Zapowiedź imprez weekendowych

Mazovia MTB

Sezon kolarski w tym roku rozpoczyna się z prawdziwym przytupem! Mamy dla Was trzy ciekawe imprezy, które pozwolą wprowadzić się w sezon po zimowej przerwie. Zobaczcie, co przygotowali organizatorzy imprez kolarskich na pierwszy weekend kwietnia.

Pogoda na początku kwietnia jest wyśmienita i wydaje się, że podobnie będzie w ten weekend, co zapowiada wspaniałą rywalizację na otwarcie sezonu. Nasz portal jak co roku będzie przygotowywał dla Państwa zapowiedzi imprez weekendowych, gdzie przedstawimy najciekawsze imprezy kolarskie w całej Polsce na nadchodzące dni. Dzisiejszy wpis jest pierwszym z tej serii.

Początek sezonu to standardowo imprezy MTB, które goszczą w kalendarzu od wielu lat. Swoje coroczne cykle maratonów zainauguruje Kaczmarek Electric MTB oraz Cisowianka Mazovia MTB Marathon, która pod wodzą Cezarego Zamany będzie chciała dotrzymać tempa poprzednich edycji. Dodatkowo, sezon rozpoczną także zawodnicy ze Śląską, gdzie w niedzielę odbędzie się Force MTB Marathon. Na deser mamy dla Państwa coroczne targi Bike Festiwal w Gdańsku. Będzie to okazja do przetestowania najnowszych modeli czołowych producentów rowerowych. Na kolejnych stronach zamieszczamy szczegóły każdej z tych imprez oraz linki zewnętrzne do stron poszczególnych organizatorów.

 

 

MTB

 

 

Inne

 

 

 

 

(czytaj dalej)

Podobne artykuły