Drugie miejsce Poljańskiego

Drugi dzień z rzędu Paweł Poljański (Bora-hansgrohe) zajął drugie miejsce na etapie Vuelta a Espana. Polak na mecie w Cuenca finiszował za Matejem Mohoricem (UAE Team Emirates).

Poljański po raz drugi z rzędu finiszował na drugim miejscu. Po wczorajszej walce z Tomaszem Marczyńskim (Lotto Soudal), dziś kolarz Bora-hansgrohe musiał uznać wyższość Mohorica, z który odjechał na zjeździe do mety i który finiszował 16 sekund przed grupką, z której najszybszy był Poljański. Także podobnie, jak wczoraj, Polak był jednym z kolarzy w ucieczce, która na czele wyścigu spędziła większą część dnia.

W samej końcówce, w pagórkowatym terenie, Mohoric oderwał się od kilkuosobowej grupki rywali i z minimalną przewagą dojechał do mety, natomiast Poljański był najszybszy z grupy pościgowej, wyprzedzając Jose Joaquina Rojasa (Movistar) i Thomasa De Gendta (Lotto Soudal).

W klasyfikacji generalne prowadzenie zachował Chris Froome (Team Sky).

Wyniki 7. etapu:

  • 1    Matej Mohoric (Slo) UAE Team Emirates    4:43:35     
  • 2    Paweł Poljański (Pol) Bora-Hansgrohe    0:00:16     
  • 3    Jose Joaquin Rojas Gil (Spa) Movistar Team          
  • 4    Thomas De Gendt (Bel) Lotto Soudal          
  • 5    Alessandro De Marchi (Ita) BMC Racing Team    0:00:27     
  • 6    Floris De Tier (Bel) Team LottoNL-Jumbo          
  • 7    Jetse Bol (Ned) Manzana Postobon    0:00:29     
  • 8    Luis Angel Maté Mardones (Spa) Cofidis, Solutions Credits    0:01:21     
  • 9    Anthony Perez (Fra) Cofidis, Solutions Credits    0:01:32     
  • 10    Arnaud Courteille (Fra) FDJ          
  • 11    Aldemar Reyes (Col) Manzana Postobon    0:01:35     
  • 12    Richard Carapaz (Ecu) Movistar Team          
  • 13    Alexis Gougeard (Fra) AG2R La Mondiale    0:02:20     
  • 14    Rafael Reis (Por) Caja Rural-Seguros RGA    0:02:40     
  • 15    Mikel Nieve Ituralde (Spa) Team Sky    0:08:38     
  • 16    Wout Poels (Ned) Team Sky          
  • 17    Gianni Moscon (Ita) Team Sky          
  • 18    Christopher Froome (GBr) Team Sky          
  • 19    Simon Yates (GBr) Orica-Scott          
  • 20    Jack Haig (Aus) Orica-Scott          
  • 21    Johan Esteban Chaves Rubio (Col) Orica-Scott          
  • 22    Adam Yates (GBr) Orica-Scott          
  • 23    Bob Jungels (Lux) Quick-Step Floors          
  • 24    David de la Cruz (Spa) Quick-Step Floors          
  • 25    Alberto Contador Velasco (Spa) Trek-Segafredo          
  • 26    Nicolas Roche (Irl) BMC Racing Team          
  • 27    Valerio Agnoli (Ita) Bahrain-Merida          
  • 28    Jaime Roson Garcia (Spa) Caja Rural-Seguros RGA          
  • 29    Peter Stetina (USA) Trek-Segafredo          
  • 30    Antwan Tolhoek (Ned) Team LottoNL-Jumbo          
  • 31    Rui Alberto Faria da Costa (Por) UAE Team Emirates          
  • 32    Luis León Sánchez (Spa) Astana Pro Team          
  • 33    Vincenzo Nibali (Ita) Bahrain-Merida          
  • 34    Jan Polanc (Slo) UAE Team Emirates          
  • 35    Miguel Angel Lopez (Col) Astana Pro Team          
  • 36    Igor Anton Hernandez (Spa) Dimension Data          
  • 37    Louis Meintjes (RSA) UAE Team Emirates          
  • 38    Nelson Oliveira (Por) Movistar Team          
  • 39    Michael Woods (Can) Cannondale-Drapac          
  • 40    Daniel Moreno Fernandez (Spa) Movistar Team          
  • 41    Fabio Aru (Ita) Astana Pro Team          
  • 42    Stef Clement (Ned) Team LottoNL-Jumbo          
  • 43    Tejay van Garderen (USA) BMC Racing Team          
  • 44    Domenico Pozzovivo (Ita) AG2R La Mondiale          
  • 45    Ilnur Zakarin (Rus) Katusha-Alpecin          
  • 46    Steven Kruijswijk (Ned) Team LottoNL-Jumbo          
  • 47    Ricardo Vilela (Por) Manzana Postobon          
  • 48    Romain Bardet (Fra) AG2R La Mondiale          
  • 49    Franco Pellizotti (Ita) Bahrain-Merida          
  • 50    Warren Barguil (Fra) Team Sunweb          
  • 51    Sam Oomen (Ned) Team Sunweb    0:08:55     
  • 52    Wilco Kelderman (Ned) Team Sunweb          
  • 53    Sergio Pardilla Bellon (Spa) Caja Rural-Seguros RGA          
  • 54    Bernardo Suaza (Col) Manzana Postobon          
  • 55    Giovanni Visconti (Ita) Bahrain-Merida          
  • 56    Hernán Aguirre (Col) Manzana Postobon          
