Makra Sport

ul. Jagiellońska 39/27
25-606, Kielce
tel. 696 076 768
biuro@makra-sport.pl
www.makra-sport.pl
Saris jest amerykańską marką, która produkuje bagażniki samochodowe do przewozu rowerów, trenażery oraz produkty z ,,infrastruktury rowerowej”.

Saris rozpoczął swoją działalność na przełomie lat 70 i 80 XX wieku, a nazwa firmy pochodzi od imion jej założycieli - małżeństwa Sary i Chris’a. Saris ma siedzibę w Madison w stanie Wisconsin (USA), a swoją rynkową przygodę rozpoczął od produkcji bagażników rowerowych. Obecnie oferta jest bardziej rozwinięta i składa się z trzech zupełnie różnych obszarów. Pierwszym są produkty z kategorii infrastruktury rowerowej, jak np. stojaki na rowery, drugim bagażniki samochodowe do przewozu rowerów, a trzecim trenażery i urządzenia do treningu indoor. 

Saris zawsze podkreślał, że misją firmy jest ułatwianie życia rowerzystom i sprawienie, aby rowery były dla ludzi pośrednikiem poczucia wolności. Co ciekawe, bagażniki Saris są wykonane w 100% w Stanach Zjednoczonych. Najnowszą (najmłodszą) gałęzią działalności są trenażery, jednak o ich jakość można być absolutnie spokojnym - Saris kupił CycleOps i korzysta z ich wiedzy oraz technologii. 

Artykuły powiązane z marką Saris

Produkty marki Saris znajdziesz w sklepach