CdD: Kwiatkowski wygrywa prolog

Sirotti

Zwycięstwem Michała Kwiatkowskiego (Team Sky) zakończył się prolog 70. Criterium du Dauphine. Mistrz Polski na 6.6-kilometrowej trasie wyprzedził o ponad sekundę Josa Van Emdena (LottoNL-Jumbo) i został pierwszym liderem wyścigu.

Trasa dzisiejszego prologu w Valence, rozpoczynające ściganie w 70. Criterium du Dauphine, była płaska, ale kręta, o czym przekonał się Geraint Thomas (Team Sky), boleśnie upadając na jednym z zakrętów, choć pogoda do ścigania była bardzo dobra i asfalt był suchy.

Kwiatkowski, który startował jako 107. w stawce 158 kolarzy, na półmetku wyrównał dotychczasowy najlepszy czas, jaki wykręcił Alex Edmonson (Mitchelton-Scott), a na mecie wyprzedził Josa Van Emdena (LottoNL-Jumbo), notując czas o 1.66 sekundy szybszy. Polak utrzymywał równe tempo przez cały swój przejazd i potem długo utrzymywał się na prowadzeniu.

Wyprzedzić mógł go jeszcze startujący jako trzeci od końca kolega z ekipy, Geraint Thomas. Brytyjczyk jechał bardzo szybko, ale na jednym z zakrętów tuż przed półmetkiem upadł i stracił szansę na wysoką lokatę.

W tabeli dzisiejszego etapu Kwiatkowski, który zanotował czas 7.25, wyprzedził Van Emdena i drugiego z kolarzy Team Sky, Giannego Moscona, który do Polaka stracił trzy sekundy. 94. miejsce zajął Tomasz Marczyński (Lotto Soudal), który był wolniejszy o 34 sekundy.

Wyniki prologu:

