Unibike

ul. Przemysłowa 28B
85-758, Bydgoszcz
tel. 52 348 96 11
unibike@unibike.pl
www.unibike.pl
Unibike jest polskim producentem rowerów, którego oferta słynie z doskonałej relacji ceny do jakości i poziomu wyposażenia. Rowery Unibike montowane są w bydgoskiej fabryce z podzespołów renomowanych producentów.

Polski producent działa na rynku od 1990 roku. Przez czas swojego istnienia w branży rowerowej zdążył wyrobić sobie dobrą opinię. Rowery z Bydgoszczy są kierowane do szerokiego grona odbiorców - głównie rekreacyjnych i mniej zaawansowanych. W ofercie przeważają modele rekreacyjno-użytkowe, a stonowany design trafia do wielu klientów. Wysoka jakość wykonania oraz stosowanie sprawdzonych komponentów to cechy rozpoznawcze rowerów rodzimego producenta. Podkreśla to zresztą fakt, że Unibike daje 5 lat gwarancji na ramę

Przeszukując rynkowe oferty szybko zorientujecie się, że polska firma oferuje wyjątkowo atrakcyjny stosunek ceny do klasy wyposażenia, dzięki temu jednoślady Unibike są bardzo często jednymi z najatrakcyjniejszych rynkowych ofert. Spore zainteresowanie przekłada się na rozwój Unibike’a - obecnie z bydgoskiej fabryki rocznie wyjeżdża ponad 40 000 rowerów. W ofercie producenta znajdziemy rowery miejskie, trekkingowe, crossowe, MTB, szosowe, dziecięce, jak również atrakcyjne rowery elektryczne z szerokiego wachlarza rynkowych kategorii. 

Artykuły powiązane z marką Unibike

Filmy powiązane z marką Unibike

Produkty marki Unibike znajdziesz w sklepach

Produkty marki Unibike w katalogu rowerowym