Oddaj rower i podaruj dzieciom uśmiech

Dowiedz się więcej o akcji charytatywnej fundacji ,,Oddaj Rower”, która obdarowuje rowerami dzieci z potrzebujących rodzin.

Drukuj

Rusza kolejna edycja charytatywnej akcji ,,Oddaj Rower”. Fundacja zbiera niepotrzebne rowery, remontuje je i przekazuje dzieciom z ubogich rodzin. Zobacz szczegóły i sprawdź, czy Ty też możesz pomóc?!

Spis treści:

  1. Plan: 500 rowerów!

Właśnie rozpoczyna się 6 edycja akcji organizowanej dla dzieci z domów dziecka i domów opieki, która jest prowadzona przez fundację Oddaj Rower. Jej założenia są bardzo proste. Fundacja zbiera stare lub niepotrzebne rowery od osób, które zechcą się ich pozbyć. Następnie remontuje je we współpracujących serwisach, by w okolicy świąt Bożego Narodzenia sprezentować je dzieciom, których sytuacja materialna sprawia, że własne dwa kółka pozostają dla nich w sferze marzeń.

 
 

 

Plan: 500 rowerów!

Akcja jest ogólnopolska, fundacja prowadzi swoje działania m.in. w Białymstoku, Warszawie, Wrocławiu, Krakowie, Katowicach, Olsztynie, czy Płocku. Jeżeli zalega Ci jakiś stary rower możesz oddać go fundacji. Zbiórka rowerów prowadzona jest m.in. w sklepach Giant Polska - partnera strategicznego akcji. Poza tym zbierane są pieniądze niezbędne do zakupu części, które będą wymagały wymiany, aby przekazać dzieciom sprawne i gotowe do jazdy rowery. Im szybciej niepotrzebne rowery i środki finansowe trafią do fundacji, tym więcej rowerów uda się przygotować. Reszta należy do Was!

 

Warto dodać, że serwisy wspierające akcję napraw dokonują bezpłatnie, a partnerami wspierającymi akcję są też sponsorzy - Giant Polska i Shimano Polska. 

 

Link do strony Fundacji: oddajrower.pl

Link do zrzutki: zrzutka.pl