  • 1    Michał Kwiatkowski (Pol) Team Sky    0:07:25     
  • 2    Jos van Emden (Ned) LottoNL-Jumbo    0:00:01     
  • 3    Gianni Moscon (Ita) Team Sky    0:00:03     
  • 4    Victor Campenaerts (Bel) Lotto Soudal    0:00:05     
  • 5    Patrick Bevin (NZl) BMC Racing Team          
  • 6    Matthias Brandle (Aut) Trek-Segafredo    0:00:06     
  • 7    Bob Jungels (Lux) Quick-Step Floors    0:00:07     
  • 8    Jens Keukeleire (Bel) Lotto Soudal    0:00:09     
  • 9    Jonathan Castroviejo (Spa) Team Sky          
  • 10    Brent Bookwalter (USA) BMC Racing Team    0:00:11     
  • 11    Alex Edmondson (Aus) Mitchelton-Scott          
  • 12    Daryl Impey (RSA) Mitchelton-Scott    0:00:12     
  • 13    Niki Terpstra (Ned) Quick-Step Floors    0:00:13     
  • 14    Mike Teunissen (Ned) Team Sunweb          
  • 15    Dylan van Baarle (Ned) Team Sky          
  • 16    Lawson Craddock (USA) EF Education First-Drapac p/b Cannondale          
  • 17    Julian Alaphilippe (Fra) Quick-Step Floors    0:00:14     
  • 18    Benjamin Thomas (Fra) Groupama-FDJ          
  • 19    Lars Boom (Ned) LottoNL-Jumbo          
  • 20    Neilson Powless (USA) LottoNL-Jumbo          
  • 21    Damiano Caruso (Ita) BMC Racing Team    0:00:15     
  • 22    Laurens De Plus (Bel) Quick-Step Floors          
  • 23    Jelle Wallays (Bel) Lotto Soudal          
  • 24    Fabio Felline (Ita) Trek-Segafredo    0:00:16     
  • 25    Michael Valgren (Den) Astana Pro Team          
  • 26    Joey Rosskopf (USA) BMC Racing Team          
  • 27    Jasha Sutterlin (Ger) Movistar Team    0:00:17     
  • 28    Corentin Ermenault (Fra) Vital Concept Club          
  • 29    Ilnur Zakarin (Rus) Katusha-Alpecin    0:00:18     
  • 30    Edvald Boasson Hagen (Nor) Dimension Data          
  • 31    Lukas Postlberger (Aut) Bora-Hansgrohe          
  • 32    Tom Bohli (Swi) BMC Racing Team          
  • 33    Stephen Cummings (GBr) Dimension Data          
  • 34    Jay McCarthy (Aus) Bora-Hansgrohe          
  • 35    Tao Geoghegan Hart (GBr) Team Sky          
  • 36    Jorge Arcas (Spa) Movistar Team    0:00:19     
  • 37    Tsgabu Grmay (Eth) Trek-Segafredo          
  • 38    Tony Gallopin (Fra) AG2R La Mondiale          
  • 39    Marc Soler (Spa) Movistar Team    0:00:20     
  • 40    Bryan Coquard (Fra) Vital Concept Club          
  • 41    Pello Bilbao (Spa) Astana Pro Team    0:00:21     
  • 42    Adam Yates (GBr) Mitchelton-Scott          
  • 43    Geraint Thomas (GBr) Team Sky          
  • 44    Tobias Ludvigsson (Swe) Groupama-FDJ    0:00:22     
  • 45    Luke Rowe (GBr) Team Sky          
  • 46    Rudy Molard (Fra) Groupama-FDJ          
  • 47    Sebastian Langeveld (Ned) EF Education First-Drapac p/b Cannondale          
  • 48    Romain Bardet (Fra) AG2R La Mondiale    0:00:23     
  • 49    Lucas Hamilton (Aus) Mitchelton-Scott          
  • 50    Hugo Houle (Can) Astana Pro Team          
  • 51    Leo Vincent (Fra) Groupama-FDJ          
  • 52    Jaime Castrillo (Spa) Movistar Team          
  • 53    Martijn Tusveld (Ned) Team Sunweb          
  • 54    Toms Skujins (Lat) Trek-Segafredo          
  • 55    Ivan Garcia (Spa) Bahrain-Merida          
  • 56    Damien Howson (Aus) Mitchelton-Scott    0:00:24     
  • 57    Phil Bauhaus (Ger) Team Sunweb          
  • 58    Vincenzo Nibali (Ita) Bahrain-Merida          
  • 59    Tiesj Benoot (Bel) Lotto Soudal          
  • 60    Imanol Erviti (Spa) Movistar Team    0:00:25     
  • 61    Jaime Roson (Spa) Movistar Team          
  • 62    Ramunas Navardauskas (Ltu) Bahrain-Merida    0:00:26     
  • 63    Jesus Herrada (Spa) Cofidis, Solutions Credits          
  • 64    Pierre Latour (Fra) AG2R La Mondiale          
  • 65    Bruno Armirail (Fra) Groupama-FDJ          
  • 66    Aleksejs Saramotins (Lat) Bora-Hansgrohe    0:00:27     
  • 67    Valerio Conti (Ita) UAE Team Emirates          
  • 68    Pierre Rolland (Fra) EF Education First-Drapac p/b Cannondale          
  • 69    Dario Cataldo (Ita) Astana Pro Team          
  • 70    Alexis Gougeard (Fra) AG2R La Mondiale    0:00:28     
  • 71    Jhonatan Restrepo (Col) Katusha-Alpecin          
  • 72    Simon Clarke (Aus) EF Education First-Drapac p/b Cannondale          
  • 73    Daniel Martin (Irl) UAE Team Emirates    0:00:29     
  • 74    Peter Kennaugh (GBr) Bora-Hansgrohe          
  • 75    Antoine Duchesne (Can) Groupama-FDJ          
  • 76    Danilo Wyss (Swi) BMC Racing Team          
  • 77    Tiago Machado (Por) Katusha-Alpecin          
  • 78    Alex Howes (USA) EF Education First-Drapac p/b Cannondale    0:00:30     
