CdD: Etap dla Alaphilippa

Tim De Waele / Getty Images

Julian Alaphilippe (Quick-Step Floors) wygrał 4. etap Criterium du Dauphine. Na drugą pozycję w klasyfikacji generalnej spadł Michał Kwiatkowski (Team Sky), który dziś był 19.

Etap do Lans-en-Vercors kończył się niespełna pięciokilometrowym podjazdem, dość trudnym, jednak takim, na którym kolarze pokroju właśnie Alaphilippa mieli spore szanse, by namieszać w końcówce. Ostatni z uciekinierów, Dario Cataldo (Astana), został doścignięty na ostatnim kilometrze, gdy kandydaci do zwycięstwa zaczęli atakować. Sygnał dał Guillaume Martin (Wanty-Groupe Gobert), naciągając grupę i gubiąc przy tym Kwiatkowskiego, który nie trzymał tempa czołówki i spływał na koniec grupy.

Zarówno Cataldo, jak i Martin zostali doścignięci, gdy na pół kilometra przed szczytem do ataku ruszyli Geraint Thomas (Team Sky), Romain Bardet (Ag2R La Mondiale), Alaphilippe i Daniel Martin (UAE Team Emirates). Finisz jako pierwszy rozpoczął Irlandczyk, ale to Alaphilippe był najsilniejszy tego dnia i sięgnął po zwycięstwo etapowe, wyprzedzając Martina i Thomasa.

Kwiatkowski na mecie zameldował się na 19. miejscu, ze stratą 17 sekund i stracił prowadzenie w wyścigu. Koszulka lidera została jednak w ekipie Team Sky a Polak oddał ją Gianniemu Mosconowi, który teraz wyprzedza Kwiatkowskiego o 5 sekund.

Tomasz Marczyński (Lotto Soudal) był dziś 54. i takie samo miejsce zajmuje w generalce.

Wyniki 4. etapu:

  • 1    Julian Alaphilippe (Fra) Quick-Step Floors    4:26:58     
  • 2    Daniel Martin (Irl) UAE Team Emirates          
  • 3    Geraint Thomas (GBr) Team Sky          
  • 4    Romain Bardet (Fra) AG2R La Mondiale          
  • 5    Pierre Latour (Fra) AG2R La Mondiale    0:00:05     
  • 6    Adam Yates (GBr) Mitchelton-Scott          
  • 7    Emanuel Buchmann (Ger) Bora-Hansgrohe          
  • 8    Guillaume Martin (Fra) Wanty-Groupe Gobert    0:00:08     
  • 9    Gianni Moscon (Ita) Team Sky          
  • 10    Tiesj Benoot (Bel) Lotto Soudal          
  • 11    Pello Bilbao (Spa) Astana Pro Team          
  • 12    Dario Cataldo (Ita) Astana Pro Team          
  • 13    Damiano Caruso (Ita) BMC Racing Team          
  • 14    Ilnur Zakarin (Rus) Katusha-Alpecin          
  • 15    Bob Jungels (Lux) Quick-Step Floors          
  • 16    Marc Soler (Spa) Movistar Team          
  • 17    Pierre Rolland (Fra) EF Education First-Drapac p/b Cannondale          
  • 18    Daniel Navarro Garcia (Spa) Cofidis, Solutions Credits          
  • 19    Michał Kwiatkowski (Pol) Team Sky    0:00:17     
  • 20    Antwan Tolhoek (Ned) LottoNL-Jumbo    0:00:22     
  • 21    Gianluca Brambilla (Ita) Trek-Segafredo          
  • 22    Jesus Herrada (Spa) Cofidis, Solutions Credits    0:00:27     
  • 23    Valerio Conti (Ita) UAE Team Emirates          
  • 24    Xandro Meurisse (Bel) Wanty-Groupe Gobert          
  • 25    Jaime Roson (Spa) Movistar Team          
  • 26    Vincenzo Nibali (Ita) Bahrain-Merida    0:00:32     
  • 27    Léo Vincent (Fra) Groupama-FDJ    0:00:51     
  • 28    Amanuel Ghebreigzabhier (Eri) Dimension Data    0:01:02     
  • 29    Warren Barguil (Fra) Fortuneo-Samsic    0:01:10     
  • 30    Tsgabu Grmay (Eth) Trek-Segafredo    0:01:16     
  • 31    Tao Geoghegan Hart (GBr) Team Sky    0:01:24     
  • 32    Michael Valgren (Den) Astana Pro Team    0:01:28     
  • 33    Maxime Bouet (Fra) Fortuneo-Samsic    0:01:40     
  • 34    Thomas Degand (Bel) Wanty-Groupe Gobert          
  • 35    Brent Bookwalter (USA) BMC Racing Team    0:02:10     
  • 36    Jelle Vanendert (Bel) Lotto Soudal    0:02:20     
  • 37    Sepp Kuss (USA) LottoNL-Jumbo          
  • 38    Serge Pauwels (Bel) Dimension Data    0:02:29     
  • 39    Sergei Chernetski (Rus) Astana Pro Team          
  • 40    Robert Kiserlovski (Cro) Katusha-Alpecin          
  • 41    Damien Howson (Aus) Mitchelton-Scott    0:03:14     
  • 42    Peter Kennaugh (GBr) Bora-Hansgrohe          
  • 43    Nicolas Edet (Fra) Cofidis, Solutions Credits    0:03:23     
  • 44    Arnaud Courteille (Fra) Vital Concept Club    0:03:55     
  • 45    Odd Christian Eiking (Nor) Wanty-Groupe Gobert    0:04:48     
  • 46    Edvald Boasson Hagen (Nor) Dimension Data          
  • 47    Tony Gallopin (Fra) AG2R La Mondiale    0:04:50     
  • 48    Franco Pellizotti (Ita) Bahrain-Merida          
  • 49    James Knox (GBr) Quick-Step Floors    0:05:27     
  • 50    Daniel Moreno (Spa) EF Education First-Drapac p/b Cannondale    0:05:34     
  • 51    Edward Ravasi (Ita) UAE Team Emirates    0:06:04     
  • 52    Ian Boswell (USA) Katusha-Alpecin          
  • 53    Oliver Naesen (Bel) AG2R La Mondiale    0:07:09     
  • 54    Tomasz Marczyński (Pol) Lotto Soudal    0:07:14     
  • 55    Jay McCarthy (Aus) Bora-Hansgrohe          
  • 56    Jonathan Castroviejo (Spa) Team Sky    0:07:51     
  • 57    Hector Carretero (Spa) Movistar Team          
  • 58    Pavel Kochetkov (Rus) Katusha-Alpecin          
  • 59    Bruno Armirail (Fra) Groupama-FDJ    0:10:15     
  • 60    Axel Domont (Fra) AG2R La Mondiale          
  • 61    Rudy Molard (Fra) Groupama-FDJ          
  • 62    Simone Petilli (Ita) UAE Team Emirates          
  • 63    Brice Feillu (Fra) Fortuneo-Samsic          
  • 64    Hugo Houle (Can) Astana Pro Team          
  • 65    Toms Skujins (Lat) Trek-Segafredo    0:10:25     
  • 66    Simon Clarke (Aus) EF Education First-Drapac p/b Cannondale          
  • 67    Jens Keukeleire (Bel) Lotto Soudal    0:11:17     
  • 68    Joey Rosskopf (USA) BMC Racing Team    0:12:34     
  • 69    Lukas Pöstlberger (Aut) Bora-Hansgrohe    0:14:11     
  • 70    David Gaudu (Fra) Groupama-FDJ    0:14:35     
  • 71    Thomas De Gendt (Bel) Lotto Soudal    0:14:38     
  • 72    Jose Herrada (Spa) Cofidis, Solutions Credits          
  • 73    Frederik Backaert (Bel) Wanty-Groupe Gobert          