  • 57    Magnus Cort (Den) Orica-Scott          
  • 58    Alberto Losada Alguacil (Spa) Katusha-Alpecin          
  • 59    Lluís Guillermo Mas Bonet (Spa) Caja Rural-Seguros RGA          
  • 60    Juan Felipe Osorio (Col) Manzana Postobon    0:10:59     
  • 61    Darwin Atapuma (Col) UAE Team Emirates          
  • 62    Hernando Bohórquez (Col) Manzana Postobon          
  • 63    Manuele Boaro (Ita) Bahrain-Merida          
  • 64    Maxime Monfort (Bel) Lotto Soudal          
  • 65    Daan Olivier (Ned) Team LottoNL-Jumbo          
  • 66    Lachlan Morton (Aus) Dimension Data          
  • 67    Koen de Kort (Ned) Trek-Segafredo          
  • 68    Fernando Orjuela (Col) Manzana Postobon          
  • 69    Yves Lampaert (Bel) Quick-Step Floors          
  • 70    Koen Bouwman (Ned) Team LottoNL-Jumbo          
  • 71    Clement Chevrier (Fra) AG2R La Mondiale    0:12:18     
  • 72    Odd Christian Eiking (Nor) FDJ          
  • 73    Tomasz Marczyński (Pol) Lotto Soudal          
  • 74    Daniel Hoelgaard (Nor) FDJ          
  • 75    Salvatore Puccio (Ita) Team Sky          
  • 76    Christopher Juul Jensen (Den) Orica-Scott    0:12:21     
  • 77    Diego Rosa (Ita) Team Sky    0:13:03     
  • 78    Matvey Mamykin (Rus) Katusha-Alpecin          
  • 79    Julien Duval (Fra) AG2R La Mondiale          
  • 80    Julien Bernard (Fra) Trek-Segafredo          
  • 81    Sander Armee (Bel) Lotto Soudal          
  • 82    Bert-Jan Lindeman (Ned) Team LottoNL-Jumbo          
  • 83    Guillaume Bonnafond (Fra) Cofidis, Solutions Credits          
  • 84    Adam Hansen (Aus) Lotto Soudal          
  • 85    Alexey Lutsenko (Kaz) Astana Pro Team          
  • 86    Jacques Janse van Rensburg (RSA) Dimension Data          
  • 87    Serge Pauwels (Bel) Dimension Data          
  • 88    William Clarke (Aus) Cannondale-Drapac    0:15:39     
  • 89    Davide Villella (Ita) Cannondale-Drapac          
  • 90    Joe Dombrowski (USA) Cannondale-Drapac          
  • 91    Tom Van Asbroeck (Bel) Cannondale-Drapac          
  • 92    Bart De Clercq (Bel) Lotto Soudal          
  • 93    Anthony Roux (Fra) FDJ          
  • 94    Johan Le Bon (Fra) FDJ          
  • 95    Kenneth Van Bilsen (Bel) Cofidis, Solutions Credits          
  • 96    Sebastián Molano (Col) Manzana Postobon          
  • 97    Jarlinson Pantano (Col) Trek-Segafredo          
  • 98    Michel Kreder (Ned) Aqua Blue Sport          
  • 99    Markel Irizar Aranburu (Spa) Trek-Segafredo          
  • 100    Loic Vliegen (Bel) BMC Racing Team          
  • 101    Sacha Modolo (Ita) UAE Team Emirates          
  • 102    Nikita Stalnov (Kaz) Astana Pro Team          
  • 103    Sam Bewley (NZl) Orica-Scott          
  • 104    Rohan Dennis (Aus) BMC Racing Team          
  • 105    Niki Terpstra (Ned) Quick-Step Floors          
  • 106    Svein Tuft (Can) Orica-Scott          
  • 107    Carlos Verona Quintanilla (Spa) Orica-Scott          
  • 108    David Lopez Garcia (Spa) Team Sky          
  • 109    Rubén Fernandez (Spa) Movistar Team          
  • 110    Fabricio Ferrari (Uru) Caja Rural-Seguros RGA          
  • 111    Jimmy Turgis (Fra) Cofidis, Solutions Credits          
  • 112    Cesare Benedetti (Ita) Bora-Hansgrohe          
  • 113    Przemysław Niemiec (Pol) UAE Team Emirates          
  • 114    Nico Denz (Ger) AG2R La Mondiale          
  • 115    Rafał Majka (Pol) Bora-Hansgrohe          
  • 116    Lorrenzo Manzin (Fra) FDJ          
  • 117    Julian Alaphilippe (Fra) Quick-Step Floors          
  • 118    Federico Zurlo (Ita) UAE Team Emirates          
  • 119    Kilian Frankiny (Swi) BMC Racing Team          
  • 120    Diego Rubio (Spa) Caja Rural-Seguros RGA          
  • 121    Hector Sáez Benito (Spa) Caja Rural-Seguros RGA          
  • 122    David Arroyo Duran (Spa) Caja Rural-Seguros RGA          
  • 123    Ivan Garcia Cortina (Spa) Bahrain-Merida          
  • 124    Lennard Kämna (Ger) Team Sunweb          
  • 125    Enric Mas (Spa) Quick-Step Floors          
  • 126    Sergei Chernetckii (Rus) Astana Pro Team          
  • 127    Edward Theuns (Bel) Trek-Segafredo          
  • 128    Marc Soler (Spa) Movistar Team          
  • 129    Francisco Ventoso (Spa) BMC Racing Team          