  • 79    Jay Thomson (RSA) Dimension Data          
  • 80    Pieter Serry (Bel) Quick-Step Floors          
  • 81    Oliver Naesen (Bel) AG2R La Mondiale    0:00:31     
  • 82    Emanuel Buchmann (Ger) Bora-Hansgrohe    0:00:32     
  • 83    Pavel Kochetkov (Rus) Katusha-Alpecin          
  • 84    Dion Smith (NZl) Wanty-Groupe Gobert          
  • 85    Hector Carretero (Spa) Movistar Team    0:00:33     
  • 86    David Gaudu (Fra) Groupama-FDJ          
  • 87    Johan Le Bon (Fra) Vital Concept Club    0:00:34     
  • 88    Gianluca Brambilla (Ita) Trek-Segafredo          
  • 89    Thomas De Gendt (Bel) Lotto Soudal          
  • 90    Rory Sutherland (Aus) UAE Team Emirates          
  • 91    Christopher Hamilton (Aus) Team Sunweb          
  • 92    Johann Van Zyl (RSA) Dimension Data          
  • 93    Floris De Tier (Bel) LottoNL-Jumbo          
  • 94    Tomasz Marczyński (Pol) Lotto Soudal          
  • 95    Matteo Fabbro (Ita) Katusha-Alpecin    0:00:35     
  • 96    Alexis Vuillermoz (Fra) AG2R La Mondiale          
  • 97    Amanuel Ghebreigzabhier Werkilul (Eri) Dimension Data          
  • 98    Antwan Tolhoek (Ned) LottoNL-Jumbo          
  • 99    Heinrich Haussler (Aus) Bahrain-Merida          
  • 100    Edward Ravasi (Ita) UAE Team Emirates    0:00:36     
  • 101    Nikita Stalnov (Kaz) Astana Pro Team          
  • 102    Dylan Teuns (Bel) BMC Racing Team          
  • 103    Maxime Bouet (Fra) Fortuneo-Oscaro          
  • 104    Pierre Luc Perichon (Fra) Fortuneo-Oscaro          
  • 105    Sergei Chernetski (Rus) Astana Pro Team          
  • 106    Anthony Turgis (Fra) Cofidis, Solutions Credits          
  • 107    Rob Power (Aus) Mitchelton-Scott          
  • 108    Xandro Meurisse (Bel) Wanty-Groupe Gobert    0:00:37     
  • 109    Pascal Ackermann (Ger) Bora-Hansgrohe          
  • 110    Jelle Vanendert (Bel) Lotto Soudal          
  • 111    Carlos Verona (Spa) Mitchelton-Scott          
  • 112    Julien Simon (Fra) Cofidis, Solutions Credits          
  • 113    Yukiya Arashiro (Jpn) Bahrain-Merida    0:00:38     
  • 114    Quentin Pacher (Fra) Vital Concept Club          
  • 115    Nicolas Edet (Fra) Cofidis, Solutions Credits          
  • 116    Brendan Canty (Aus) EF Education First-Drapac p/b Cannondale          
  • 117    Sven Erik Bystrom (Nor) UAE Team Emirates    0:00:39     
  • 118    Axel Domont (Fra) AG2R La Mondiale          
  • 119    Simone Petilli (Ita) UAE Team Emirates    0:00:40     
  • 120    Robert Kiserlovski (Cro) Katusha-Alpecin          
  • 121    Manuele Mori (Ita) UAE Team Emirates    0:00:41     
  • 122    James Knox (GBr) Quick-Step Floors          
  • 123    Nicholas Dlamini (RSA) Dimension Data          
  • 124    Luka Pibernik (Slo) Bahrain-Merida          
  • 125    Franco Pellizotti (Ita) Bahrain-Merida          
  • 126    Jose Herrada (Spa) Cofidis, Solutions Credits    0:00:42     
  • 127    Thomas Degand (Bel) Wanty-Groupe Gobert    0:00:44     
  • 128    Kiel Reijnen (USA) Trek-Segafredo          
  • 129    Johannes Frohlinger (Ger) Team Sunweb    0:00:45     
  • 130    Frederik Backaert (Bel) Wanty-Groupe Gobert          
  • 131    Daniel Moreno (Spa) EF Education First-Drapac p/b Cannondale          
  • 132    Serge Pauwels (Bel) Dimension Data          
  • 133    Guillaume Martin (Fra) Wanty-Groupe Gobert    0:00:46     
  • 134    Sepp Kuss (USA) LottoNL-Jumbo          
  • 135    Daniel Navarro Garcia (Spa) Cofidis, Solutions Credits          
  • 136    Marco Minnaard (Ned) Wanty-Groupe Gobert    0:00:47     
  • 137    Ian Boswell (USA) Katusha-Alpecin          
  • 138    Rœben Guerreiro (Por) Trek-Segafredo          
  • 139    Warren Barguil (Fra) Fortuneo-Oscaro    0:00:49     
  • 140    Daniel Teklehaimanot (Eri) Cofidis, Solutions Credits    0:00:50     
  • 141    Roy Curvers (Ned) Team Sunweb    0:00:51     
  • 142    Fabio Jakobsen (Ned) Quick-Step Floors          
  • 143    Brice Feillu (Fra) Fortuneo-Oscaro          
  • 144    Lorrenzo Manzin (Fra) Vital Concept Club          
  • 145    Laurent Pichon (Fra) Fortuneo-Oscaro          
  • 146    Odd Christian Eiking (Nor) Wanty-Groupe Gobert    0:00:52     
  • 147    Amael Moinard (Fra) Fortuneo-Oscaro          
  • 148    Arnaud Courteille (Fra) Vital Concept Club    0:00:53     
  • 149    Rudiger Selig (Ger) Bora-Hansgrohe    0:00:55     
  • 150    Kevin Reza (Fra) Vital Concept Club    0:00:56     
  • 151    Bakhtiyar Kozhatayev (Kaz) Astana Pro Team    0:00:58     
  • 152    Romain Hardy (Fra) Fortuneo-Oscaro    0:01:00     
  • 153    Laurens ten Dam (Ned) Team Sunweb    0:01:30

