Proviz - odzież i oświetlenie z Wysp

Przedstawienie oświetlenia Triviz i odzieży marki Proviz

Drukuj

Brytyjska firma produkuje innowacyjne systemy oświetleniowe i nowoczesną odzież rowerową. Co może szczególnie przypaść do gustu polskim użytkownikom dwóch kółek?

Słowo o firmie
Proviz to brytyjska firma zajmująca się produkcją "bezpiecznej" odzieży. Na dość tłocznym już rynku ubrań i akcesoriów rowerowych trzeba silnych argumentów i innowacyjnego myślenia, by móc konkurować o uwagę klienta. Przepis na sukces Proviz? Wystarczy zabłysnąć.

Marka ta jest laureatem prestiżowej nagrody RedDot w dziedzinie designu, gdzie obok takich marek jak BMW czy Porsche została wyłowiona i doceniona wśród setek kandydatów o podium. Produktem który przykuł uwagę jury był Triviz, czyli zupełnie nowe spojrzenie na rowerowe bezpieczeństwo na drodze.

Innowacyjne oświetlenie
Triviz to nic innego jak świecący, zasilany bateriami trójkąt który, możemy przyczepić do kurtki. Służy do tego m.in. model Nightrider z kolekcji producenta. Triviz możemy jednak podpiąć do niemal dowolnej kurtki rowerowej dostępnej na rynku. Dzięki temu zyskujemy dodatkową widoczność wśród pozostałych uczestników ruchu drogowego.Triviz zasilany jest akumulatorkiem zapakowanym w wodoodporne, silikonowe etui ukryte w poszyciu trójkąta. Ładowanie odbywa się za pomocą złącza USB. Trójkąt świeci światłem niebieskim lub czerwonym (w zależności od wersji). Wysoka luminiscencja wyróżnia się na tle innych barw, co dodatkowo przykuwa uwagę zwiększając bezpieczeństwo na drodze.

Dostępne są dwa tryby działania Triviz: ciągły i migający. Maksymalna czas świecenia wynosi do 12h.

 


Odzież
Proviz ma również w ofercie kurtki. Dostępne są w wersji damskiej oraz męskiej i kilku opcjach kolorystycznych. Kurtki są w 100% wodoodporne.

 

 

Męska wersja Proviz Nightrider...... wyposażona w oświetlenie Triviz


Fason nie odbiega od najnowszych trendów. Uwagę zwracają liczne taśmy odblaskowe oraz masywne panele boczne, dzięki którym będziemy znacznie lepiej widoczni. Do pleców kurtki możemy przypiąć trójkąt Triviz, który doskonale komponuje się kolorystycznie z odzieżą marki.

W ofercie Brytyjczyków znajdziemy również sportowe koszulki do użytku outdoor. Użyte materiały cechują się wysoką jakością wykonania i bardzo dobrym poziomem oddychalności. Producent pomyślał także o funkcjonalności strojów. Koszulki możemy wyposażyć we flasher (mrugające światełko), który przyczepiamy na rzep. Jest to lampka działająca w trybie stroboskopowym, która na pewno znajdzie swoich zwolenników wśród biegaczy czy osób aktywnie spędzających wieczorne pory dnia.

 

 

 

 

Uniwersalna, sportowa koszulka ProvizBluza sportowa Proviz


W ofercie Proviz dostępne jest również małe, silikonowe oświetlenie, które w zupełności wystarcza do zaznaczenia swojej obecności na drogach.

Podsumowanie
Odzież i akcesoria Proviz to produkty na wysokim poziomie wykonania. Oprócz dobrej jakości cechują się interesującym, niecodziennym designem i zwracającą uwagę kolorystyką. Z pewnością brytyjskimi produktami mogą zainteresować się Ci sportowcy, którzy lubią dobrze wyglądać podczas uprawiania swojej ulubionej dyscypliny. Jeśli chodzi o zakres cenowy, to jest przystępny, szczególnie w odniesieniu do wysokiej jakości prezentowanych produktów.

 

 

 

 

Uniwersalne mini-światło Flasher dla aktywnych


Fot.: Proviz
Dystrybutor: www.bikeline.pl