  • 130    Brendan Canty (Aus) Cannondale-Drapac          
  • 131    Tim Declercq (Bel) Quick-Step Floors          
  • 132    Jorge Arcas (Spa) Movistar Team          
  • 133    Pello Bilbao (Spa) Astana Pro Team          
  • 134    Omar Fraile Matarranza (Spa) Dimension Data          
  • 135    Eros Capecchi (Ita) Quick-Step Floors          
  • 136    Juan José Lobato (Spa) Team LottoNL-Jumbo          
  • 137    Remy Mertz (Bel) Lotto Soudal          
  • 138    Anthony Turgis (Fra) Cofidis, Solutions Credits          
  • 139    Chad Haga (USA) Team Sunweb          
  • 140    Jesus Hernandez Blazquez (Spa) Trek-Segafredo          
  • 141    Daniel Navarro Garcia (Spa) Cofidis, Solutions Credits          
  • 142    Stéphane Rossetto (Fra) Cofidis, Solutions Credits          
  • 143    Nicholas Schultz (Aus) Caja Rural-Seguros RGA          
  • 144    Chris Hamilton (Aus) Team Sunweb          
  • 145    Patrick Konrad (Aut) Bora-Hansgrohe          
  • 146    Johannes Fröhlinger (Ger) Team Sunweb          
  • 147    Lennard Hofstede (Ned) Team Sunweb          
  • 148    Marco Haller (Aut) Katusha-Alpecin          
  • 149    Emanuel Buchmann (Ger) Bora-Hansgrohe          
  • 150    Søren Kragh Andersen (Den) Team Sunweb          
  • 151    Alexandre Geniez (Fra) AG2R La Mondiale          
  • 152    Jeremy Maison (Fra) FDJ          
  • 153    Rein Taaramäe (Est) Katusha-Alpecin          
  • 154    Maxim Belkov (Rus) Katusha-Alpecin          
  • 155    Matteo Trentin (Ita) Quick-Step Floors          
  • 156    Daniel Oss (Ita) BMC Racing Team          
  • 157    Tobias Ludvigsson (Swe) FDJ          
  • 158    Stefan Denifl (Aut) Aqua Blue Sport          
  • 159    Peter Koning (Ned) Aqua Blue Sport          
  • 160    Jesper Hansen (Den) Astana Pro Team          
  • 161    Hugo Houle (Can) AG2R La Mondiale          
  • 162    Antonio Nibali (Ita) Bahrain-Merida          
  • 163    Antonio Pedrero (Spa) Movistar Team          
  • 164    Damiano Caruso (Ita) BMC Racing Team          
  • 165    Lasse Norman Hansen (Den) Aqua Blue Sport          
  • 166    George Bennett (NZl) Team LottoNL-Jumbo          
  • 167    Michael Mørkøv (Den) Katusha-Alpecin          
  • 168    Axel Domont (Fra) AG2R La Mondiale          
  • 169    Mark Christian (GBr) Aqua Blue Sport          
  • 170    Thomas Scully (NZl) Cannondale-Drapac          
  • 171    Jens Debusschere (Bel) Lotto Soudal          
  • 172    Aaron Gate (NZl) Aqua Blue Sport          
  • 173    Christian Knees (Ger) Team Sky          
  • 174    Andreas Schillinger (Ger) Bora-Hansgrohe          
  • 175    Christoph Pfingsten (Ger) Bora-Hansgrohe          
  • 176    Simon Clarke (Aus) Cannondale-Drapac          
  • 177    Conor Dunne (Irl) Aqua Blue Sport          
  • 178    Ian Stannard (GBr) Team Sky          
  • 179    Adam Blythe (GBr) Aqua Blue Sport          
  • 180    Laurens De Vreese (Bel) Astana Pro Team    0:16:44     
  • 181    Toms Skujins (Lat) Cannondale-Drapac          
  • 182    Michael Schwarzmann (Ger) Bora-Hansgrohe    0:15:39     
  • 183    Jelle Wallays (Bel) Lotto Soudal    0:17:58     
  • 184    Domen Novak (Slo) Bahrain-Merida    0:18:08     
  • 185    Sven Erik Bystrøm (Nor) Katusha-Alpecin          
  • DNF    Lawrence Warbasse (USA) Aqua Blue Sport          
  • DNF    Jonas Van Genechten (Bel) Cofidis, Solutions Credits          
  • DNF    Merhawi Kudus Ghebremedhin (Eri) Dimension Data          
  • DNS    Carlos Alberto Betancur Gomez (Col) Movistar Team          
  • Sprint - Cuenca, km. 191
  • 1    Matej Mohoric (Slo) UAE Team Emirates    4     pkt
  • 2    Alexis Gougeard (Fra) AG2R La Mondiale    2     
  • 3    Richard Carapaz (Ecu) Movistar Team    1     
  • Klasyfikacja punktowa:
  • 1    Matej Mohoric (Slo) UAE Team Emirates    25     pkt
  • 2    Paweł Poljański (Pol) Bora-Hansgrohe    20     
  • 3    Jose Joaquin Rojas Gil (Spa) Movistar Team    16     
  • 4    Thomas De Gendt (Bel) Lotto Soudal    14     
  • 5    Alessandro De Marchi (Ita) BMC Racing Team    12     
  • 6    Floris De Tier (Bel) Team LottoNL-Jumbo    10     
  • 7    Jetse Bol (Ned) Manzana Postobon    9     
  • 8    Luis Angel Maté Mardones (Spa) Cofidis, Solutions Credits    8     
  • 9    Anthony Perez (Fra) Cofidis, Solutions Credits    7     