pokaż pełną listę

Klasyfikacja generalna po prologu:

  • 1    Michał Kwiatkowski (Pol) Team Sky    0:07:25     
  • 2    Jos van Emden (Ned) LottoNL-Jumbo    0:00:01     
  • 3    Gianni Moscon (Ita) Team Sky    0:00:03     
  • 4    Victor Campenaerts (Bel) Lotto Soudal    0:00:05     
  • 5    Patrick Bevin (NZl) BMC Racing Team          
  • 6    Matthias Brandle (Aut) Trek-Segafredo    0:00:06     
  • 7    Bob Jungels (Lux) Quick-Step Floors    0:00:07     
  • 8    Jens Keukeleire (Bel) Lotto Soudal    0:00:09     
  • 9    Jonathan Castroviejo (Spa) Team Sky          
  • 10    Brent Bookwalter (USA) BMC Racing Team    0:00:11     
  • 11    Alex Edmondson (Aus) Mitchelton-Scott          
  • 12    Daryl Impey (RSA) Mitchelton-Scott    0:00:12     
  • 13    Niki Terpstra (Ned) Quick-Step Floors    0:00:13     
  • 14    Mike Teunissen (Ned) Team Sunweb          
  • 15    Dylan van Baarle (Ned) Team Sky          
  • 16    Lawson Craddock (USA) EF Education First-Drapac p/b Cannondale          
  • 17    Julian Alaphilippe (Fra) Quick-Step Floors    0:00:14     
  • 18    Benjamin Thomas (Fra) Groupama-FDJ          
  • 19    Lars Boom (Ned) LottoNL-Jumbo          
  • 20    Neilson Powless (USA) LottoNL-Jumbo          
  • 21    Damiano Caruso (Ita) BMC Racing Team    0:00:15     
  • 22    Laurens De Plus (Bel) Quick-Step Floors          
  • 23    Jelle Wallays (Bel) Lotto Soudal          
  • 24    Fabio Felline (Ita) Trek-Segafredo    0:00:16     
  • 25    Michael Valgren (Den) Astana Pro Team          
  • 26    Joey Rosskopf (USA) BMC Racing Team          
  • 27    Jasha Sutterlin (Ger) Movistar Team    0:00:17     
  • 28    Corentin Ermenault (Fra) Vital Concept Club          
  • 29    Ilnur Zakarin (Rus) Katusha-Alpecin    0:00:18     
  • 30    Edvald Boasson Hagen (Nor) Dimension Data          
  • 31    Lukas Postlberger (Aut) Bora-Hansgrohe          
  • 32    Tom Bohli (Swi) BMC Racing Team          
  • 33    Stephen Cummings (GBr) Dimension Data          
  • 34    Jay McCarthy (Aus) Bora-Hansgrohe          
  • 35    Tao Geoghegan Hart (GBr) Team Sky          
  • 36    Jorge Arcas (Spa) Movistar Team    0:00:19     
  • 37    Tsgabu Grmay (Eth) Trek-Segafredo          
  • 38    Tony Gallopin (Fra) AG2R La Mondiale          
  • 39    Marc Soler (Spa) Movistar Team    0:00:20     
  • 40    Bryan Coquard (Fra) Vital Concept Club          
  • 41    Pello Bilbao (Spa) Astana Pro Team    0:00:21     
  • 42    Adam Yates (GBr) Mitchelton-Scott          
  • 43    Geraint Thomas (GBr) Team Sky          
  • 44    Tobias Ludvigsson (Swe) Groupama-FDJ    0:00:22     
  • 45    Luke Rowe (GBr) Team Sky          
  • 46    Rudy Molard (Fra) Groupama-FDJ          
  • 47    Sebastian Langeveld (Ned) EF Education First-Drapac p/b Cannondale          
  • 48    Romain Bardet (Fra) AG2R La Mondiale    0:00:23     
  • 49    Lucas Hamilton (Aus) Mitchelton-Scott          
  • 50    Hugo Houle (Can) Astana Pro Team          
  • 51    Leo Vincent (Fra) Groupama-FDJ          
  • 52    Jaime Castrillo (Spa) Movistar Team          
  • 53    Martijn Tusveld (Ned) Team Sunweb          
