8000 rowerów w jednym miejscu

Redakcja naszego portalu jak co roku przygotowała kolejną odsłonę Katalogu Rowerowego, który na sezon 2019 zmienia formę. Najnowsza edycja katalogu w jednym miejscu gromadzić ma wszystkie modele rowerów, które dostępne są na polskim rynku. Katalog w wersji 2019 zyskuje też dużo nowych funkcjonalności. Sprawdźcie szczegóły!

15 lat - dokładnie tyle minęło od publikacji pierwszej edycji Katalogu Rowerowego w sieci. Każdego roku narzędzie to ewoluowało, jednak idea zawsze była ta sama. Katalog stanowił najbardziej kompletne źródło informacji o produktach rowerowych na polskim rynku. Edycja katalogu na rok 2019 przynosi nam sporą rewolucję, u której podstaw stoi fakt, że w najnowszej odsłonie internetowego katalogu spotkamy tylko rowery. Cel, jaki sobie postawiliśmy, to zgromadzenie w jednym miejscu informacji o wszystkich rowerach, jakie w rozpoczynającym się roku znajdziemy na polskim rynku. Efekt? Na chwilę obecną katalog gromadzi blisko 8000 modeli rowerów 70 różnych marek - a to jeszcze nie koniec!

Nowe funkcjonalności

W poprzednich edycjach Katalog Rowerowy prezentował na swoich kartach rowery, części i akcesoria. Nowa wersja stawia w 100 procentach na prezentację rowerów - w związku z tym postanowiliśmy katalog przebudować właśnie pod tym kątem. 

Wyspecjalizowany pod kątem rowerów interfejs nowego katalogu otrzymał przede wszystkim całkiem nowe możliwości filtrowania. Rowery posegregowane zostały wg głównych kategorii, wśród których możemy filtrować pozycje poprzez takie parametry jak: marka, cena, materiał ramy, kolor ramy, skok widelca czy zawieszenia, ilość przełożeń, wiodącą grupę napędową, rozmiar kół, typ hamulców, a nawet poprzez fakt obecności sztycy regulowanej. I na tym nie koniec - jeśli szukamy e-bike'a, możemy jednym kliknięciem wyświetlić tylko rowery elektryczne. Podobnie sprawa ma się, jeśli szukamy roweru dedykowanego tylko dla kobiet. Wszystkie filtry znajdziecie na pasku filtrów po lewej stronie interfejsu katalogu. 

 

 

 

 

Z poprzednich edycji Katalog Rowerowy 2019 zachowuje możliwość porównania - to wygodne narzędzie, dzięki któremu uda nam się wyświetlić obok siebie kilka interesujących nas produktów, co ułatwi nam wzajemne sprawdzenie plusów i minusów specyfikacji każdego z interesujących nas rowerów.

Aktualizacje

Katalog ma otwartą formułę, co znaczy, ze podlegać on będzie okresowym aktualizacjom. W momencie publikacji nie wszyscy producenci zaprezentowali swoje nowe kolekcje lub część z informacji o nowych modelach była jeszcze niedostępna. Prace nad uzupełnianiem kolejnych pozycji ciągle trwają, dlatego co jakiś czas będziemy Was informować o dodaniu do katalogu rowerów kolejnych marek! 

Internetowa forma naszego katalogu ma jeszcze jedną zaletę - można dokonywać w nim poprawek! Zdajemy sobie sprawę, że przy tworzeniu blisko 8000 stron rowerów drobne błędy musiały się zdarzyć, dlatego jeśli jakiś znajdziecie, będziemy wdzięczni za informację - wystarczy napisać do nas mejla pod adres: redakcja@bikeworld.pl.

Zapraszamy do korzystania z katalogu - przeglądajcie, porównujcie, czytajcie! Mamy nadzieję, że to narzędzie pomoże Wam efektywnie znaleźć wymarzony rower!

Katalog Rowerowy 2019 dostępny jest pod adresem: katalog.bikeworld.pl

Podobne artykuły