  • 74    Marco Minnaard (Ned) Wanty-Groupe Gobert          
  • 75    Tiago Machado (Por) Katusha-Alpecin          
  • 76    Quentin Pacher (Fra) Vital Concept Club          
  • 77    Matteo Fabbro (Ita) Katusha-Alpecin          
  • 78    Patrick Bevin (NZl) BMC Racing Team          
  • 79    Dion Smith (NZl) Wanty-Groupe Gobert          
  • 80    Nikita Stalnov (Kaz) Astana Pro Team          
  • 81    Carlos Verona (Spa) Mitchelton-Scott          
  • 82    Pieter Serry (Bel) Quick-Step Floors          
  • 83    Tobias Ludvigsson (Swe) Groupama-FDJ          
  • 84    Lawson Craddock (USA) EF Education First-Drapac p/b Cannondale          
  • 85    Dylan Teuns (Bel) BMC Racing Team          
  • 86    Luka Pibernik (Slo) Bahrain-Merida          
  • 87    Bakhtiyar Kozhatayev (Kaz) Astana Pro Team          
  • 88    Mike Teunissen (Ned) Team Sunweb          
  • 89    Fabio Felline (Ita) Trek-Segafredo          
  • 90    Amael Moinard (Fra) Fortuneo-Samsic          
  • 91    Niki Terpstra (Ned) Quick-Step Floors    0:18:34     
  • 92    Jasha Sütterlin (Ger) Movistar Team    0:20:56     
  • 93    Jay Thomson (RSA) Dimension Data          
  • 94    Daryl Impey (RSA) Mitchelton-Scott          
  • 95    Ivan Garcia (Spa) Bahrain-Merida          
  • 96    Rob Power (Aus) Mitchelton-Scott          
  • 97    Neilson Powless (USA) LottoNL-Jumbo          
  • 98    Imanol Erviti (Spa) Movistar Team          
  • 99    Tom Bohli (Swi) BMC Racing Team          
  • 100    Victor Campenaerts (Bel) Lotto Soudal          
  • 101    Anthony Turgis (Fra) Cofidis, Solutions Credits          
  • 102    Jaime Castrillo (Spa) Movistar Team          
  • 103    Johann Van Zyl (RSA) Dimension Data          
  • 104    Martijn Tusveld (Ned) Team Sunweb          
  • 105    Antoine Duchesne (Can) Groupama-FDJ          
  • 106    Pascal Ackermann (Ger) Bora-Hansgrohe          
  • 107    Jorge Arcas (Spa) Movistar Team          
  • 108    Luke Rowe (GBr) Team Sky          
  • 109    Danilo Wyss (Swi) BMC Racing Team          
  • 110    Brendan Canty (Aus) EF Education First-Drapac p/b Cannondale          
  • 111    Dylan van Baarle (Ned) Team Sky          
  • 112    Pierre Luc Perichon (Fra) Fortuneo-Samsic          
  • 113    Julien Simon (Fra) Cofidis, Solutions Credits          
  • 114    Alexis Gougeard (Fra) AG2R La Mondiale          
  • 115    Kevin Reza (Fra) Vital Concept Club          
  • 116    Rory Sutherland (Aus) UAE Team Emirates          
  • 117    Matthias Brändle (Aut) Trek-Segafredo          
  • 118    Lucas Hamilton (Aus) Mitchelton-Scott          
  • 119    Alex Edmondson (Aus) Mitchelton-Scott          
  • 120    Laurens De Plus (Bel) Quick-Step Floors          
  • 121    Romain Hardy (Fra) Fortuneo-Samsic          
  • 122    Laurent Pichon (Fra) Fortuneo-Samsic          
  • 123    Bryan Coquard (Fra) Vital Concept Club          
  • 124    Daniel Teklehaimanot (Eri) Cofidis, Solutions Credits          
  • 125    Kiel Reijnen (USA) Trek-Segafredo          
  • 126    Alex Howes (USA) EF Education First-Drapac p/b Cannondale          
  • 127    Stephen Cummings (GBr) Dimension Data          
  • 128    Sven Erik Bystrøm (Nor) UAE Team Emirates          
  • 129    Jhonatan Restrepo (Col) Katusha-Alpecin          
  • 130    Heinrich Haussler (Aus) Bahrain-Merida          
  • 131    Yukiya Arashiro (Jpn) Bahrain-Merida          
  • 132    Aleksejs Saramotins (Lat) Bora-Hansgrohe          
  • 133    Jelle Wallays (Bel) Lotto Soudal    0:21:07     
  • 134    Lars Boom (Ned) LottoNL-Jumbo    0:21:09     
  • 135    Phil Bauhaus (Ger) Team Sunweb    0:21:15     
  • 136    Johan Le Bon (Fra) Vital Concept Club          
  • 137    Benjamin Thomas (Fra) Groupama-FDJ    0:21:18     
  • 138    Ramunas Navardauskas (Ltu) Bahrain-Merida    0:21:22     
  • 139    Lorrenzo Manzin (Fra) Vital Concept Club    0:22:35     
  • DNS    Manuele Mori (Ita) UAE Team Emirates          
  • DNF    Fabio Jakobsen (Ned) Quick-Step Floors          
  • DNF    Sebastian Langeveld (Ned) EF Education First-Drapac p/b Cannondale          
  • DNS    Floris De Tier (Bel) LottoNL-Jumbo          
  • DNF    Jos van Emden (Ned) LottoNL-Jumbo          
  • DNS    Roy Curvers (Ned) Team Sunweb          
  • DNS    Johannes Fröhlinger (Ger) Team Sunweb          
  • DNF    Corentin Ermenault (Fra) Vital Concept Club

