Zapowiedź imprez weekendowych

Częstochowa Trek Race

To już prawdziwe ostatki, jednak nie ma co narzekać, ponieważ w ten weekend czeka nas poważna kumulacja kolarskich wydarzeń. W końcówce sezonu do głosu ponownie dojdą szosowcy, ale organizatorzy imprez kolarskich jak zawsze nie zapomnieli również o fanach maratonów MTB.

Weekend rozpoczniemy od rywalizacji w Cyklokarpatach i Kaczmarku. Pierwsza z nich odbędzie się w Krośnie. Kaczmarek zagości w Nowej Soli. Z kolei w niedzielę odbędzie się ostatnia w tym sezonie impreza z cyklu Energa Cyklo Cup. Zakończenie sezonu będzie miało miejsce w Kartuzach, a kaszubskie tereny powinny wprowadzić mocną selekcję na ostatniej prostej rywalizacji.

 

 

Wisienką na torcie będzie z pewnością rywalizacja szosowców w Częstochowie. Podczas Częstochowa Trek Race pojawią się kolarskie sławy takie jak Jens Voigt, Przemysław Niemiec i Cezary Zamana. Rywalizacja odbędzie się na dwóch dystansach, a całkowita pula nagród to aż 70000 złotych!  Honorowy patronat nad wydarzeniem objął prezydent Częstochowy - Krzysztof Matyjaszczyk. O oprawę zawodów dbał będzie znany ze swej swady i humoru - Irek Bieleninik. Więcej informacji na temat niedzielnej imprezy na kolejnej stronie.

 

MTB

pokaż pełną listę

 

Szosa

pokaż pełną listę

 

(czytaj dalej)

Podobne artykuły