Rowery polskiej marki Skilled

Drukuj

Skilled to kolejny dowód na rosnące zainteresowanie nie tylko sprzedażą, ale i produkcją rowerów w Polsce. Rodzima marka celuje w produkcje rekreacyjnych rowerów, sprzedawanych również na rynek Włoch.

Spis treści:

  1. Co dokładnie?

Firma z siedzibą w Podgrodziu w swojej ofercie ma rowery z najpopularniejszych kategorii. Znajdziemy wśród nich zarówno propozycje dla młodych rowerzystów, jak i rekreacyjne górale, rowery miejskie, crossowe a nawet możliwość przeróbki na wspomaganie elektryczne. Skilled mocno podkreśla dbałość o jakość swoich produktów oraz urozmaiconą stronę wizualną. W ofercie jest wiele różnych wariantów kolorystycznych, a zastosowanie prostych ale sprawdzonych komponentów gwarantuje trwałość i niskie koszty ewentualnego serwisu. Wśród rekreacyjnych rowerów górskich znajdziemy kilka konstrukcji wyposażonych w koła 27.5 cala oraz 29 cala. 

Co dokładnie?

Hero 1. W 109 to model wyposażony w duże koła 29 cali.  Na jego pokładzie znajdziemy min. amortyzator przedni Spinner 300 z blokadą, 24 biegi obsługiwane przez tylną przerzutkę Acera oraz hydrauliczne hamulce tarczowe Tektro. Waga roweru to 15.4 kg, dostępne są trzy rozmiary – 40, 45 oraz 50 cm. Cena – 2299 zł.

Nitro W. 107 to propozycja na kołach 27.5 cala. Wyposażenie pozostaje analogiczne jak w przypadku modelu na kołach większych, możemy jednak liczyć na niższą wagę – 15 kg. Cena tego modelu to również 2289 zł.

 
 

 

Popularne na polskim rynku rowery crossowe w ofercie Skilled występują pod nazwą Hybrid. Dostępnych jest kilka zróżnicowanych modeli, występujących zarówno w wariancie „gołym” jak i wzbogaconym o praktyczne dodatki podnoszące funkcjonalność jak np. bagażniki czy błotniki.

Model Studio Man W.140 wyposażono w 21 biegowy napęd Shimano Altus oraz amortyzator przedni Odesa. Dzięki regulowanemu wspornikowi kierownicy możemy liczyć na komfortową, wyprostowaną pozycję za kierownicą. Na bazie tego modelu powstał wariant Studio Man Trekking wyposażony we wspomniane dodatki – bagażnik, błotniki, osłonę napędu oraz oświetlenie. Cena modelu bazowego – 1399 zł, wersja rozbudowana Trekking to odpowiednio 1550 zł. Dostępne są także wersje z ramą damską.

 
 

 

Rowery miejskie Skilled mocno stawiają na aspekt funkcjonalny. W wielu modelach możemy liczyć min. na dwa bagażniki – przedni i tylny. Dzięki temu rowery te idealnie nadają się do miejskiej komunikacji i przewożenia zakupów oraz wszystkich niezbędnych nam bagaży.

Paris S.232 oferuje stalową ramę i widelec, trwałe i dobrze tłumiące wibracje. Duże koła 28 cali gwarantują łatwość pokonywania krawężników, studzienek i wybojów. Prosty napęd to 7 biegów obsługiwanych przez przerzutkę tylną Shimano Tourney. Wspomniane bogate wyposażenie obejmuje dwa bagażniki, pełne błotniki i oświetlenie. Cena modelu Paris wynosi przystępne 920 zł.

 

 

Skilled oferuje również gotowe zestawy napędowe do przerobienia rowerów na e – bike. W ofercie dostępne są warianty zarówno z silnikiem w korbie jak i tym umieszczonym w tylnej piaście.

 

 

Strona producenta: www.skilledbike.pl