Leader Fox 2013 - oferta

Prezentacja oferty Leader Fox 2013, opinie

Czeska marka rokrocznie zwiększa jakość swojej kolekcji oraz poszerza ofertę. Obecnie znajdziemy w niej zarówno zaawansowane MTB w każdym rozmiarze jak i rowery miejskie, elektryczne czy szosowe. Co dokładnie proponuje Leader Fox?

Słowo o marce
Leader Fox powstał w 1996 roku. Co ciekawe, początkowa produkcja rowerów odbywała się w całości w Hong Kongu. Obecnie zdecydowano się na otworzenie montowni w czeskich Budejowic. Producent podkreśla, że 60% komponentów to podzespoły pochodzące z Europy.Obecnie dystrybuuje swoje rowery w 16 krajach Europy. Sprzedaż na arenie międzynarodowej sięga aż 55000 szt. rocznie. Czesi dystrybuują swój sprzęt m.in. do Polski, Słowacji, Szwajcarii, Litwy, Irlandii, Węgier, Niemiec, Francji czy Austrii.

Obecnie w ofercie Leader Foxa znajdziemy aż 75 modeli, wśród których miłośnik dwóch kółek na każdym stopniu zaawansowania powinien znaleźć coś dla siebie. W tym sezonie po raz pierwszy Czesi proponuję modele elektryczne. W ofercie marki znajdziemy także MTB w rozmiarach 26", 27" i 29".

 

 

Leader Fox Carbtec MTB


Oferta
W kolekcji Leader Fox znajdziemy liczne modele MTB, zarówno z niskiej jak i średnio-zaawansowanej i profesjonalnej półki.

(czytaj dalej)

Podobne artykuły