  • 54    Toms Skujins (Lat) Trek-Segafredo          
  • 55    Ivan Garcia (Spa) Bahrain-Merida          
  • 56    Damien Howson (Aus) Mitchelton-Scott    0:00:24     
  • 57    Phil Bauhaus (Ger) Team Sunweb          
  • 58    Vincenzo Nibali (Ita) Bahrain-Merida          
  • 59    Tiesj Benoot (Bel) Lotto Soudal          
  • 60    Imanol Erviti (Spa) Movistar Team    0:00:25     
  • 61    Jaime Roson (Spa) Movistar Team          
  • 62    Ramunas Navardauskas (Ltu) Bahrain-Merida    0:00:26     
  • 63    Jesus Herrada (Spa) Cofidis, Solutions Credits          
  • 64    Pierre Latour (Fra) AG2R La Mondiale          
  • 65    Bruno Armirail (Fra) Groupama-FDJ          
  • 66    Aleksejs Saramotins (Lat) Bora-Hansgrohe    0:00:27     
  • 67    Valerio Conti (Ita) UAE Team Emirates          
  • 68    Pierre Rolland (Fra) EF Education First-Drapac p/b Cannondale          
  • 69    Dario Cataldo (Ita) Astana Pro Team          
  • 70    Alexis Gougeard (Fra) AG2R La Mondiale    0:00:28     
  • 71    Jhonatan Restrepo (Col) Katusha-Alpecin          
  • 72    Simon Clarke (Aus) EF Education First-Drapac p/b Cannondale          
  • 73    Daniel Martin (Irl) UAE Team Emirates    0:00:29     
  • 74    Peter Kennaugh (GBr) Bora-Hansgrohe          
  • 75    Antoine Duchesne (Can) Groupama-FDJ          
  • 76    Danilo Wyss (Swi) BMC Racing Team          
  • 77    Tiago Machado (Por) Katusha-Alpecin          
  • 78    Alex Howes (USA) EF Education First-Drapac p/b Cannondale    0:00:30     
  • 79    Jay Thomson (RSA) Dimension Data          
  • 80    Pieter Serry (Bel) Quick-Step Floors          
  • 81    Oliver Naesen (Bel) AG2R La Mondiale    0:00:31     
  • 82    Emanuel Buchmann (Ger) Bora-Hansgrohe    0:00:32     
  • 83    Pavel Kochetkov (Rus) Katusha-Alpecin          
  • 84    Dion Smith (NZl) Wanty-Groupe Gobert          
  • 85    Hector Carretero (Spa) Movistar Team    0:00:33     
  • 86    David Gaudu (Fra) Groupama-FDJ          
  • 87    Johan Le Bon (Fra) Vital Concept Club    0:00:34     
  • 88    Gianluca Brambilla (Ita) Trek-Segafredo          
  • 89    Thomas De Gendt (Bel) Lotto Soudal          
  • 90    Rory Sutherland (Aus) UAE Team Emirates          
  • 91    Christopher Hamilton (Aus) Team Sunweb          
  • 92    Johann Van Zyl (RSA) Dimension Data          
  • 93    Floris De Tier (Bel) LottoNL-Jumbo          
  • 94    Tomasz Marczyński (Pol) Lotto Soudal          
  • 95    Matteo Fabbro (Ita) Katusha-Alpecin    0:00:35     
  • 96    Alexis Vuillermoz (Fra) AG2R La Mondiale          
  • 97    Amanuel Ghebreigzabhier Werkilul (Eri) Dimension Data          
  • 98    Antwan Tolhoek (Ned) LottoNL-Jumbo          
  • 99    Heinrich Haussler (Aus) Bahrain-Merida          
  • 100    Edward Ravasi (Ita) UAE Team Emirates    0:00:36     
  • 101    Nikita Stalnov (Kaz) Astana Pro Team          
  • 102    Dylan Teuns (Bel) BMC Racing Team          
  • 103    Maxime Bouet (Fra) Fortuneo-Oscaro          
  • 104    Pierre Luc Perichon (Fra) Fortuneo-Oscaro          
  • 105    Sergei Chernetski (Rus) Astana Pro Team          
