Neff i Sintsov w 10. we Włoszech

Jolanda Neff (Kross Racing Team) była ósma, a Anton Sintsov (JBG-2 Professional MTB Team) siódmy w trzecim wyścigu z serii Internazionali d'Italia, rozegranym w Brescii.

Poza podium ukończyli trzecią edycję Pucharu Włoch kolarze Kross Racing Team - Jolanda Neff była 8., Bartłomiej Wawak 15., Fabian Giger,  a Maja Włoszczowska nie ukończyła wyścigu z powodu kraksy. Trzeci wyścig z serii Internazionali d'Italia Series nie był tak udany dla kolarzy Kross Racing Team, jak poprzedni, który kończyli na czołowych lokatach. Tym razem na trasie w Brescii najwyżej sklasyfikowana była Neff, która w wyścigu elity kobiet zajęła 8. miejsce, tracąc do zwyciężczyni, Lindy Indergand (Focus XC Team), ponad sześć minut. 19. miejsce wśród kobiet zajęła Magdalena Sadłecka (Euro Bike Kaczmarek Electric Team), a 29 była Paula Gorycka (Strüby-Bixs Team). Włoszczowska, która długo jechała w czołowej grupie, walcząc o podium, nie ukończyła wyścigu z powodu upadku na

W wyścigu mężczyzn na 7. miejscu uplasował się Anton Sintsov (JBG-2 Professional MTB Team), który na mecie zameldował się niespełna dwie minuty po Larsie Forsterze (BMC Mountain Bike Racing Team). Ponad trzy minuty do zwycięzcy stracił Wawak, a kolejne 40 sekund Giger.