  • 10    Arnaud Courteille (Fra) FDJ    6     
  • 11    Aldemar Reyes (Col) Manzana Postobon    5     
  • 12    Richard Carapaz (Ecu) Movistar Team    4     
  • 13    Alexis Gougeard (Fra) AG2R La Mondiale    3     
  • 14    Rafael Reis (Por) Caja Rural-Seguros RGA    2     
  • 15    Mikel Nieve Ituralde (Spa) Team Sky    1     
  • KOM 1 (kat. 3) Puerto La Montalbana, km. 51
  • 1    Thomas De Gendt (Bel) Lotto Soudal    3     pkt
  • 2    Jose Joaquin Rojas Gil (Spa) Movistar Team    2     
  • 3    Matej Mohoric (Slo) UAE Team Emirates    1     
  • Klasyfikacja najaktywniejszych:
  • 1    Luis Angel Maté Mardones (Spa) Cofidis, Solutions Credits          
  • Klasyfikacja drużynowa:
  • 1    Movistar Team    14:21:14     
  • 2    Manzana Postobon    0:00:13     
  • 3    Cofidis, Solutions Credits    0:05:27     
  • 4    UAE Team Emirates    0:06:47     
  • 5    BMC Racing Team    0:07:14     
  • 6    Team LottoNl-Jumbo          
  • 7    AG2R La Mondiale    0:09:07     
  • 8    Caja Rural-Seguros RGA    0:09:44     
  • 9    Lotto Soudal    0:13:04     
  • 10    Team Sky    0:15:25     
  • 11    Orica-Scott          
  • 12    Astana Pro Team          
  • 13    Bahrain-Merida          
  • 14    FDJ    0:15:39     
  • 15    Team Sunweb    0:15:59     
  • 16    Quick-Step Floors    0:17:46     
  • 17    Trek-Segafredo          
  • 18    Katusha-Alpecin    0:20:07     
  • 19    Bora-Hansgrohe    0:21:05     
  • 20    Dimension Data    0:22:11     
  • 21    Cannondale-Drapac    0:29:27     
  • 22    Aqua Blue Sport    0:36:28

pokaż pełną listę

Klasyfikacja generalna po 7. etapie:

  • 1    Christopher Froome (GBr) Team Sky    27:46:51     
  • 2    Johan Esteban Chaves Rubio (Col) Orica-Scott    0:00:11     
  • 3    Nicolas Roche (Irl) BMC Racing Team    0:00:13     
  • 4    Tejay van Garderen (USA) BMC Racing Team    0:00:30     
  • 5    Vincenzo Nibali (Ita) Bahrain-Merida    0:00:36     
  • 6    David de la Cruz (Spa) Quick-Step Floors    0:00:40     
  • 7    Jetse Bol (Ned) Manzana Postobon    0:00:46     
  • 8    Fabio Aru (Ita) Astana Pro Team    0:00:49     
  • 9    Adam Yates (GBr) Orica-Scott    0:00:50     
  • 10    Michael Woods (Can) Cannondale-Drapac    0:01:13     
  • 11    Simon Yates (GBr) Orica-Scott    0:01:26     
  • 12    Ilnur Zakarin (Rus) Katusha-Alpecin    0:01:40     
  • 13    Warren Barguil (Fra) Team Sunweb    0:01:43     
  • 14    Wilco Kelderman (Ned) Team Sunweb    0:01:45     
  • 15    Sam Oomen (Ned) Team Sunweb    0:02:14     
  • 16    Jack Haig (Aus) Orica-Scott    0:02:19     
  • 17    Wout Poels (Ned) Team Sky    0:02:23     
  • 18    Igor Anton Hernandez (Spa) Dimension Data    0:02:26     
  • 19    Rui Alberto Faria da Costa (Por) UAE Team Emirates    0:02:52     
  • 20    Louis Meintjes (RSA) UAE Team Emirates    0:02:55     
  • 21    Steven Kruijswijk (Ned) Team LottoNL-Jumbo    0:02:59     
  • 22    Nelson Oliveira (Por) Movistar Team    0:03:02     
  • 23    Luis León Sánchez (Spa) Astana Pro Team    0:03:06     
  • 24    Alberto Contador Velasco (Spa) Trek-Segafredo    0:03:10     
  • 25    Miguel Angel Lopez (Col) Astana Pro Team    0:03:12     
  • 26    Jaime Roson Garcia (Spa) Caja Rural-Seguros RGA    0:03:40     
  • 27    Jan Polanc (Slo) UAE Team Emirates    0:04:00     
  • 28    Mikel Nieve Ituralde (Spa) Team Sky    0:04:40     
  • 29    Jose Joaquin Rojas Gil (Spa) Movistar Team    0:05:01     
  • 30    Sergio Pardilla Bellon (Spa) Caja Rural-Seguros RGA    0:05:04     
  • 31    Gianni Moscon (Ita) Team Sky    0:06:28     
  • 32    Romain Bardet (Fra) AG2R La Mondiale    0:08:03     
  • 33    Luis Angel Maté Mardones (Spa) Cofidis, Solutions Credits    0:08:36     
  • 34    Darwin Atapuma (Col) UAE Team Emirates    0:10:13     
  • 35    Daniel Moreno Fernandez (Spa) Movistar Team    0:10:40     
  • 36    Domenico Pozzovivo (Ita) AG2R La Mondiale    0:11:23     
  • 37    Ricardo Vilela (Por) Manzana Postobon    0:12:25     
  • 38    Matej Mohoric (Slo) UAE Team Emirates    0:13:36     
  • 39    Peter Stetina (USA) Trek-Segafredo    0:14:22     
  • 40    Diego Rosa (Ita) Team Sky    0:14:46     
  • 41    Tomasz Marczyński (Pol) Lotto Soudal    0:15:00     
  • 42    Paweł Poljański (Pol) Bora-Hansgrohe    0:15:46     
