Mactronic

ul. Stargardzka 4
54-156, Wrocław
tel. 71 351 86 53

www.mactronic.pl
Geneza powstania firmy Mactronic sięga 1989 r. Wtedy Inż. Czesław Mocek wraz z rodziną założył firmę Mactronic, która konsekwentnie rozwijana obecnie sprzedaje ponad milion latarek rocznie.

Mactronic Sp. z o.o. Sp.k. z siedzibą we Wrocławiu jest jednym z czołowych europejskich producentów i dystrybutorów przenośnych systemów oświetleniowych. Szeroka gama produktów zaspokaja potrzeby użytkowników, potrzebujących niezawodnego źródła światła; od rowerzystów, biegaczy, turystów i majsterkowiczów po służby ratownicze, straż pożarną i policję.

Obecnie Mactronic jest znaną i cenioną marką w Polsce, ze stale rosnącym udziałem w bardzo konkurencyjnym rynku europejskim. Pozycję tę zawdzięcza systematycznemu wprowadzaniu innowacyjnych produktów, perfekcyjnej obsłudze klienta oraz szybkiej i skutecznej obsłudze serwisowej.

Od ponad 26 lat Dział Badań i Rozwoju Mactronic łączy w projektach nowoczesne rozwiązania techniczne z ergonomią i designem. Wiele z ponad 250 modeli Mactronic firma wyprodukowała w oparciu o własne rozwiązania i patenty.

Mactronic pełni również rolę eksperta w dziedzinie przenośnych źródeł światła, zapewnia wsparcie klientowi na każdym etapie współpracy, począwszy od konsultacji i doradztwa merytorycznego przy wyborze produktów odpowiednich do potrzeb, po serwis i naprawy pogwarancyjne. Jest to możliwe dzięki temu, że w magazynach firmy utrzymywany jest szeroki przekrój dostępnych od ręki części zamiennych i serwisowych.

Marka Mactronic

Mactronic to marka parasolowa, łącząca w sobie trzy marki:
- Mactronic Adventure Line,
- Mactronic Professional Line,
- Mactronic Tactical Line
każda z grup obejmuje produkty przeznaczone dla użytkowników o wysokich i najwyższych wymaganiach dot. jakości komponentów, niezawodności pracy, oczekujących produktów z najwyższej półki - o wysokich i maksymalnych parametrach użytkowych, precyzyjnie dostosowanych do warunków użytkowania. Odbiorcy z tej grupy gotowi są ponieść koszt markowego i solidnego oświetlenia, od którego zależy ich życie lub zdrowie.
Od czasu do czasu spontanicznie wchodzą w kontakt z marką, jako ekspertem, chcąc brać czynny udział w powstawaniu produktów, doborze parametrów i dzielą się swoimi opiniami n.t. produktów, które użytkują.

Mactronic Adventure Line. - „Mactronic to najlepszy towarzysz Twoich nocnych przygód.”

Grupa obejmuje produkty dedykowane sportowcom (m.in. biegacze, maratończycy, rowerzyści) , wyczynowcom ( wspinacze, rowerzyści MTB), hobbystom, turystom, outdorowcom.

Mactronic Adventure Line obejmuje:
- oświetlenie czołowe, tzw.”czołówki”
- latarki ręczne
- lampy kempingowe
- oświetlenie rowerowe
- szperacze
- breloki

Mactronic Professional Line - „Pracuj wygodnie, działaj szybko. Na nas możesz liczyć.”

Grupa obejmuje produkty dedykowane profesjonalistom t.j. straż pożarna (linia iskrobezpiecznych latarek z certyfikatem Atex), służby ratownicze, pracownicy ochrony, przemysłu, rynku budowlanego, operatorzy śmigłowców.

Mactronic Professional Line obejmuje:
- oświetlenie czołowe, tzw.”czołówki”
- latarki ręczne
- latarki Atex
- najaśnice akumulatorowe
- oświetlenie sygnalizacyjne
- szperacze
- reflektory
- oświetlenie stref lądowania i zrzutowisk

Mactronic Tactical Line- „Dla Ciebie jesteśmy zawsze w gotowości”

Grupa obejmuje produkty dedykowane głównie służbom mundurowym (armia, służby ratownicze, pracownicy ochrony)

Mactronic Tactical Line obejmuje:
- oświetlenie czołowe, tzw.”czołówki”
- latarki ręczne
- sygnalizatory osobiste
- lampy kempingowe
- najaśnice akumulatorowe
- oświetlenie sygnalizacyjne
- szperacze
- reflektory
- oświetlenie stref lądowania i zrzutowisk

Produkty marki Mactronic znajdziesz w sklepach