Bikeline.pl

ul.Miklaszewskiego 5/82
02-776, Warszawa
tel. 22 303 43 80
info@bikeline.pl
www.bikeline.pl
Firma Pro-Bolt powstała w 1999 roku w Wielkiej Brytanii jako rodzinny interes i jest w chwili obecnej wiodącym producentem akcesoriów motocyklowych i rowerowych wykonanych ze stali nierdzewnej, tytanu i aluminium.
Firma szczyci się że ich produkty oceniane są jako dzieła sztuki, ponieważ wykonane są z najwyższej jakości materiałów z ogromną precyzją co wprawia w zachwyt każdego pasjonata motoryzacji.

Akcesoria tytanowe i aluminiowe znalazły duże uznanie w sportach motocyklowych gdzie redukcja masy ma bardzo duże znaczenie, a każdy produkt przed wejściem do sprzedaży detalicznej testowany jest na torach wyścigowych.

Wszystkie produkty firmy Pro-Bolt znalazły uznanie na całym świecie, o czym świadczy szeroko rozwinięta sieć dystrybucji począwszy od Azji, Europy, Ameryki i Afryki po Australię i Nową Zelandię.

Śruby i inne komponenty firmy Pro-Bolt znalazły również zastosowanie w innych dziedzinach niż motoryzacja i rowery, takich jak Formuła 3, quady, sporty motorowodne, modelarstwo, jachty, a także bardziej przyziemnych dziedzinach jak przemysł meblowy.

Produkty marki Pro Bolt znajdziesz w sklepach