  • 43    Giovanni Visconti (Ita) Bahrain-Merida    0:17:13     
  • 44    Richard Carapaz (Ecu) Movistar Team    0:17:24     
  • 45    Aldemar Reyes (Col) Manzana Postobon    0:17:25     
  • 46    Sander Armee (Bel) Lotto Soudal    0:17:27     
  • 47    Stef Clement (Ned) Team LottoNL-Jumbo    0:18:57     
  • 48    Rafał Majka (Pol) Bora-Hansgrohe    0:19:40     
  • 49    Bob Jungels (Lux) Quick-Step Floors    0:20:15     
  • 50    Valerio Agnoli (Ita) Bahrain-Merida    0:20:20     
  • 51    Franco Pellizotti (Ita) Bahrain-Merida    0:20:27     
  • 52    Jarlinson Pantano (Col) Trek-Segafredo    0:21:46     
  • 53    Hernán Aguirre (Col) Manzana Postobon    0:21:52     
  • 54    Emanuel Buchmann (Ger) Bora-Hansgrohe    0:23:59     
  • 55    Bernardo Suaza (Col) Manzana Postobon    0:25:22     
  • 56    Odd Christian Eiking (Nor) FDJ    0:25:40     
  • 57    Floris De Tier (Bel) Team LottoNL-Jumbo    0:26:21     
  • 58    Lluís Guillermo Mas Bonet (Spa) Caja Rural-Seguros RGA    0:26:24     
  • 59    Bart De Clercq (Bel) Lotto Soudal    0:26:25     
  • 60    Lachlan Morton (Aus) Dimension Data    0:26:41     
  • 61    Daniel Navarro Garcia (Spa) Cofidis, Solutions Credits    0:26:52     
  • 62    Enric Mas (Spa) Quick-Step Floors    0:27:37     
  • 63    Anthony Perez (Fra) Cofidis, Solutions Credits    0:28:07     
  • 64    Maxime Monfort (Bel) Lotto Soudal    0:29:01     
  • 65    Clement Chevrier (Fra) AG2R La Mondiale    0:29:14     
  • 66    Tobias Ludvigsson (Swe) FDJ    0:29:29     
  • 67    Alberto Losada Alguacil (Spa) Katusha-Alpecin          
  • 68    Daan Olivier (Ned) Team LottoNL-Jumbo    0:30:15     
  • 69    Jesper Hansen (Den) Astana Pro Team    0:30:21     
  • 70    Antwan Tolhoek (Ned) Team LottoNL-Jumbo    0:30:37     
  • 71    Alessandro De Marchi (Ita) BMC Racing Team    0:31:07     
  • 72    Stéphane Rossetto (Fra) Cofidis, Solutions Credits    0:31:55     
  • 73    Cesare Benedetti (Ita) Bora-Hansgrohe    0:32:33     
  • 74    Jimmy Turgis (Fra) Cofidis, Solutions Credits    0:32:59     
  • 75    Matvey Mamykin (Rus) Katusha-Alpecin    0:33:10     
  • 76    Toms Skujins (Lat) Cannondale-Drapac    0:33:50     
  • 77    Fabricio Ferrari (Uru) Caja Rural-Seguros RGA    0:34:25     
  • 78    Koen de Kort (Ned) Trek-Segafredo    0:34:38     
  • 79    Jeremy Maison (Fra) FDJ    0:34:53     
  • 80    Davide Villella (Ita) Cannondale-Drapac    0:35:26     
  • 81    Pello Bilbao (Spa) Astana Pro Team    0:35:36     
  • 82    Fernando Orjuela (Col) Manzana Postobon    0:35:40     
  • 83    Alexis Gougeard (Fra) AG2R La Mondiale    0:36:04     
  • 84    Thomas De Gendt (Bel) Lotto Soudal    0:36:19     
  • 85    Arnaud Courteille (Fra) FDJ    0:36:48     
  • 86    Adam Hansen (Aus) Lotto Soudal    0:37:09     
  • 87    Alexey Lutsenko (Kaz) Astana Pro Team    0:37:49     
  • 88    Rohan Dennis (Aus) BMC Racing Team    0:38:20     
  • 89    Guillaume Bonnafond (Fra) Cofidis, Solutions Credits    0:38:33     
  • 90    Matteo Trentin (Ita) Quick-Step Floors    0:38:38     
  • 91    Marco Haller (Aut) Katusha-Alpecin    0:39:14     
  • 92    Sergei Chernetckii (Rus) Astana Pro Team    0:39:15     
  • 93    Simon Clarke (Aus) Cannondale-Drapac    0:39:37     
  • 94    Antonio Pedrero (Spa) Movistar Team    0:40:15     
  • 95    David Arroyo Duran (Spa) Caja Rural-Seguros RGA    0:40:35     
  • 96    Marc Soler (Spa) Movistar Team    0:40:41     
  • 97    Serge Pauwels (Bel) Dimension Data    0:40:42     
  • 98    Joe Dombrowski (USA) Cannondale-Drapac    0:41:13     
  • 99    Rubén Fernandez (Spa) Movistar Team    0:41:47     
  • 100    Hugo Houle (Can) AG2R La Mondiale    0:42:15     
  • 101    Koen Bouwman (Ned) Team LottoNL-Jumbo    0:42:16     
  • 102    Alexandre Geniez (Fra) AG2R La Mondiale    0:42:24     
  • 103    Patrick Konrad (Aut) Bora-Hansgrohe    0:42:33     
  • 104    Anthony Roux (Fra) FDJ    0:42:57     
  • 105    Christopher Juul Jensen (Den) Orica-Scott    0:42:59     
  • 106    Julian Alaphilippe (Fra) Quick-Step Floors    0:43:18     
  • 107    Julien Bernard (Fra) Trek-Segafredo    0:43:49     
  • 108    Manuele Boaro (Ita) Bahrain-Merida    0:43:53     
  • 109    Anthony Turgis (Fra) Cofidis, Solutions Credits    0:44:13     
