Zasada Bikes

ul. Fabryczna 6
98-300, Wieluń
tel. 43 843 42 93
j.zasada@zasada-rowery.pl
www.zasada-rowery.pl
Maxim jest polskim producentem rowerów, który tworzy jednoślady rekreacyjne i użytkowe. Marka należąca do Zasada Group jest na rynku od lat 90. XX wieku i oferuje rowery dobrze dopasowane do potrzeb klientów.

Maxim pochodzi z Wielunia i zajmuje się tworzeniem rowerów użytkowych i rekreacyjnych. Firma słynie z jednośladów wysokiej jakości, które są jednocześnie oferowane w bardzo przystępnych cenach - dzięki temu Maximy są popularne wśród rekreacyjnych rowerzystów oraz osób traktujących rower jako środek transportu. W ofercie znajdziemy wszystkie popularne typy wycieczkowych oraz użytkowych maszyn. Są tam rowery miejskie, trekkingowe, crossowe, rekreacyjne MTB oraz dziecięce i młodzieżowe. Jednocześnie w ofercie są ich elektryczne odpowiedniki. 

Rowery ze wspomaganiem to jednak osobny rozdział w firmie Maxim. Producent z Wielunia posiada bowiem własny system wspomagania, który został zaprojektowany przy udziale inżynierów z Politechniki Łódzkiej i jest w całości produkowany w Polsce. Cechą charakterystyczną silnika Zasada Group jest fakt, że jest on zlokalizowany w przedniej piaście

Maxim dba o wysoką jakość swoich rowerów i precyzyjny montaż, zawsze stara się też nadążać za trendami designerskimi. To ich przepis na rynkowy sukces - ich sprzęt cieszy bowiem sporą popularnością. Oczywiście największym rynkiem dla Maxima jest krajowa sprzedaż. Wynosi ona około połowy całkowitej produkcji. Pozostałe 50% przeznaczone jest na eksport do kilkunastu europejskich państw.

Artykuły powiązane z marką Maxim

Produkty marki Maxim znajdziesz w sklepach

Produkty marki Maxim w katalogu rowerowym