KTJ Kolor

ul. Uniejowska 18
98-200, Sieradz
tel. 43 82 82 151
marketing@ktj.pl
www.ktj.pl
Założycielem firmy i głównym pomysłodawcą jest De Gioannini Alberto, inżynier materiałoznawstwa z Politechniki w Turynie. Przez 6 lat związany z włoską firmą Vittoria & Geax, w której był głównym Product Managerem i projektantem.

Mając dość pracy w dużej korporacji postanowił stworzyć coś na własną rękę i 1 stycznia 2007 roku założył firmę pod wdzięczną nazwą Effetto Mariposa - "Efekt Motyla";. Effetto Mariposa czerpie swoją inspirację od słynnego zdania naukowca Edwarda Lorenza „...ruch skrzydeł motyla w Brazylii, może wywołać tornado w Texasie...” co stało się synonimem, że składowa wielu jednostek ma wpływ na jeden ogrom, a efekt zależy od wielu czynników.

W ten właśnie sposób narodziła się formuła Caffelatex, oparta na wieloletnim doświadczeniu pracy z rowerami, jak i samej jeździe zarówno w kolarstwie szosowym, jak i MTB, gdzie wszystko rozgrywa się w ułamkach sekund.

Alberto Gioannini stworzył formułę środka innowacyjnego, zdecydowanie różniącego się od oferowanych przez innych producentów uszczelniaczy do opon.

Produkty marki Effetto Mariposa znajdziesz w sklepach