  • 110    Francisco Ventoso (Spa) BMC Racing Team    0:44:22     
  • 111    Lennard Kämna (Ger) Team Sunweb    0:44:49     
  • 112    Markel Irizar Aranburu (Spa) Trek-Segafredo    0:45:11     
  • 113    Jacques Janse van Rensburg (RSA) Dimension Data    0:45:17     
  • 114    Carlos Verona Quintanilla (Spa) Orica-Scott    0:45:31     
  • 115    Damiano Caruso (Ita) BMC Racing Team    0:46:41     
  • 116    Christian Knees (Ger) Team Sky    0:46:54     
  • 117    Bert-Jan Lindeman (Ned) Team LottoNL-Jumbo    0:47:10     
  • 118    Brendan Canty (Aus) Cannondale-Drapac    0:47:39     
  • 119    Sacha Modolo (Ita) UAE Team Emirates    0:48:11     
  • 120    Eros Capecchi (Ita) Quick-Step Floors    0:48:19     
  • 121    Chad Haga (USA) Team Sunweb    0:48:54     
  • 122    Michel Kreder (Ned) Aqua Blue Sport    0:49:00     
  • 123    Magnus Cort (Den) Orica-Scott    0:49:22     
  • 124    Kilian Frankiny (Swi) BMC Racing Team    0:49:35     
  • 125    Loic Vliegen (Bel) BMC Racing Team    0:49:51     
  • 126    Laurens De Vreese (Bel) Astana Pro Team    0:50:17     
  • 127    Tom Van Asbroeck (Bel) Cannondale-Drapac    0:50:20     
  • 128    Juan Felipe Osorio (Col) Manzana Postobon    0:50:33     
  • 129    Przemysław Niemiec (Pol) UAE Team Emirates    0:50:36     
  • 130    Juan José Lobato (Spa) Team LottoNL-Jumbo    0:50:41     
  • 131    Søren Kragh Andersen (Den) Team Sunweb    0:50:46     
  • 132    Jesus Hernandez Blazquez (Spa) Trek-Segafredo          
  • 133    Salvatore Puccio (Ita) Team Sky    0:51:13     
  • 134    Domen Novak (Slo) Bahrain-Merida    0:51:17     
  • 135    Julien Duval (Fra) AG2R La Mondiale    0:52:22     
  • 136    Edward Theuns (Bel) Trek-Segafredo    0:52:29     
  • 137    Axel Domont (Fra) AG2R La Mondiale          
  • 138    Daniel Hoelgaard (Nor) FDJ    0:52:43     
  • 139    Daniel Oss (Ita) BMC Racing Team    0:53:18     
  • 140    Nikita Stalnov (Kaz) Astana Pro Team    0:54:01     
  • 141    Aaron Gate (NZl) Aqua Blue Sport    0:54:14     
  • 142    Antonio Nibali (Ita) Bahrain-Merida    0:54:24     
  • 143    Omar Fraile Matarranza (Spa) Dimension Data    0:55:37     
  • 144    Christoph Pfingsten (Ger) Bora-Hansgrohe          
  • 145    Sven Erik Bystrøm (Nor) Katusha-Alpecin    0:55:45     
  • 146    Johannes Fröhlinger (Ger) Team Sunweb    0:55:49     
  • 147    William Clarke (Aus) Cannondale-Drapac    0:56:02     
  • 148    Yves Lampaert (Bel) Quick-Step Floors    0:56:26     
  • 149    Jens Debusschere (Bel) Lotto Soudal    0:56:27     
  • 150    David Lopez Garcia (Spa) Team Sky    0:56:44     
  • 151    Ivan Garcia Cortina (Spa) Bahrain-Merida    0:56:49     
  • 152    George Bennett (NZl) Team LottoNL-Jumbo    0:56:57     
  • 153    Rafael Reis (Por) Caja Rural-Seguros RGA    0:57:14     
  • 154    Diego Rubio (Spa) Caja Rural-Seguros RGA    0:57:36     
  • 155    Lennard Hofstede (Ned) Team Sunweb    0:58:05     
  • 156    Tim Declercq (Bel) Quick-Step Floors    0:59:11     
  • 157    Nico Denz (Ger) AG2R La Mondiale    0:59:15     
  • 158    Stefan Denifl (Aut) Aqua Blue Sport    0:59:25     
  • 159    Johan Le Bon (Fra) FDJ    1:01:21     
  • 160    Rein Taaramäe (Est) Katusha-Alpecin    1:02:31     
  • 161    Adam Blythe (GBr) Aqua Blue Sport    1:02:52     
  • 162    Remy Mertz (Bel) Lotto Soudal    1:03:04     
  • 163    Hernando Bohórquez (Col) Manzana Postobon    1:03:17     
  • 164    Thomas Scully (NZl) Cannondale-Drapac    1:03:28     
  • 165    Mark Christian (GBr) Aqua Blue Sport    1:03:44     
  • 166    Hector Sáez Benito (Spa) Caja Rural-Seguros RGA    1:04:02     
  • 167    Ian Stannard (GBr) Team Sky    1:04:29     
  • 168    Michael Schwarzmann (Ger) Bora-Hansgrohe    1:05:05     
  • 169    Sebastián Molano (Col) Manzana Postobon    1:05:17     
  • 170    Kenneth Van Bilsen (Bel) Cofidis, Solutions Credits    1:05:36     
  • 171    Michael Mørkøv (Den) Katusha-Alpecin    1:06:04     
  • 172    Chris Hamilton (Aus) Team Sunweb    1:06:05     
  • 173    Nicholas Schultz (Aus) Caja Rural-Seguros RGA    1:06:16     
  • 174    Jelle Wallays (Bel) Lotto Soudal    1:06:22     
  • 175    Andreas Schillinger (Ger) Bora-Hansgrohe    1:06:28     
  • 176    Maxim Belkov (Rus) Katusha-Alpecin    1:07:10     
