Cyklokarpaty: Karol Rożek wygrywa w Przemyślu

Kellys Cyklokarpaty / Wiktor Bubniak

Karol Rożek (UCI MTB TEAM JBG-2 CRYOSPACE) okazał się najlepszy na drugim etapie Kellys Cyklokarpaty w Przemyślu. Wśród kobiet zwyciężyła Rita Malinkiewicz (CST 7R MTB Team).

Drugi etap Kellys Cyklokarpaty został określony przez organizatorów na "dwójkę" w pięciostopniowej skali. Na trasie nie brakowało jednak przewyższeń. W kategorii elity mężczyzn zwyciężył Karol Rożek z JBG-2, który wyprzedził swojego kolegę drużynowego z ekipy - Adriana Brzózkę. Podium uzupełnił triumfator z Horyńca-Zdrój - Dariusz Batek (CST 7R MTB Team).

Wśród amatorów na dystansie Giga bezkonkurencyjny okazał się Karol Kucięba (CST 7R MTB Team). Ze stratą prawie 5 minut do zwycięzcy przyjechał Andrzej Jarosz (72D OSHEE WINDSPORT TEAM). Trzecie miejsce wywalczył z kolei Sławomir Skóra (JEDLICZE Team).

Na średnim dystansie "Mega" również nie brakowało emocji. Tutaj najlepsi okazali się: Lary Zębatka (www.laryzebatka.com) i Joanna Dychtoń. Z kolei na dystansie Mini truimf święcili: Sofiya Pryyma (Tri Lewy) i Marcin Rydel.

Pełne wyniki: tutaj