Ritchey Uphill Race Śnieżka 2013 - zapisy

W środę 17 kwietnia o godz. 20.00 rozpoczną się zapisy do XXIII edycji kolarskiego Wjazdu na Śnieżkę.

Tegoroczny Ritchey Uphill Race Śnieżka wystartuje 11 sierpnia o godz. 10.00, z centrum Karpacza, spod Restauracji Bachus, by po 14 km zameldować się na wysokości 1602 m n.p.m. w najwyższym punkcie naszego kraju, na który można wjechać rowerem.

Dzięki uprzejmości Karkonoskiego Parku Narodowego w tym roku na śmiałków czeka 350 miejsc, aby zgłosić się do wyścigu, należy wejść na stronę www.uphillrace.pl i zapisać się do zawodów.
 


W tym roku wyścig zyskał sponsora tytularnego w postaci marki Ritchey, która ufunduje nagrody dla zwycięzców. Partner Ritchey Uphill Race Śnieżka 2013, firma Vking, przygotuje dla wszystkich uczestników limitowane koszulki kolarskie. Na wszystkich śmiałków, którzy wjadą na szczyt będzie czekał Dyrektor wyścigu, Maciej Grabek, który osobiście wręczy każdemu bezcenny medal Zdobywcy Śnieżki.

Ubiegłoroczną edycję Uphill Race wygrali Michalina Ziółkowska ( KROSS Racing Team ) i Dariusz Poroś ( MTB Votum Team Wrocław ). Rekord trasy należy od kilku lat do Marka Galińskiego, naszego olimpijczyka a obecnie znakomitego trenera i wynosi 50 min i 53 sekundy. Za pobicie tego czasu organizatorzy przygotowali cenną nagrodę.

Szczegóły na:
www.uphillrace.pl
www.facebook.com/uphillrace

Podobne artykuły