  • 177    Sam Bewley (NZl) Orica-Scott    1:07:47     
  • 178    Niki Terpstra (Ned) Quick-Step Floors    1:08:07     
  • 179    Svein Tuft (Can) Orica-Scott    1:08:23     
  • 180    Lasse Norman Hansen (Den) Aqua Blue Sport    1:08:43     
  • 181    Peter Koning (Ned) Aqua Blue Sport    1:11:40     
  • 182    Federico Zurlo (Ita) UAE Team Emirates    1:12:41     
  • 183    Conor Dunne (Irl) Aqua Blue Sport    1:13:52     
  • 184    Jorge Arcas (Spa) Movistar Team    1:14:49     
  • 185    Lorrenzo Manzin (Fra) FDJ    1:17:24     
  • Klasyfikacja punktowa:
  • 1    Matteo Trentin (Ita) Quick-Step Floors    49     pkt
  • 2    Paweł Poljański (Pol) Bora-Hansgrohe    44     
  • 3    Matej Mohoric (Slo) UAE Team Emirates    43     
  • 4    Vincenzo Nibali (Ita) Bahrain-Merida    31     
  • 5    Alexey Lutsenko (Kaz) Astana Pro Team    29     
  • 6    Christopher Froome (GBr) Team Sky    28     
  • 7    Edward Theuns (Bel) Trek-Segafredo    28     
  • 8    Tomasz Marczyński (Pol) Lotto Soudal    27     
  • 9    Yves Lampaert (Bel) Quick-Step Floors    25     
  • 10    Tom Van Asbroeck (Bel) Cannondale-Drapac    25     
  • 11    Jetse Bol (Ned) Manzana Postobon    23     
  • 12    Sacha Modolo (Ita) UAE Team Emirates    22     
  • 13    Jose Joaquin Rojas Gil (Spa) Movistar Team    21     
  • 14    David de la Cruz (Spa) Quick-Step Floors    20     
  • 15    Juan José Lobato (Spa) Team LottoNL-Jumbo    20     
  • 16    Johan Esteban Chaves Rubio (Col) Orica-Scott    18     
  • 17    Alexis Gougeard (Fra) AG2R La Mondiale    18     
  • 18    Fabio Aru (Ita) Astana Pro Team    17     
  • 19    Enric Mas (Spa) Quick-Step Floors    17     
  • 20    Adam Blythe (GBr) Aqua Blue Sport    17     
  • 21    Marco Haller (Aut) Katusha-Alpecin    16     
  • 22    Marc Soler (Spa) Movistar Team    16     
  • 23    Luis León Sánchez (Spa) Astana Pro Team    14     
  • 24    Romain Bardet (Fra) AG2R La Mondiale    14     
  • 25    Thomas De Gendt (Bel) Lotto Soudal    14     
  • 26    Michael Schwarzmann (Ger) Bora-Hansgrohe    14     
  • 27    Nicolas Roche (Irl) BMC Racing Team    13     
  • 28    Jan Polanc (Slo) UAE Team Emirates    12     
  • 29    Alessandro De Marchi (Ita) BMC Racing Team    12     
  • 30    Jens Debusschere (Bel) Lotto Soudal    12     
  • 31    Daniel Oss (Ita) BMC Racing Team    11     
  • 32    Warren Barguil (Fra) Team Sunweb    10     
  • 33    Floris De Tier (Bel) Team LottoNL-Jumbo    10     
  • 34    Giovanni Visconti (Ita) Bahrain-Merida    9     
  • 35    Julian Alaphilippe (Fra) Quick-Step Floors    9     
  • 36    Lorrenzo Manzin (Fra) FDJ    9     
  • 37    Tejay van Garderen (USA) BMC Racing Team    8     
  • 38    Adam Yates (GBr) Orica-Scott    8     
  • 39    Luis Angel Maté Mardones (Spa) Cofidis, Solutions Credits    8     
  • 40    Søren Kragh Andersen (Den) Team Sunweb    8     
  • 41    Michael Woods (Can) Cannondale-Drapac    7     
  • 42    Domenico Pozzovivo (Ita) AG2R La Mondiale    7     
  • 43    Anthony Perez (Fra) Cofidis, Solutions Credits    7     
  • 44    Matvey Mamykin (Rus) Katusha-Alpecin    7     
  • 45    Patrick Konrad (Aut) Bora-Hansgrohe    7     
  • 46    Jack Haig (Aus) Orica-Scott    6     
  • 47    Jeremy Maison (Fra) FDJ    6     
  • 48    Arnaud Courteille (Fra) FDJ    6     
  • 49    Mikel Nieve Ituralde (Spa) Team Sky    5     
  • 50    Richard Carapaz (Ecu) Movistar Team    5     
  • 51    Aldemar Reyes (Col) Manzana Postobon    5     
  • 52    Michel Kreder (Ned) Aqua Blue Sport    5     
  • 53    Diego Rosa (Ita) Team Sky    4     
  • 54    Diego Rubio (Spa) Caja Rural-Seguros RGA    4     
  • 55    Davide Villella (Ita) Cannondale-Drapac    4     
  • 56    Simon Clarke (Aus) Cannondale-Drapac    4     
  • 57    Simon Yates (GBr) Orica-Scott    3     
  • 58    Wout Poels (Ned) Team Sky    3     
  • 59    Alberto Contador Velasco (Spa) Trek-Segafredo    3     
  • 60    Tobias Ludvigsson (Swe) FDJ    3     
  • 61    Sebastián Molano (Col) Manzana Postobon    3     
  • 62    Daniel Moreno Fernandez (Spa) Movistar Team    2     
  • 63    Stéphane Rossetto (Fra) Cofidis, Solutions Credits    2     
  • 64    Rafael Reis (Por) Caja Rural-Seguros RGA    2     
