Wszystkie rowery 2021 w jednym miejscu!

Katalog Rowerowy 2021 już on-line - zbiór informacji o rowerach dostępnych na polskim rynku w 2021.

Katalog Rowerowy 2021 (bikeworld.pl) bikeworld.pl

Szukasz nowego roweru? Odwiedź Katalog Rowerowy 2021 i przeglądaj wszystkie dostępne na polskim rynku rowery z kolekcji producentów na rok 2021. Bogate opcje filtrowania i porównywania gwarantują, że katalog rowerów przygotowany przez redakcję bikeworld.pl to najlepsze narzędzie do przeglądania rynku.

Katalog rowerowy Bikeworld to baza wszystkich rowerów dostępnych w Polsce. Od ponad 15 lat każdego roku zbieramy w nim przegląd rynkowej oferty produktów, a od kilku sezonów katalog gromadzi na swoich wirtualnych stronach wszystkie rowery, które są oficjalnie dostępne w sprzedaży na polskim rynku. Nasz katalog to jednak nie tylko baza informacji o rowerach, ale również narzędzie do filtrowania i porównywania rowerów. Dzięki rozbudowanej funkcjonalności możecie łatwo filtrować modele wg interesujących Was kryteriów, a następnie porównywać je w poszukiwaniu najbardziej korzystnej oferty. 

Rynek rowerowy w sezonie 2020 zdecydowanie przyspieszył, dlatego Katalog Rowerowy na 2021 rok publikujemy dla Was jeszcze szybciej niż zwykle. Zależy nam, abyście czym prędzej mogli z niego korzystać, dlatego już dziś zapraszamy Was do korzystania z bazy około 5000 rowerów. Oczywiście to nie koniec, ponieważ katalog.bikeworld.pl będzie cały czas aktualizowany i rozszerzany. Estymujemy, że docelowo w katalogu znajdzie się około 8000 pozycji. Już dziś sprawdźcie kolekcje największych światowych producentów, a w najbliższych tygodniach, wraz z premierami kolekcji oraz cenników kolejnych marek, będziemy sukcesywnie dodawać ich produkty do naszej bazy. 

Znajdź rowery dla siebie

 

 

Katalog rowerowy Bikeworld został stworzony pod kątem efektywnego filtrowania rowerów. Zostały one posegregowane wg głównych kategorii, czyli dzielą się na szosowe, górskie, dziecięce, itd. Możecie je filtrować w dowolny sposób i szybko zawężać kryteria poprzez parametry takie jak: marka, cena, materiał ramy, kolor ramy, skok widelca czy zawieszenia, ilość przełożeń, grupę napędową, rozmiar kół, typ hamulców, a nawet poprzez fakt obecności sztycy regulowanej. Jeśli interesuje Was rower elektryczny, to również jednym kliknięciem możecie filtrować tylko rowery elektryczne. Identycznie, gdy szukacie roweru dedykowanego tylko dla kobiet. 

Filtry zlokalizowane są na pasku filtrów po lewej stronie interfejsu katalogu. Dzięki temu w łatwy sposób możecie obejrzeć wszystkie dostępne na rynku rowery, które spełniają Wasze kryteria. Przykładowo, jeśli szukacie roweru MTB, którego cena mieści się w przedziale 5-6 tys. zł i musi mieć napęd w wariancie 1x12, to już po kilku kliknięciach wyświetlą się Wam tylko takie rowery. To prosty sposób na zyskanie oglądu na cały rynek i zestawienie sobie ofert wszystkich producentów.

 

 

 

 

Porównaj i wybierz najlepszy

Katalog.bikeworld.pl to również bardzo przyjazna porównywarka modeli. Dzięki niej będziecie mogli wyświetlić obok siebie interesujące Was maszyny, co ułatwi szybkie porównanie specyfikacji i wyposażenia wybranych modeli. Zobaczcie poniższy film, w nim prezentujemy, jak skutecznym i prostym w obsłudze narzędziem jest porównywarka (na przykładzie edycji katalogu 2020):

 

 

Przeglądaj na telefonie i komputerze

Oczywiście Katalog Rowerowy 2021, podobnie jak poprzednie edycje, jest w pełni responsywny i dostosowany do przeglądania zarówno na komputerach, jak i urządzeniach mobilnych.

Warto dodać, że oprócz rowerów w Katalogu Rowerowym 2021 znajdziecie też przegląd grup napędowych wiodących producentów wraz z najważniejszymi informacjami o komponentach.

Zapraszamy Was do korzystania z katalogu - szukajcie i porównujcie, tak żeby wiosną wyjechać na trasę wymarzonym rowerem. Mamy nadzieję, że pomożemy Wam łatwo i skutecznie znaleźć takowy!

Katalog Rowerowy 2021 dostępny jest pod adresem: katalog.bikeworld.pl

Podobne artykuły