Bezpłatny Poradnik Rowerzysty

Drukuj

Ukazało się pierwsze wydanie bezpłatnego Poradnika Rowerzysty przygotowanego przez Dobre Sklepy Rowerowe.

Poradnik Rowerzysty dostępny jest w dwóch wersjach. Pierwsza z nich traktuje o rowerach szosowych i górskich, natomiast druga przeznaczona jest dla posiadaczy rowerów miejskich
i crossowych.

Wśród tematów wydawnictwa znajdują się porady przygotowane przez Andrzeja Kaisera, najlepszego polskiego zawodnika startującego w maratonach rowerowych. Bogato ilustrowany fotografiami Poradnik zawiera wiele informacji, które mogą zainteresować miłośnika dwóch kółek o każdym poziomie rowerowego doświadczenia.Poradnik to idealny przewodnik szczególnie dla osób zaczynających swoją przygodę z rowerem. Prowadzi czytelnika od podstawowych kwestii takich jak poprawnie założyć kask, czy sprawnie wykonać podstawowe czynności serwisowe, przez coraz bardziej zaawansowane tematy jak poprawić technikę jazdy. Czytelnik, który już opanuje podstawy, z Poradnika będzie mógł dowiedzieć się więcej o imprezach czy trasach rowerowych w naszym kraju.

Wydanie dodawane jest jako suplement do zakupionego roweru Author oraz Accent wszystkim Klientom sieci Dobre Sklepy Rowerowe, którzy prześlą zamieszczony w karcie gwarancyjnej Kupon zgłoszeniowy dla kupującego.

Info: www.velo.com.pl