  • 65    Louis Meintjes (RSA) UAE Team Emirates    1     
  • 66    Darwin Atapuma (Col) UAE Team Emirates    1     
  • Klasyfikacja górska:
  • 1    Davide Villella (Ita) Cannondale-Drapac    38     pkt
  • 2    Thomas De Gendt (Bel) Lotto Soudal    17     
  • 3    Darwin Atapuma (Col) UAE Team Emirates    12     
  • 4    Lluís Guillermo Mas Bonet (Spa) Caja Rural-Seguros RGA    11     
  • 5    Alexandre Geniez (Fra) AG2R La Mondiale    10     
  • 6    Alexey Lutsenko (Kaz) Astana Pro Team    6     
  • 7    Christopher Froome (GBr) Team Sky    5     
  • 8    Tomasz Marczyński (Pol) Lotto Soudal    5     
  • 9    Matej Mohoric (Slo) UAE Team Emirates    4     
  • 10    Jose Joaquin Rojas Gil (Spa) Movistar Team    4     
  • 11    Fabricio Ferrari (Uru) Caja Rural-Seguros RGA    4     
  • 12    Nicolas Roche (Irl) BMC Racing Team    3     
  • 13    Stéphane Rossetto (Fra) Cofidis, Solutions Credits    3     
  • 14    Johan Esteban Chaves Rubio (Col) Orica-Scott    3     
  • 15    Enric Mas (Spa) Quick-Step Floors    3     
  • 16    Rui Alberto Faria da Costa (Por) UAE Team Emirates    2     
  • 17    Luis Angel Maté Mardones (Spa) Cofidis, Solutions Credits    2     
  • 18    Paweł Poljański (Pol) Bora-Hansgrohe    2     
  • 19    Jarlinson Pantano (Col) Trek-Segafredo    2     
  • 20    Maxime Monfort (Bel) Lotto Soudal    2     
  • 21    Clement Chevrier (Fra) AG2R La Mondiale    2     
  • 22    Axel Domont (Fra) AG2R La Mondiale    2     
  • 23    Daniel Oss (Ita) BMC Racing Team    2     
  • 24    Diego Rubio (Spa) Caja Rural-Seguros RGA    2     
  • 25    Hernando Bohórquez (Col) Manzana Postobon    2     
  • 26    Romain Bardet (Fra) AG2R La Mondiale    1     
  • 27    Diego Rosa (Ita) Team Sky    1     
  • 28    Alessandro De Marchi (Ita) BMC Racing Team    1     
  • 29    Matvey Mamykin (Rus) Katusha-Alpecin    1     
  • 30    Marc Soler (Spa) Movistar Team    1     
  • 31    Francisco Ventoso (Spa) BMC Racing Team    1     
  • 32    Juan Felipe Osorio (Col) Manzana Postobon    1     
  • Klasyfikacja łączona:
  • 1    Christopher Froome (GBr) Team Sky    14     pkt
  • 2    Johan Esteban Chaves Rubio (Col) Orica-Scott    32     
  • 3    Nicolas Roche (Irl) BMC Racing Team    42     
  • 4    Matej Mohoric (Slo) UAE Team Emirates    50     
  • 5    Jose Joaquin Rojas Gil (Spa) Movistar Team    52     
  • 6    Tomasz Marczyński (Pol) Lotto Soudal    57     
  • 7    Paweł Poljański (Pol) Bora-Hansgrohe    62     
  • 8    Romain Bardet (Fra) AG2R La Mondiale    82     
  • 9    Luis Angel Maté Mardones (Spa) Cofidis, Solutions Credits    89     
  • 10    Enric Mas (Spa) Quick-Step Floors    96     
  • 11    Alexey Lutsenko (Kaz) Astana Pro Team    98     
  • 12    Darwin Atapuma (Col) UAE Team Emirates    103     
  • 13    Thomas De Gendt (Bel) Lotto Soudal    111     
  • 14    Diego Rosa (Ita) Team Sky    120     
  • 15    Alessandro De Marchi (Ita) BMC Racing Team    128     
  • 16    Davide Villella (Ita) Cannondale-Drapac    136     
  • 17    Stéphane Rossetto (Fra) Cofidis, Solutions Credits    148     
  • 18    Matvey Mamykin (Rus) Katusha-Alpecin    148     
  • 19    Marc Soler (Spa) Movistar Team    148     
  • 20    Daniel Oss (Ita) BMC Racing Team    193     
  • 21    Diego Rubio (Spa) Caja Rural-Seguros RGA    232     
  • Klasyfikacja drużynowa:
  • 1    Movistar Team    82:39:47     
  • 2    UAE Team Emirates    0:02:45     
  • 3    Astana Pro Team    0:08:27     
  • 4    Orica-Scott    0:10:26     
  • 5    Team Sky    0:12:34     
  • 6    Team Sunweb    0:14:20     
  • 7    Caja Rural-Seguros RGA    0:19:08     
  • 8    BMC Racing Team    0:27:02     
  • 9    Quick-Step Floors    0:27:48     
  • 10    Manzana Postobon    0:27:51     
  • 11    AG2R La Mondiale    0:28:33     
  • 12    Bahrain-Merida    0:31:57     
  • 13    Team LottoNl-Jumbo    0:39:26     
  • 14    Cofidis, Solutions Credits    0:40:16     
  • 15    Lotto Soudal    0:41:25     
  • 16    Trek-Segafredo    0:42:05     
  • 17    Dimension Data    0:49:43     
  • 18    Bora-Hansgrohe    0:52:06     
  • 19    Katusha-Alpecin    0:56:42     
  • 20    Cannondale-Drapac    0:59:28     
  • 21    FDJ    1:12:14     
  • 22    Aqua Blue Sport    1:59:26

pokaż pełną listę

 

Podobne artykuły