pokaż pełną listę

Klasyfikacja generalna po 4. etapie:

  • 1    Gianni Moscon (Ita) Team Sky    13:55:30     
  • 2    Michał Kwiatkowski (Pol) Team Sky    0:00:06     
  • 3    Geraint Thomas (GBr) Team Sky          
  • 4    Julian Alaphilippe (Fra) Quick-Step Floors    0:00:48     
  • 5    Damiano Caruso (Ita) BMC Racing Team    0:00:49     
  • 6    Bob Jungels (Lux) Quick-Step Floors    0:01:05     
  • 7    Adam Yates (GBr) Mitchelton-Scott    0:01:11     
  • 8    Tiesj Benoot (Bel) Lotto Soudal    0:01:13     
  • 9    Romain Bardet (Fra) AG2R La Mondiale    0:01:41     
  • 10    Marc Soler (Spa) Movistar Team    0:01:48     
  • 11    Pierre Latour (Fra) AG2R La Mondiale    0:01:49     
  • 12    Ilnur Zakarin (Rus) Katusha-Alpecin    0:02:04     
  • 13    Pello Bilbao (Spa) Astana Pro Team    0:02:06     
  • 14    Pierre Rolland (Fra) EF Education First-Drapac p/b Cannondale    0:02:08     
  • 15    Emanuel Buchmann (Ger) Bora-Hansgrohe    0:02:11     
  • 16    Gianluca Brambilla (Ita) Trek-Segafredo          
  • 17    Jaime Roson (Spa) Movistar Team    0:02:12     
  • 18    Dario Cataldo (Ita) Astana Pro Team          
  • 19    Léo Vincent (Fra) Groupama-FDJ    0:02:36     
  • 20    Daniel Martin (Irl) UAE Team Emirates    0:02:40     
  • 21    Brent Bookwalter (USA) BMC Racing Team    0:02:47     
  • 22    Vincenzo Nibali (Ita) Bahrain-Merida    0:02:49     
  • 23    Tsgabu Grmay (Eth) Trek-Segafredo    0:02:50     
  • 24    Tao Geoghegan Hart (GBr) Team Sky          
  • 25    Antwan Tolhoek (Ned) LottoNL-Jumbo    0:02:58     
  • 26    Amanuel Ghebreigzabhier (Eri) Dimension Data    0:03:07     
  • 27    Jesus Herrada (Spa) Cofidis, Solutions Credits    0:03:09     
  • 28    Daniel Navarro Garcia (Spa) Cofidis, Solutions Credits    0:03:10     
  • 29    Valerio Conti (Ita) UAE Team Emirates    0:03:11     
  • 30    Michael Valgren (Den) Astana Pro Team    0:03:23     
  • 31    Guillaume Martin (Fra) Wanty-Groupe Gobert    0:03:53     
  • 32    Xandro Meurisse (Bel) Wanty-Groupe Gobert    0:04:03     
  • 33    Warren Barguil (Fra) Fortuneo-Samsic    0:04:13     
  • 34    Sergei Chernetski (Rus) Astana Pro Team    0:04:42     
  • 35    Maxime Bouet (Fra) Fortuneo-Samsic    0:05:10     
  • 36    Peter Kennaugh (GBr) Bora-Hansgrohe    0:05:17     
  • 37    Thomas Degand (Bel) Wanty-Groupe Gobert    0:05:23     
  • 38    Robert Kiserlovski (Cro) Katusha-Alpecin    0:06:07     
  • 39    Edvald Boasson Hagen (Nor) Dimension Data    0:06:30     
  • 40    Jelle Vanendert (Bel) Lotto Soudal    0:06:33     
  • 41    Tony Gallopin (Fra) AG2R La Mondiale    0:07:46     
  • 42    Jonathan Castroviejo (Spa) Team Sky    0:07:49     
  • 43    Sepp Kuss (USA) LottoNL-Jumbo    0:07:55     
  • 44    Ian Boswell (USA) Katusha-Alpecin    0:08:30     
  • 45    Odd Christian Eiking (Nor) Wanty-Groupe Gobert    0:08:39     
  • 46    Oliver Naesen (Bel) AG2R La Mondiale    0:08:58     
  • 47    Edward Ravasi (Ita) UAE Team Emirates    0:09:56     
