Ita) UAE Team Emirates
- 143 Antoine Duchesne (Can) Direct Energie 0:35:53
- 144 Daniil Fominykh (Kaz) Astana Pro Team 0:35:55
- 145 Albert Timmer (Ned) Team Sunweb 0:36:10
- 146 Daniel Pearson (GBr) Aqua Blue Sport 0:36:13
- 147 Maciej Bodnar (Pol) Bora-Hansgrohe 0:36:15
- 148 Jonathan Hivert (Fra) Direct Energie 0:36:22
- 149 Cedric Pineau (Fra) FDJ 0:39:01
- OTL Michel Kreder (Ned) Aqua Blue Sport
- OTL Conor Dunne (Irl) Aqua Blue Sport
- DNF Matti Breschel (Den) Astana Pro Team
- DNF Marko Kump (Slo) UAE Team Emirates
- DNF Louis Vervaeke (Bel) Lotto Soudal
- DNF Jarlinson Pantano (Col) Trek-Segafredo
- DNF Felix Großschartner (Aut) CCC Sprandi Polkowice
- DNF Alexis Gougeard (Fra) AG2R La Mondiale
- DNF Alex Dowsett (GBr) Movistar Team
- DNF Martijn Budding (Ned) Roompot - Nederlandse Loterij
- DNF Georg Preidler (Aut) Team Sunweb
- DNF Matthias Brändle (Aut) Trek-Segafredo
- DNF Tyler Farrar (USA) Dimension Data
- DNS Tom Dumoulin (Ned) Team Sunweb
Klasyfikacja generalna po 6. etapie:
- 1 Domenico Pozzovivo (Ita) AG2R La Mondiale 22:03:28
- 2 Damiano Caruso (Ita) BMC Racing Team
- 3 Steven Kruijswijk (Ned) Team LottoNl-Jumbo 0:00:13
- 4 Simon Spilak (Slo) Katusha-Alpecin 0:00:22
- 5 Mathias Frank (Swi) AG2R La Mondiale 0:00:23
- 6 Marc Soler (Spa) Movistar Team 0:00:35
- 7 Rui Costa (Por) UAE Team Emirates 0:00:54
- 8 Mikel Nieve (Spa) Team Sky 0:01:19
- 9 Pello Bilbao (Spa) Astana Pro Team 0:01:42
- 10 Valerio Conti (Ita) UAE Team Emirates 0:03:02
- 11 Patrick Konrad (Aut) Bora-Hansgrohe 0:03:06
- 12 Victor De La Parte (Spa) Movistar Team 0:03:36
- 13 Tao Geoghegan Hart (GBr) Team Sky 0:03:45
- 14 Jon Izaguirre (Spa) Bahrain-Merida 0:03:47
- 15 Merhawi Kudus (Eri) Dimension Data 0:04:31
- 16 Jan Bakelants (Bel) AG2R La Mondiale 0:05:17
- 17 Michael Woods (Can) Cannondale-Drapac 0:05:29
- 18 Carlos Verona (Spa) Orica-Scott 0:06:40
- 19 Steve Morabito (Swi) FDJ 0:07:28
- 20 Martijn Tusveld (Ned) Roompot - Nederlandse Loterij 0:09:09
- 21 Odd Christian Eiking (Nor) FDJ 0:09:55
- 22 Carlos Betancur (Col) Movistar Team 0:10:08
- 23 Tsgabu Grmay (Eth) Bahrain-Merida 0:10:14
- 24 Ondrej Cink (Cze) Bahrain-Merida 0:10:54
- 25 Matvey Mamykin (Rus) Katusha-Alpecin 0:12:10
- 26 Mekseb Debesay (Eri) Dimension Data 0:12:43
- 27 Maxime Monfort (Bel) Lotto Soudal 0:14:18
- 28 Daan Olivier (Ned) Team LottoNl-Jumbo 0:15:53
- 29 Philippe Gilbert (Bel) Quick-Step Floors 0:15:56
- 30 Lilian Calmejane (Fra) Direct Energie 0:16:30
- 31 Jan Hirt (Cze) CCC Sprandi Polkowice 0:19:01
- 32 Michael Schär (Swi) BMC Racing Team 0:21:24
- 33 Jay McCarthy (Aus) Bora-Hansgrohe 0:21:31
- 34 Koen De Kort (Ned) Trek-Segafredo 0:22:43
- 35 Arthur Vichot (Fra) FDJ 0:23:10
- 36 Patrick Bevin (NZl) Cannondale-Drapac 0:23:51
- 37 Bart De Clercq (Bel) Lotto Soudal 0:24:03
