Rower+Sport

ul. Gliwicka 7
47-240, Bierawa
tel. 77 487 28 11
info@rowersport.pl
www.rowersport.pl
Biemme zostało założone w roku 1978 przez Maurizio Bertinato. Dzisiaj jest jedną z większych fabryk produkujących zaawansowane ubiory rowerowe. Od powstania Biemme zapraszało do współpracy rowerowych mistrzów do testowania i wprowadzania ulepszeń w swoich produktach. Współpraca z takimi ludźmi jak Hinault, Moser, Saronni, Pantani oraz profesjonalnymiteamami takimi jak Panasonic, Telekom, Gewiss Ballan i wielu innymi zaowocowała wieloma innowacjami oraz rewolucją materiałową w świecie ubrań kolarskich.

W swoich laboratoriach ludzie BIEMME, wymyślają, tworzą a potem testują nowe kroje, oraz materiały. Przez trzydzieści lat swojego istnienia Biemme uczestniczyło w wielu rewolucyjnych zmianach, między innymi w roku 1984 powstały pierwsze koszulki z włókien sztucznych, które całkowicie wyparły bawełnę ze świata profesjonalnych kolarzy.
Dzisiaj Biemme szykuje nową rewolucje, wprowadzając nowy typ tkaniny: CARBOION - tkanina z włóknami karbonowymi o niespotykanych dotąd właściwościach wchłaniających pot oraz wspomagania ruchu mięśni w wybranych kierunkach, do tego niesamowitą termoregulację ciała.

Produkty marki Biemme znajdziesz w sklepach