Centrum testowe e-bike Romet Shimano STEPS

Romet w kooperacji z Shimano uruchomił pierwsze centrum testowe e-MTB w Srebrnej Górze

Dzięki kooperacji marek Romet i Shimano przy trasach enduro w Srebrnej Górze powstała pierwsza wypożyczalnia, oferująca wyłącznie górskie rowery elektryczne. Centrum testowe pozwoli szerszemu gronu miłośników jazdy enduro i trail sprawdzić, jak w praktyce działają rower MTB ze wspomaganiem Shimano STEPS.

Srebrna Góra to obecnie jeden z najpopularniejszych kompleksów ścieżek MTB w Polsce. W Srebrnej znajdziemy zróżnicowane trasy - od wymagających szlaków enduro, po łatwiejszą ścieżkę z masą "flow" - to właśnie z tą linią Romet związany był najmocniej, za sprawą wsparcia finansowego procesu jej budowania (bo przecież nie bez przyczyny trasa nazwana była Romet Red Line). Łącznie trasy enduro liczą obecnie 7 oficjalnych linii (i dodatkowo plac treningowy), które połączone są ze sobą kombinacją łączników. Na srebrnogórskich trasach swoje zgrupowania organizuje także drużyna Romet Factory Team.

 

 
 

 

 

Tym razem Romet powraca do Srebrnej Góry w towarzystwie marki Shimano - to właśnie współpraca tych dwóch firm pozwoliła na otworzenie Centrum testowego rowerów elektrycznych Romet - Shimano STEPS. Tak wyspecjalizowana wypożyczalnia, w której znajdziemy zarówno modele pełnozawieszone (ERE 501), jak i hardtaile (ERM 201), pozwoli wielu osobom po raz pierwszy spróbować jazdy na elektryku MTB z prawdziwego zdarzenia. W wypożyczalni znajdziemy 15 modeli e-bike'ów Rometa, a każdy z nich wyposażony został w jednostki wspomagania STEPS E8000. Ze wspomaganiem nie tylko nie będziemy musieli korzystać z podwózki na początek szlaków, ale i możemy wybrać się na wycieczkę poza sieć 4 oficjalnych linii Tras Enduro, bo przecież trzeba pamiętać, że centrum leży w lokalizacji będącej częścią Strefy MTB Sudety, na której wyznaczono bagatela 500 km tras rowerowych. Zdecydowanie jest co eksplorować, a teraz można to połączyć także z testowaniem rowerów elektrycznych.

 

 
 

 

 

Więcej informacji oraz możliwość rezerwacji rowerów znajdziecie tu: www.romet.pl/srebrna_gora

 

 

Może Cię zainteresować:

 

 

 

Podobne artykuły