- 38 Tejay Van Garderen (USA) BMC Racing Team 0:24:26
- 39 Hugo Houle (Can) AG2R La Mondiale 0:24:56
- 40 Greg Van Avermaet (Bel) BMC Racing Team 0:26:00
- 41 Hugh Carthy (GBr) Cannondale-Drapac 0:26:10
- 42 Tomasz Marczyński (Pol) Lotto Soudal 0:26:12
- 43 Anthony Roux (Fra) FDJ 0:26:21
- 44 Fabio Felline (Ita) Trek-Segafredo 0:27:03
- 45 Larry Warbasse (USA) Aqua Blue Sport 0:27:21
- 46 Simone Ponzi (Ita) CCC Sprandi Polkowice 0:27:48
- 47 Nelson Oliveira (Por) Movistar Team 0:28:52
- 48 Sebastian Henao (Col) Team Sky 0:29:28
- 49 Simone Petilli (Ita) UAE Team Emirates 0:30:05
- 50 Mark Christian (GBr) Aqua Blue Sport 0:31:11
- 51 Perrig Quemeneur (Fra) Direct Energie 0:31:51
- 52 Alberto Losada (Spa) Katusha-Alpecin 0:31:57
- 53 Gianluca Brambilla (Ita) Quick-Step Floors 0:33:11
- 54 Joe Dombrowski (USA) Cannondale-Drapac 0:35:04
- 55 Paul Martens (Ger) Team LottoNl-Jumbo 0:35:39
- 56 Enrico Gasparotto (Ita) Bahrain-Merida 0:36:13
- 57 Darwin Atapuma (Col) UAE Team Emirates 0:36:30
- 58 Stefan Küng (Swi) BMC Racing Team 0:37:45
- 59 Sylvain Chavanel (Fra) Direct Energie 0:38:17
- 60 Michael Matthews (Aus) Team Sunweb 0:39:49
- 61 Nikias Arndt (Ger) Team Sunweb 0:39:53
- 62 John Degenkolb (Ger) Trek-Segafredo 0:39:57
- 63 Michael Albasini (Swi) Orica-Scott 0:40:07
- 64 Peter Sagan (Svk) Bora-Hansgrohe 0:40:45
- 65 Zdenek Stybar (Cze) Quick-Step Floors 0:41:22
- 66 Jan Bárta (Cze) Bora-Hansgrohe 0:42:44
- 67 Philip Deignan (Irl) Team Sky 0:42:59
- 68 Matej Mohoric (Slo) UAE Team Emirates 0:44:14
- 69 Salvatore Puccio (Ita) Team Sky 0:45:13
- 70 Marcus Burghardt (Ger) Bora-Hansgrohe 0:45:20
- 71 Mike Teunissen (Ned) Team Sunweb 0:46:35
- 72 Matteo Trentin (Ita) Quick-Step Floors 0:46:44
- 73 Nick Van Der Lijke (Ned) Roompot - Nederlandse Loterij 0:47:08
- 74 Mathew Hayman (Aus) Orica-Scott 0:48:18
- 75 Reto Hollenstein (Swi) Katusha-Alpecin 0:48:39
- 76 Lachlan Morton (Aus) Dimension Data 0:48:47
- 77 Aaron Gate (NZl) Aqua Blue Sport 0:49:25
- 78 David De La Cruz (Spa) Quick-Step Floors 0:49:56
- 79 Antonio Pedrero (Spa) Movistar Team 0:50:32
- 80 Jhonatan Restrepo (Col) Katusha-Alpecin 0:51:16
- 81 Jaco Venter (RSA) Dimension Data 0:51:34
- 82 Martin Elmiger (Swi) BMC Racing Team
- 83 Lars Boom (Ned) Team LottoNl-Jumbo 0:51:53
- 84 Owain Doull (GBr) Team Sky 0:54:03
- 85 Dayer Quintana (Col) Movistar Team 0:54:20
- 86 Niccolo Bonifazio (Ita) Bahrain-Merida 0:55:18
- 87 Jelle Wallays (Bel) Lotto Soudal 0:58:13
- 88 Sep Vanmarcke (Bel) Cannondale-Drapac 0:58:22
- 89 Daniel Pearson (GBr) Aqua Blue Sport 0:59:05
- 90 Jakub Kaczmarek (Pol) CCC Sprandi Polkowice 0:59:25
- 91 Ben King (USA) Dimension Data 0:59:49
- 92 Baptiste Planckaert (Bel) Katusha-Alpecin 1:00:37
- 93 Bert-Jan Lindeman (Ned) Team LottoNl-Jumbo 1:01:03
- 94 Daniel Oss (Ita) BMC Racing Team 1:01:18
