Berg Cycles dla każdego

Berg Cycles to portugalski producent z ponad 10-letnim doświadczeniem i szeroką gamą rowerów - różnego typu, od przystępnych cenowo, po droższy sprzęt dla najbardziej wymagających.

Portugalska marka za cel postawiła sobie wprowadzenie na rynek zaawansowanych technologicznie rowerów, które połączą w sobie nowoczesny i modny design oraz funkcjonalność i jakość z rozsądną ceną. W ostatnich latach marka mocno wkroczyła na rynek rowerów MTB wyższych klas, ale różnorodność oferowanego sprzętu sprawia, że właściwie każdy znajdzie w ofercie coś dla siebie. Zapoznajmy się z najciekawszymi propozycjami tego producenta.

 

Najdroższym w ofercie fullem jest przeznaczony do XC Vertex 300X. Rower ten powstaje na ramie wykonane z aluminium 6061. Amortyzator RockShox Reba RL 100 mm oraz tłumik Monarch RT odpowiadają za prawidłowe tłumienie nierówności. Producent zdecydował się na zastosowanie napędu 2x10 od amerykańskiego SRAM, konkretnie modelu X9. Cena tak skonfigurowanego roweru to 11999 zł.

 

Trail 50 to klasyczny rower hardtail na kołach 650B. Do ramy zbudowanej z aluminium 6061 producent zamontował osprzęt SRAM X5 oraz amortyzator Suntour XCM-RL 120 mm. W rolę hamulców wcielone zostały hydrauliczne Avidy DB1. Cena tego roweru to 3899 zł.

 

Trailrock 70 to budżetowy hardtail na dużych, 29-calowych kołach. Rower ten również powstaje na aluminiowej ramie. Producent zainstalował w nim widelec Suntour XT-MLO ze 100 mm skoku oraz blokadą. Jako części osprzętu wykorzystane zostały komponenty Shimano. Cena tego roweru to 2649 zł.

Rowery Berg Cycles w katalogu: katalog.bikeworld.pl/2014/web/produkty/wszystkie/wszystkie/berg_cycles?strona=1

Dystrybutor: www.robinson.pl

Podobne artykuły