Deuter Bike - nowa linia plecaków rowerowych

Drukuj

Deuter to znany producent rowerowych akcesoriów pomagających przewozić niezbędne wyposażenie na trasie. Marka jest również popularna ze względu na swoje systemy bukłaków. Obydwie te linie produktów połączono w najnowszej serii plecaków Bike.

Spis treści:

  1. Konkrety

Markę Deuter z powodzeniem można uznać za lidera w dziedzinie budowy rowerowych plecaków. Firma łączy doświadczenia, dzięki którym projektuje rozwiązania z jednej strony wygodne, a z drugiej praktyczne i kompatybilne z własnymi systemami hydratyzacji. Najnowsza linia plecaków Bike to świetne rozwiązanie zarówno na co dzień, jak i na cały dzień na szlaku. Dzięki dostępności kilku różnych modeli o odmiennej pojemności dopasujemy plecak dobry zarówno na całodniowe szaleństwa na szlaku, jak i taki, który przyda nam się podczas kilkudniowego wypadu w góry. Plecaki Bike bez problemu sprawdzą się też na co dzień, mieszcząc nie tylko rowerowy ekwipunek, ale także przedmioty przydatne np. podczas dojazdów do szkoły i pracy.

Konkrety

Największy w ofercie model Deuter Bike I 20, jak sama nazwa wskazuje, oferuje nam 20 litrów pojemności o niezwykle przemyślanym rozkładzie kieszeni. Wewnątrz tego plecaka nie tylko oddzielimy narzędzia od np. odzieży, ale znajdziemy nawet kieszeń na mokre ubrania, która nie dopuści do zamoczenia reszty zawartości. Specjalny system Deuter AirStripes dba o jak najlepszą wentylację pleców, nie powodując dyskomfortu nawet podczas jazdy w wysokich temperaturach. Do plecaka bez probemu dopasujemy nawet 3-litrowy bukłak (dostępny osobno), pasuje do niego dedykowana karimata, a w zestawie znajdziemy też pokrowiec przeciwdeszczowy. Co ciekawe, plecak ten wyposażono w giętką, aluminiową ramę, która dodatkowo stabilzuje całą konstrukcję, nie powodując ograniczenia wygody nawet wtedy, kiedy przewozimy ciężki ładunek w pełni wypakowanym plecaku. Cena tego modelu wynosi 359 złotych.

 
 

 

Kolejnym ciekawym wariantem jest Deuter Bike I 14. Oferuje on nam 14 litrów pojemności i spokojnie pomieści także 2 litrowy bukłak. Trwała konstrukcja pozwala wygodnie przewozić ciężki bagaż na co dzień, a przy tym świetnie sprawdzi się na szlaku. Również w tym plecaku znajdziemy kieszenie dedykowane do przewozu różnych ładunków, w tym narzędzi i mokrej odzieży. System nośny Airstripes poprawia wentylację, a specjalne mocowanie z tyłu plecaka pozwoli wygodnie przewieźć kask rowerowy. Na szlaku i na co dzień przydadzą się boczne rozciągliwe kieszonki idealne na np. batona, albo klucze. Cena modelu Deuter Bike I 14 wynosi 319 złotych.

 

 
 

 

Deuter przygotował również warianty plecaków Bike przeznaczone dla Pań. Deuter Bike I 18 SL ma lżejszą konstrukcję i bardziej opływowy kształt, gwarantując maksimum komfortu bez ograniczania funkcjonalności. Za wentylację ponownie odpowiada tutaj system Deuter Airstripes ze specjalną siatką i kanałami powietrznymi odprowadzającymi ciepło. W plecaku pomieścimy bukłak do 3 litrów pojemności, a na wypsażeniu znalazła się specjalna osłona przeciwdeszczowa. Podobnie jak największy model Bike 20 również i tutaj zastosowano giętką ramę aluminiową pozwalającą odciążyć plecy przy dużym obciążeniu, która dodatkowo stabilizuje plecak podczas bardziej dynamicznej jazdy. O odpowiednie ułożenie plecaka dbają też dwa zapinane z przodu paski. Cena modelu Deuter Bike I 18 SL wynosi 359 złotych.

 

Sprawdź również:

 

 

Dystrybucja: bakosport.pl