- 95 Nikolas Maes (Bel) Lotto Soudal 1:01:47
- 96 Tim Wellens (Bel) Lotto Soudal 1:02:07
- 97 Daniil Fominykh (Kaz) Astana Pro Team 1:02:32
- 98 Kevin Reza (Fra) FDJ 1:02:36
- 99 Maciej Bodnar (Pol) Bora-Hansgrohe 1:03:13
- 100 Dmitriy Gruzdev (Kaz) Astana Pro Team 1:03:44
- 101 Yves Lampaert (Bel) Quick-Step Floors 1:03:53
- 102 Antoine Duchesne (Can) Direct Energie 1:04:27
- 103 Sam Bewley (NZl) Orica-Scott 1:06:10
- 104 Fabien Grellier (Fra) Direct Energie 1:06:45
- 105 Oscar Gatto (Ita) Astana Pro Team 1:06:48
- 106 Rob Power (Aus) Orica-Scott 1:06:58
- 107 Sondre Holst Enger (Nor) AG2R La Mondiale 1:07:15
- 108 Gregory Rast (Swi) Trek-Segafredo 1:07:18
- 109 Pieter Weening (Ned) Roompot - Nederlandse Loterij 1:07:34
- 110 Michal Kolár (Svk) Bora-Hansgrohe 1:07:43
- 111 Jonathan Hivert (Fra) Direct Energie 1:08:31
- 112 Jack Bauer (NZl) Quick-Step Floors 1:08:32
- 113 Marco Haller (Aut) Katusha-Alpecin 1:08:58
- 114 Lars Petter Nordhaug (Nor) Aqua Blue Sport 1:09:42
- 115 Sacha Modolo (Ita) UAE Team Emirates 1:10:07
- 116 Rohan Dennis (Aus) BMC Racing Team 1:10:39
- 117 Ramon Sinkeldam (Ned) Team Sunweb 1:10:42
- 118 Jesper Asselman (Ned) Roompot - Nederlandse Loterij 1:11:00
- 119 Javier Moreno (Spa) Bahrain-Merida 1:11:29
- 120 Simone Consonni (Ita) UAE Team Emirates 1:11:55
- 121 Jeroen Meijers (Ned) Roompot - Nederlandse Loterij 1:12:05
- 122 Jurgen Roelandts (Bel) Lotto Soudal 1:12:08
- 123 Kiel Reijnen (USA) Trek-Segafredo 1:13:25
- 124 Danny Van Poppel (Ned) Team Sky 1:14:38
- 125 Branislau Samoilau (Blr) CCC Sprandi Polkowice 1:15:04
- 126 Leszek Pluciński (Pol) CCC Sprandi Polkowice 1:15:12
- 127 Roy Curvers (Ned) Team Sunweb 1:15:18
- 128 Adrian Kurek (Pol) CCC Sprandi Polkowice 1:15:27
- 129 Daniel Hoelgaard (Nor) FDJ 1:15:33
- 130 Rein Taaramäe (Est) Katusha-Alpecin 1:17:12
- 131 Taylor Phinney (USA) Cannondale-Drapac 1:17:40
- 132 Nick Dougall (RSA) Dimension Data 1:18:19
- 133 Gediminas Bagdonas (Ltu) AG2R La Mondiale 1:18:56
- 134 Boy van Poppel (Ned) Trek-Segafredo 1:19:52
- 135 Ryan Mullen (Irl) Cannondale-Drapac 1:20:12
- 136 Thomas Boudat (Fra) Direct Energie 1:20:37
- 137 Magnus Cort Nielsen (Den) Orica-Scott 1:23:10
- 138 Martijn Keizer (Ned) Team LottoNl-Jumbo 1:24:23
- 139 Arman Kamyshev (Kaz) Astana Pro Team 1:24:30
- 140 Ryan Anderson (Can) Direct Energie 1:25:19
- 141 Cedric Pineau (Fra) FDJ 1:26:50
- 142 Ivan Garcia (Spa) Bahrain-Merida 1:27:30
- 143 Nico Denz (Ger) AG2R La Mondiale 1:27:32
- 144 Lasse Norman Hansen (Den) Aqua Blue Sport 1:28:10
- 145 Juraj Sagan (Svk) Bora-Hansgrohe 1:31:32
- 146 Taco Van Der Hoorn (Ned) Roompot - Nederlandse Loterij 1:32:38
- 147 Elmar Reinders (Ned) Roompot - Nederlandse Loterij 1:33:38
- 148 Albert Timmer (Ned) Team Sunweb 1:35:07
- 149 Jonathan Dibben (GBr) Team Sky 1:56:24