Frace Polska

ul. Etiudy Rewolucyjnej 48
02-643, Warszawa
tel. 22 402 02 11
info@frace.pl
www.frace.pl
Historia firmy ALPINESTARS sięga roku 1963 kiedy to Santiago Mazarello we włoskim mieście Asolo zaczął produkować buty narciarskie oraz wspinaczkowe. Po niedługim czasie firma skupiła się na produkcji butów motocrossowych. Z początkiem lat 90 oferta marki zaczęła się systematycznie poszerzać. Na początku o ubrania motocyklowe w późniejszym czasie kombinezony i rękawice do sportów samochodowych. W obecnej chwili Alpinestars jest największym producentem odzieży motocyklowej oraz czołowym dostawcą odzieży do sportów samochodowych (m.in. F1 i rajdy).

Potrzeby rynku zaowocowały stworzeniem kolekcji casual. Wielbiciele marki mogą się teraz wyróżniać także w cywilnych strojach.

Od 5 lat czołowy zawodnik pucharu świata DH - Greg Minnar testuje rowerową kolekcję produktów marki Alpinestars. Efekty tej współpracy widać gdy bieżemy jakikolwiek produkt Alpinestars do ręki. Każdy element jest we właściwym miejscu, a detale i wykończenie cieszą oko.
Kolekcja ochraniaczy i odzieży DH pojawiła się na świecie w ubiegłym roku i od razu została entuzjastycznie przyjęta przez fanów sportów rowerowych.

Wraz z wejściem Alpinestars w segment rowerowego freeride’u i all-mountain firma wchodzi również do Polski. Najwyższej jakości odzież Astars trafi na półki z początkiem sezonu 2011.
Świetne wzory, niesamowita jakość wykonania i niezwykła dbałość o szczegóły, zostawiają konkurencję w tyle.
Alpinestars to bez wątpienia marka superpremium w rowerowym świecie.

Drodzy Państwo, czapki z głów nadchodzi ALPINESTARS!

Produkty marki AlpineStars znajdziesz w sklepach