Kenig Polska

ul. Wróblewskiego 19a
93-578, Łódź
tel. 509 681 991
kenig@kenig.pl
www.primal.pl
Primal - Primal Wear to firma założona przez pasjonatów kolarstwa w 1992 roku w Denver w stanie Colorado w USA. Od początku powstania marki ideą była perfekcja wykonania oraz niepowtarzalność wzorów.

Pierwsze koszulki ze znakiem Primal stały się klasyką na całym świecie. Takie wzory jak Bone Collector czy Easy Rider zapoczątkowały nowy trend w modzie rowerowej oraz dały impuls wielu naśladowcom. Jednak Primal Wear to nie tylko koszulki rowerowe – to przede wszystkim wielka pasja, która połączyła lokalnych kolarzy, biznesmenów i artystów.

Oryginalne wzory Primal Wear sprzedawane są w setkach tysięcy egzemplarzy na całym świecie. Dzięki niesamowitym kolekcjom każdy z nas może wyróżnić się z tłumu oraz znaleźć coś wyjątkowego dla siebie. Każdego roku Primal Wear jako jedna z niewielu firm na świecie oferuje kilkadziesiąt nowych wzorów. Od bardzo klasycznych, szosowych wzorów, po najbardziej wyszukane i odlotowe kolekcje MTB lub w krótkich, limitowanych seriach - koszulki DH.

Primal Wear jako jedyna firma na świecie produkuje licencyjne koszulki rowerowe najbardziej znanych gwiazd muzyki – m.in. Rush, AC/DC, Pink Floyd, Bob Marley, The Police oraz Genesis. Na kontynencie amerykańskim wielkim powodzeniem cieszą się koszulki i spodenki z patriotycznymi i militarnymi motywami – m.in. wzory dedykowane dla żołnierzy US Air Force. Również kobiety oraz najmłodsi cykliści znajdą dla siebie coś wyjątkowego.

W USA Primal Wear to przede wszystkim dostawca kompletnych strojów rowerowych dla amatorskich i profesjonalnych teamów. Od drużyn uniwersytetów, zespoły Specialized, aż po całe akcje charytatywne działające na rzecz wspierania walki z rakiem, cukrzycą, powołane do wspierania ludzi pokrzywdzonych przez los oraz innych, szczytnych celów. Primal znany jest również z posiadania własnego, kobiecego teamu – profesjonalnej drużyny kolarskiej MapMyRide. Więcej na stronie: www.primalprowomensracing.com. Primal Wear od roku 2013 wspierać będzie w USA słynny team TOPEAK ERGON USA dla którego przygotował rewelacyjną, nową kolekcję strojów custom.
W Europie natomiast od 2014 roku działa team VELOSURE Starley Primal - mocno wspierający kolarstwo w Wielkiej Brytanii. https://peoplesteam.cc

W odzieży kolarskiej produkowanej na zamówienie możemy znaleźć najlepsze patenty Primal Wear oraz rozwiązania stosowane wśród profesjonalistów. Dlatego również dla polskich klientów – Primal Wear wykonuje stroje na zamówienie profesjonalnych jak i amatorskich drużyn kolarskich.

Produkty marki Primal znajdziesz w sklepach