Odzież Bike World Sportswear w Twoim sklepie rowerowym!

Poszukujemy sklepów rowerowych do współpracy przy dystrybucji odzieży Bike World Sportswear. Zobacz, dlaczego warto z nami działać?!

Drukuj
Casualowa odzież rowerowa Bikeworld Michał Kuczyński

Dotychczas odzież Bike World Sportswear dostępna była wyłącznie przez sklep.bikeworld.pl. Duże zainteresowanie naszymi produktami skierowało nas jednak w stronę sprzedaży również w stacjonarnych sklepach rowerowych. Zapraszamy do współpracy!

Nieco ponad rok temu ruszyliśmy z produkcją i sprzedażą własnej kolekcji odzieży rowerowej Bike World Sportswear. W ofercie posiadamy dwie linie - sportową odzież kolarską oraz stylowe casualowe ubrania dla pasjonatów jazdy na rowerze. Nasze produkty sprzedajemy przez sklep.bikeworld.pl, a zamówiony towar wysyłamy do klientów kurierem. Nie ukrywamy jednak, że rozwijamy się i obserwujemy dynamiczny wzrost zainteresowania produktami marki Bike World Sportswear. W związku z tym coraz częściej pojawiają się pytania ze strony klientów o możliwość przymierzenia naszej odzieży, czy zakupu przez lokalny sklep rowerowy.

 

Ponieważ zależy nam na satysfakcji klienta oraz własnym rozwoju, chcemy rozbudować naszą sieć sprzedaży. Poszukujemy sklepów, które chciałyby mieć w swojej ofercie odzież rowerową i casualową Bike World Sportswear. Z naszej strony gwarantujemy dobre produkty, które podobają się odbiorcom, atrakcyjne warunki współpracy i - co bardzo ważne - szeroką promocję współpracujących z nami sklepów w naszych serwisach internetowych. Nieskromnie przypomnimy, że jesteśmy największym i najbardziej poczytnym portalem rowerowym w Polsce! 

 

  • Prowadzisz sklep? Zgłoś się do nas, mamy sporo pomysłów na owocną współpracę! 
  • Jesteś klientem? Poleć nas w swoim sklepie, a być może wkrótce będziesz mógł ,,pomacać” i nabyć produkty Bike World Sportswear w swoim lokalnym sklepie rowerowym. 
 
 

 

Prowadzisz sklep? Sprzedawaj odzież Bike World Sportswear!

Poszukujemy partnerów biznesowych do współpracy w zakresie sprzedaży naszej odzieży rowerowej Bike World Sportswear. Z naszej strony oferujemy:

 

  • wysokiej klasy odzież o świetnym stosunku ceny do jakości
  • produkt, który podoba się klientom
  • promocję Twojego sklepu w naszych serwisach oraz kanałach społecznościowych
  • atrakcyjne warunki współpracy handlowej
  • duże wsparcie w zakresie promocji marki Bike World Sportswear

 

Jesteś zainteresowany? Skontaktuj się z nami: sklep@bikeworld.pl

 
 

 

Poznaj naszą kolekcję!

 

 

Strona internetowa naszego sklepu: sklep.bikeworld.pl

Kontakt do nas: sklep@bikeworld.pl