Sieć NS Bikes Center - przetestuj rower!

Dowiedz się więcej o sieci centrów testowych NS Bikes i zobacz, gdzie możesz przetestować ich rowery.

Drukuj
NS Bikes Test Center NS Bikes

NS Bikes w sezonie 2022 przygotował 7 miejscówek, w których możecie przetestować przed zakupem rowery NS i upewnić się co do modelu i rozmiaru. NS Bikes Center są zlokalizowane w najciekawszych polskich bike parkach, poznajcie szczegóły!

 

 

 

Wybór roweru, szczególnie u zaawansowanych riderów, to dość skomplikowany proces. Fajnie jest móc sprawdzić, czy upatrzony sprzęt na pewno nam pasuje. Dodatkowo dochodzi też kwestia upewnienia się, jaki rozmiar będzie dla nas idealny. NS Bikes - mając tego świadomość - przygotowało ciekawą ofertę dla swoich klientów. Trójmiejska marka w najciekawszych bikeparkach i kompleksach ścieżek MTB w Polsce zlokalizowała swoje centra testowe, w których możecie wypożyczyć rowery z bieżącej oferty i sprawdzić, czy na pewno Wam pasują. Oczywiście oferta NS Bikes Center nie jest skierowana wyłącznie dla osób, które rozważają zakup roweru. To również doskonała okazja dla początkujących, aby zobaczyć czym jest ścieżkowe kolarstwo górskie. Każdy może wypożyczyć rower i zobaczyć, na ile pozwala oraz ile wybacza rower MTB z prawdziwego zdarzenia. 

 
 

 

NS Bikes Center - 7 lokalizacji 

Lokalizacja miejscówek NS’a nie jest przypadkowa. Firma koncentruje się na rowerach trialowych, enduro, FR i DH, stąd punkty są usytuowane w uznanych bike parkach na południu Polski. W tych miejscach każdy zaawansowany rider dokładnie sprawdzi możliwości rowerów NS, natomiast warto mieć na uwadze, że wszystkie te miejsca mają też trasy rekreacyjne. Niezależnie od poziomu można więc wypożyczyć rower i pobawić się na ścieżkach. Poniżej prezentujemy miejsca, gdzie znajdziecie NS Bikes Center oraz listę konkretnych modeli dostępnych w danym centrum. 

 

 

BIKE PARK CZARNA GÓRA NS BIKES - to jeden z najciekawszych ośrodków w Polsce. Jest tu 12 tras, w tym bardzo wymagająca linia zjazdowa, na której co roku odbywają się Mistrzostwa Polski DH, do tego skills park dla dorosłych i kids arena dla dzieci. To bardzo ciekawa miejscówka, a lista rowerów w tutejszej wypożyczali jest naprawdę długa: Define AL 170 2, Define AL 160, Define AL 150 2, Nerd JR 24", Nerd Mini, Fuzz 27.5", Fuzz 29" 2.

 

TRASY ENDURO SREBRNA GÓRA NS BIKES - kultowa miejscówka, w której znajduje się rozbudowana sieć singli enduro / trail. Na zjazdy można dostać się podjazdówkami, albo skorzystać z podwózki samochodem, co jest cechą charakterystyczną centrum tras w Srebrnej Górze. Dostępne rowery NS to: E-fine 2, Define AL 170 2, Define AL 160, Define AL 150 2, Define AL 130 2, Nerd JR 24", Nerd Mini.

 

 

SZCZYRK ENDURO TRAILS - bardzo popularny i dobrze skomunikowany z centrum Polski ośrodek, który mocno rozwija się w ostatnim czasie. Znajdują się tu ciekawe i długie trasy. W Szczyrku można sprawdzić: Define AL 150 2 i Fuzz 29" 2.

 

WISŁA SKOLNITY - bikepark w Wiśle ma trzy trasy o zróżnicowanym poziomie trudności, na których można oblatywać dwa modele: Define AL 170 2 i Fuzz 29" 2.

 

GÓRA ŻAR BIKE PARK - znane i lubiane miejsce oferuje 4 zjazdowe linie o różnym stopniu trudności. Na tej miejscówce można testować następujące modele NS: Define AL 150 2, Define AL 160, Fuzz 27.5", Nerd Lite. 

 

 

KASINA BIKE PARK - duży bikepark w niedalekiej odległości od Krakowa. Znajduje się tu kilka ciekawych linii zjazdowych oraz trasa familijna, która będzie idealna dla początkujących. Lista dostępnych NS’ów prezentuje się tutaj następująco: Define AL 170 2, Define AL 160, Define AL 150 2, Define 130, Define AL 130 2, Fuzz 27.5", Fuzz 29" 2, Nerd HD.

 

SŁOTWINY ARENA BIKE PARK - to ostatnia miejscówka, w której możecie testować rowery NS. Znajdują się tu cztery trasy o zróżnicowanej trudności, na które można dostać się szybkim wyciągiem. Do dyspozycji jest też 10 km jednokierunkowych singletracków. Na miejscu można wypożyczyć modele: Define AL 170 2, Define AL 150 2, Fuzz 27.5", Clash 26".

 

Więcej informacji oraz adresy centrów testowych znajdziecie na stronie: 7anna.pl