Saks

ul. Nowowiejskiego 33b
83-000, Pruszcz Gdański
tel. 58 682 20 87
saks@pro.onet.pl
www.fhsaks.pl
Założona w 1969 roku na Tajwanie firma specjalizuje się w projektowaniu i produkcji łańcuchów. Od wielu lat producent ten trwa niezmiennie przy wartościach ciągłej specjalizacji, badań nad produktami, ich rozwoju, kontroli jakości oraz profesjonalnej obsłudze klientów. Przy produkcji poszczególnych artykułów firma kieruje się również normami ISO, co pozwala zagwarantować jej ponadprzeciętną jakość swoich produktów.

Z 10 -letnim doświadczeniem w obróbce anty-korozyjnej, wysiłki Tayi nie tylko drastycznie zmniejszyły rdzę na stalowych komponentach, ale przyniosły również łagodniejsze oddziaływanie na nasze środowisko. Taya ponownie wysuwa się na przód i wprowadza do branży rowerowej nowe technologie antykorozyjne zapożyczone z przemysłu samochodowego. Stworzyliśmy przyjazną środowisku, serię GST (Greener Surface Treatment), która szybko została użyta w produkcji naszych nowych artykułów. Dziś technologię tę możemy stosować w wielu produktach, które wymagają najwyższej jakości ochrony antykorozyjnej (włączając w to wysoko rozciągliwe elementy).

Jedynie trwała innowacja z perspektywy globalnej prowadzi przedsiębiorstwo w kierunku następnej dekady. Konsolidacja, centralizacja oraz specjalizacja są trwałą filozofią firmy Taya i w tym aspekcie pozostaje ona konkurencyjna oraz niezawodna. Dzięki tej filozofii Taya wierzy, że nie tylko będzie w stanie zaspokoić popyt od klientów, ale również stworzy rosnący trend dbania o środowisko w branży rowerowej na Tajwanie i na świecie.

W chwili obecnej Taya oferuje swoim klientom parędziesiąt produktów wytwarzanych w 3 fabrykach o bardzo dużej mocy produkcyjnej, a jej oferta zdobywa szereg cenionych nagród jak np. iF Design Eurobike Award oraz Taiwan Excellence Award.

Artykuły powiązane z marką Taya

Produkty marki Taya znajdziesz w sklepach