  • 48    Nicolas Edet (Fra) Cofidis, Solutions Credits    0:10:03     
  • 49    Serge Pauwels (Bel) Dimension Data    0:10:06     
  • 50    Jay McCarthy (Aus) Bora-Hansgrohe    0:10:25     
  • 51    Damien Howson (Aus) Mitchelton-Scott    0:10:36     
  • 52    Rudy Molard (Fra) Groupama-FDJ    0:11:59     
  • 53    Jens Keukeleire (Bel) Lotto Soudal    0:12:07     
  • 54    Tomasz Marczyński (Pol) Lotto Soudal    0:12:09     
  • 55    Simon Clarke (Aus) EF Education First-Drapac p/b Cannondale    0:12:26     
  • 56    Franco Pellizotti (Ita) Bahrain-Merida    0:12:43     
  • 57    Daniel Moreno (Spa) EF Education First-Drapac p/b Cannondale    0:12:59     
  • 58    Joey Rosskopf (USA) BMC Racing Team    0:13:16     
  • 59    Hugo Houle (Can) Astana Pro Team    0:13:34     
  • 60    Toms Skujins (Lat) Trek-Segafredo    0:14:59     
  • 61    Fabio Felline (Ita) Trek-Segafredo    0:16:09     
  • 62    Tiago Machado (Por) Katusha-Alpecin    0:16:45     
  • 63    Simone Petilli (Ita) UAE Team Emirates    0:17:46     
  • 64    Arnaud Courteille (Fra) Vital Concept Club    0:18:26     
  • 65    Amael Moinard (Fra) Fortuneo-Samsic          
  • 66    Pavel Kochetkov (Rus) Katusha-Alpecin    0:18:45     
  • 67    Patrick Bevin (NZl) BMC Racing Team    0:19:43     
  • 68    James Knox (GBr) Quick-Step Floors    0:19:48     
  • 69    Axel Domont (Fra) AG2R La Mondiale    0:20:03     
  • 70    Nikita Stalnov (Kaz) Astana Pro Team    0:20:08     
  • 71    Hector Carretero (Spa) Movistar Team    0:20:40     
  • 72    Dion Smith (NZl) Wanty-Groupe Gobert    0:21:09     
  • 73    Daryl Impey (RSA) Mitchelton-Scott    0:21:39     
  • 74    Carlos Verona (Spa) Mitchelton-Scott    0:21:41     
  • 75    Laurens De Plus (Bel) Quick-Step Floors    0:22:01     
  • 76    Lucas Hamilton (Aus) Mitchelton-Scott    0:22:04     
  • 77    Brice Feillu (Fra) Fortuneo-Samsic    0:22:30     
  • 78    Dylan Teuns (Bel) BMC Racing Team    0:22:35     
  • 79    Lukas Pöstlberger (Aut) Bora-Hansgrohe    0:22:44     
  • 80    Alex Howes (USA) EF Education First-Drapac p/b Cannondale    0:22:59     
  • 81    Mike Teunissen (Ned) Team Sunweb    0:23:21     
  • 82    Julien Simon (Fra) Cofidis, Solutions Credits    0:23:49     
  • 83    Neilson Powless (USA) LottoNL-Jumbo    0:23:50     
  • 84    Marco Minnaard (Ned) Wanty-Groupe Gobert    0:24:02     
  • 85    Bakhtiyar Kozhatayev (Kaz) Astana Pro Team          
  • 86    Romain Hardy (Fra) Fortuneo-Samsic    0:24:10     
  • 87    Matteo Fabbro (Ita) Katusha-Alpecin    0:24:32     
  • 88    Antoine Duchesne (Can) Groupama-FDJ    0:24:38     
  • 89    Jose Herrada (Spa) Cofidis, Solutions Credits    0:24:47     
  • 90    Pascal Ackermann (Ger) Bora-Hansgrohe          
  • 91    Dylan van Baarle (Ned) Team Sky    0:24:58     
  • 92    Jorge Arcas (Spa) Movistar Team    0:25:14     
  • 93    Heinrich Haussler (Aus) Bahrain-Merida    0:25:59     
  • 94    Alexis Gougeard (Fra) AG2R La Mondiale    0:26:10     