  • 106    Anthony Turgis (Fra) Cofidis, Solutions Credits          
  • 107    Rob Power (Aus) Mitchelton-Scott          
  • 108    Xandro Meurisse (Bel) Wanty-Groupe Gobert    0:00:37     
  • 109    Pascal Ackermann (Ger) Bora-Hansgrohe          
  • 110    Jelle Vanendert (Bel) Lotto Soudal          
  • 111    Carlos Verona (Spa) Mitchelton-Scott          
  • 112    Julien Simon (Fra) Cofidis, Solutions Credits          
  • 113    Yukiya Arashiro (Jpn) Bahrain-Merida    0:00:38     
  • 114    Quentin Pacher (Fra) Vital Concept Club          
  • 115    Nicolas Edet (Fra) Cofidis, Solutions Credits          
  • 116    Brendan Canty (Aus) EF Education First-Drapac p/b Cannondale          
  • 117    Sven Erik Bystrom (Nor) UAE Team Emirates    0:00:39     
  • 118    Axel Domont (Fra) AG2R La Mondiale          
  • 119    Simone Petilli (Ita) UAE Team Emirates    0:00:40     
  • 120    Robert Kiserlovski (Cro) Katusha-Alpecin          
  • 121    Manuele Mori (Ita) UAE Team Emirates    0:00:41     
  • 122    James Knox (GBr) Quick-Step Floors          
  • 123    Nicholas Dlamini (RSA) Dimension Data          
  • 124    Luka Pibernik (Slo) Bahrain-Merida          
  • 125    Franco Pellizotti (Ita) Bahrain-Merida          
  • 126    Jose Herrada (Spa) Cofidis, Solutions Credits    0:00:42     
  • 127    Thomas Degand (Bel) Wanty-Groupe Gobert    0:00:44     
  • 128    Kiel Reijnen (USA) Trek-Segafredo          
  • 129    Johannes Frohlinger (Ger) Team Sunweb    0:00:45     
  • 130    Frederik Backaert (Bel) Wanty-Groupe Gobert          
  • 131    Daniel Moreno (Spa) EF Education First-Drapac p/b Cannondale          
  • 132    Serge Pauwels (Bel) Dimension Data          
  • 133    Guillaume Martin (Fra) Wanty-Groupe Gobert    0:00:46     
  • 134    Sepp Kuss (USA) LottoNL-Jumbo          
  • 135    Daniel Navarro Garcia (Spa) Cofidis, Solutions Credits          
  • 136    Marco Minnaard (Ned) Wanty-Groupe Gobert    0:00:47     
  • 137    Ian Boswell (USA) Katusha-Alpecin          
  • 138    Rœben Guerreiro (Por) Trek-Segafredo          
  • 139    Warren Barguil (Fra) Fortuneo-Oscaro    0:00:49     
  • 140    Daniel Teklehaimanot (Eri) Cofidis, Solutions Credits    0:00:50     
  • 141    Roy Curvers (Ned) Team Sunweb    0:00:51     
  • 142    Fabio Jakobsen (Ned) Quick-Step Floors          
  • 143    Brice Feillu (Fra) Fortuneo-Oscaro          
  • 144    Lorrenzo Manzin (Fra) Vital Concept Club          
  • 145    Laurent Pichon (Fra) Fortuneo-Oscaro          
  • 146    Odd Christian Eiking (Nor) Wanty-Groupe Gobert    0:00:52     
  • 147    Amael Moinard (Fra) Fortuneo-Oscaro          
  • 148    Arnaud Courteille (Fra) Vital Concept Club    0:00:53     
  • 149    Rudiger Selig (Ger) Bora-Hansgrohe    0:00:55     
  • 150    Kevin Reza (Fra) Vital Concept Club    0:00:56     
  • 151    Bakhtiyar Kozhatayev (Kaz) Astana Pro Team    0:00:58     
  • 152    Romain Hardy (Fra) Fortuneo-Oscaro    0:01:00     
  • 153    Laurens ten Dam (Ned) Team Sunweb    0:01:30

pokaż pełną listę

 

comments powered by Disqus

Podobne artykuły