Katalog Rowerowy 2020 już Online!

Wszystkie rowery dostępne na polskim rynku w jednym miejscu - Katalog Rowery 2020 jest już online.

Jak zawsze u progu nowego sezonu publikujemy Katalog Rowerowy na kolejny rok. W jednym miejscu gromadzi on wszystkie rowery dostępne na polskim rynku, a jego rozbudowana funkcjonalność sprawia, że macie na swoim ekranie narzędzie do znalezienia roweru idealnie wpisującego się w wasze potrzeby.

Już ponad 15 lat dostarczamy wam co roku narzędzie do przeszukiwania produktów rowerowych na polskim rynku. Po ubiegłorocznej rewolucji, która sprowadzała się do tego, że skupiliśmy się głównie na rowerach, w roku 2020 kontynuujemy ten kierunek. 

Dzięki koncentracji jedynie na jednośladach, jesteśmy w stanie dostarczyć wam pełen przegląd maszyn dostępnych w sprzedaży w Polsce. Dodatkowo, możecie je filtrować i porównywać tak, aby łatwo i szybko dotrzeć do rowerów, które spełniają wasze kryteria oraz potrzeby. 

Edycję na 2020 oddajemy w wasze ręce szybciej niż zwykle. Doskonale wiemy, że rowerów, które mają pachnieć nowością wiosną, często szuka się przez dłuższy czas, dlatego tym razem udało nam się nieco przyspieszyć emisję kolejnej edycji. W tym momencie znajdziecie w nim ponad 5 tysięcy rowerów z kolekcji 2020, które są już dostępne. Większość kolekcji największych producentów jest w tam obecna, a rowery firm, które prezentują nowości nieco później będziemy oczywiście sukcesywnie dodawać. Spodziewajcie się, że ostatecznie będzie tam około 8000 modeli.

 

 

 

Najważniejsze funkcjonalności

Nowy interfejs, który znacie już z edycji 2019, jest zaprojektowany pod kątem efektywnego filtrowania rowerów. Są one posegregowane wg głównych kategorii. Możecie je filtrować i szybko zawężać kryteria poprzez parametry takie jak: marka, cena, materiał ramy, kolor ramy, skok widelca czy zawieszenia, ilość przełożeń, wiodącą grupę napędową, rozmiar kół, typ hamulców, a nawet poprzez fakt obecności sztycy regulowanej. Jeśli szukamy e-bike'a, również możemy jednym kliknięciem wyświetlić tylko rowery elektryczne. Podobnie, gdy szukam roweru dedykowanego dla kobiet. Wszystkie filtry zlokalizowane są na pasku filtrów po lewej stronie interfejsu katalogu. Jeśli więc szukacie np. tylko gravela, którego cena mieści się w przedziale 4-5 tys. zł, to już po kilku kliknięciach wyświetlą się wam tylko takie rowery. 

Interesujące was rowery możecie ze sobą porównywać - porównywarka to wygodne narzędzie, które nasz katalog ma już od lat. Dzięki niemu będziecie mogli wyświetlić obok siebie interesujące was jednoślady, co ułatwi szybkie porównanie specyfikacji i wyposażenia wybranych maszyn. 

Oczywiście Katalog Rowerowy 2020, podobnie jak i jego poprzednie edycje, jest w pełni responsywny i dostosowany do przeglądania zarówno na komputerach, jak i urządzeniach mobilnych.

 

 

 

 

Co jeszcze?

Katalog ma otwartą formułę, a wraz z pojawianiem się kolekcji 2020 kolejnych producentów będziemy sukcesywnie aktualizować go o następne rowery. Dodatkowo, jeśli zauważycie, że wśród prezentowanych rowerów są pewne nieścisłości w specyfikacjach (potrafią się one zmieniać w ostatniej chwili, poza tym, nam też mogły przydarzyć się błędy), będziemy wdzięczni za informację - wystarczy napisać do nas mejla pod adres: redakcja@bikeworld.pl. Zależy nam, aby katalog był dopracowany i służył nam wszystkim.

Poza samymi rowerami, w Katalogu Rowerowym 2020 znajdziecie też zaktualizowane grupy napędowe wiodących producentów wraz z najważniejszymi informacjami o nich, także o tych zupełnie nowych - m.in. o Shimano GRX, Sram AXS czy nowych grupach Campagnolo.

Zapraszamy do korzystania z katalogu - szukajcie, filtrujcie, porównujcie, czytajcie! Mamy nadzieję, że to narzędzie pomoże wam łatwo i skutecznie znaleźć wymarzony rower!

Katalog Rowerowy 2020 dostępny jest pod adresem: katalog.bikeworld.pl

Podobne artykuły