  • 95    Bruno Armirail (Fra) Groupama-FDJ    0:26:17     
  • 96    Lawson Craddock (USA) EF Education First-Drapac p/b Cannondale    0:26:40
  • 97    Rob Power (Aus) Mitchelton-Scott    0:27:00     
  • 98    Tobias Ludvigsson (Swe) Groupama-FDJ    0:27:12     
  • 99    Quentin Pacher (Fra) Vital Concept Club    0:27:21     
  • 100    Pieter Serry (Bel) Quick-Step Floors    0:27:30     
  • 101    Jhonatan Restrepo (Col) Katusha-Alpecin    0:27:36     
  • 102    Pierre Luc Perichon (Fra) Fortuneo-Samsic    0:27:45     
  • 103    Jasha Sütterlin (Ger) Movistar Team    0:27:55     
  • 104    Imanol Erviti (Spa) Movistar Team    0:28:43     
  • 105    Stephen Cummings (GBr) Dimension Data    0:28:46     
  • 106    Bryan Coquard (Fra) Vital Concept Club    0:28:47     
  • 107    Jay Thomson (RSA) Dimension Data    0:29:37     
  • 108    Ivan Garcia (Spa) Bahrain-Merida    0:29:53     
  • 109    Luke Rowe (GBr) Team Sky    0:30:05     
  • 110    Yukiya Arashiro (Jpn) Bahrain-Merida    0:30:12     
  • 111    Ramunas Navardauskas (Ltu) Bahrain-Merida    0:31:38     
  • 112    Luka Pibernik (Slo) Bahrain-Merida          
  • 113    Danilo Wyss (Swi) BMC Racing Team    0:31:50     
  • 114    Brendan Canty (Aus) EF Education First-Drapac p/b Cannondale    0:31:57     
  • 115    David Gaudu (Fra) Groupama-FDJ    0:32:35     
  • 116    Benjamin Thomas (Fra) Groupama-FDJ    0:32:50     
  • 117    Johann Van Zyl (RSA) Dimension Data    0:32:56     
  • 118    Anthony Turgis (Fra) Cofidis, Solutions Credits    0:32:57     
  • 119    Frederik Backaert (Bel) Wanty-Groupe Gobert    0:32:58     
  • 120    Niki Terpstra (Ned) Quick-Step Floors    0:33:12     
  • 121    Thomas De Gendt (Bel) Lotto Soudal    0:33:35     
  • 122    Daniel Teklehaimanot (Eri) Cofidis, Solutions Credits    0:33:43     
  • 123    Victor Campenaerts (Bel) Lotto Soudal    0:33:57     
  • 124    Jaime Castrillo (Spa) Movistar Team    0:34:58     
  • 125    Alex Edmondson (Aus) Mitchelton-Scott    0:35:23     
  • 126    Matthias Brändle (Aut) Trek-Segafredo    0:35:48     
  • 127    Sven Erik Bystrøm (Nor) UAE Team Emirates    0:36:15     
  • 128    Rory Sutherland (Aus) UAE Team Emirates    0:36:26     
  • 129    Tom Bohli (Swi) BMC Racing Team    0:37:55     
  • 130    Jelle Wallays (Bel) Lotto Soudal    0:38:03     
  • 131    Lars Boom (Ned) LottoNL-Jumbo    0:38:14     
  • 132    Aleksejs Saramotins (Lat) Bora-Hansgrohe    0:38:27     
  • 133    Johan Le Bon (Fra) Vital Concept Club    0:39:05     
  • 134    Laurent Pichon (Fra) Fortuneo-Samsic    0:39:31     
  • 135    Martijn Tusveld (Ned) Team Sunweb    0:42:09     
  • 136    Rüdiger Selig (Ger) Bora-Hansgrohe    0:46:45     
  • 137    Lorrenzo Manzin (Fra) Vital Concept Club    0:46:48     
  • 138    Kiel Reijnen (USA) Trek-Segafredo    0:47:28     
  • 139    Kevin Reza (Fra) Vital Concept Club    0:47:56     
  • 140    Phil Bauhaus (Ger) Team Sunweb    0:49:23

pokaż pełną listę

 

comments powered by Disqus

Podobne artykuły