T-A: Wygrana Yatesa, Kwiato liderem

Sirotti

Atak na 4 kilometry przed metą zapewnił Adamowi Yatesowi (Mitchelton-Scott) zwycięstwo na 5. etapie Tirreno-Adriatico. Tuż za nim finiszowała grupa pościgowa, z Michałem Kwiatkowski (Team Sky), który objął prowadzenie w wyścigu.

Yates zapewnił sobie zwycięstwo śmiałym atakiem na 4 kilometry przed metą, gdy na czele pozostała uszczuplona już grupa faworytów. Do pokonania pozostal mu jeszcze niewielki podjazd do Filottrano, gdzie znajdowała się meta, ale przewaga, którą dość szybko zbudował, wystarczyła, by odnieść zwycięstwo. Za nim finiszowała grupa pościgowa, z której najszybszy był Peter Sagan (Bora-hansgrohe), a trzeci na mecie zameldował się Kwiatkowski. Dzięki bonifikacie czasowej Polak wyprzedził w klasyfikacji generalnej Damiano Caruso (BMC Racing Team), który był dziś 10.

Dzisiejszy etap Tirreno-Adriatico był wyjątkowy. Kończył się w Filottrano, gdzie mieszkał i gdzie rok temu podczas treningu zginął Michele Scarponi, kolarz Astany. Dlatego jego koledzy z ekipy bardzo chcieli zabrać się w ucieczkę. Udało się Dario Cataldo, z którym uciekali Iljo Keisse (QuickStep Floors), Kristijan Koren (Bahrain-Merida), Steve Morabito (Groupama-FDJ) i Igor Boev (Gazprom-Rusvelo). Ich przewaga bardzo szybko urosła do sześciu minut, a peleton, zadowolony z takiego obrotu spraw, wyraźnie odpuścił tę ucieczkę, czekając na końcowe kilometry etapu, kiedy kolarze kilkukrotnie pokonywali wzniesienie w Filottrano.

Na około 60 kilometrów przed metą na czele pozostała już tylko czwórka kolarzy, odpadł Boev, natomiast Cataldo, Moabito, Koren i Keisse 30 kilometrów dalej mieli już tylko minutę przewagi nad peletonem, w którym teraz mocno pracowali kolarze BMC Racing Team. Gdy po raz przedostatni pokonywali podjazd do Filottrano, z czołówki zaatakował Cataldo i tylko on utrzymywał się jeszcze przez kilka kilometrów przed peletonem. Gdy do pracy na czele grupy włączyła się ekipa Sky, Włoch został szybko doścignięty. Mocne tempo uszczupliło grupę, ale defekty także miały w tym swój udział. Chris Froome (Team Sky) na pięć kilometrów przed metą musiał zmieniać koło i stracił kontakt z czołówką. Chwilę później zaatakował Adam Yates (Mitchelton-Scott) i przy braku reakcji rywali szybko zyskał kilkanaście sekund przewagi. W pogoń ruszył jeszcze Alexey Lutsenko (Astana), ale bez sukcesu.

Brytyjczyk do mety utrzymał przewagę i finiszował niezagrożony, 7 sekund przed grupą pościgową. Trzecie miejsce Kwiatkowskiego i bonifikata czasowa dała Polakowi prowadzenie w klasyfikacji generalnej.

Wyniki 5. etapu:

  • 1    Adam Yates (GBr) Mitchelton-Scott    4:16:35     
  • 2    Peter Sagan (Svk) Bora-Hansgrohe    0:00:07     
  • 3    Michał Kwiatkowski (Pol) Team Sky          
  • 4    Tiesj Benoot (Bel) Lotto Soudal          
  • 5    Rigoberto Uran (Col) EF Education First-Drapac p/b Cannondale          
  • 6    Geraint Thomas (GBr) Team Sky          
  • 7    Mikel Landa (Spa) Movistar Team          
  • 8    Jaime Roson (Spa) Movistar Team          
  • 9    Romain Bardet (Fra) AG2R La Mondiale          
  • 10    Damiano Caruso (Ita) BMC Racing Team          
  • 11    Davide Formolo (Ita) Bora-Hansgrohe          
  • 12    George Bennett (NZl) LottoNL-Jumbo    0:00:12     
  • 13    Alexey Lutsenko (Kaz) Astana Pro Team          
  • 14    Domenico Pozzovivo (Ita) Bahrain-Merida    0:00:15     
  • 15    José Gonçalves (Por) Katusha-Alpecin          
  • 16    Sep Vanmarcke (Bel) EF Education First-Drapac p/b Cannondale          
  • 17    Vincenzo Nibali (Ita) Bahrain-Merida    0:00:23     
  • 18    Greg Van Avermaet (Bel) BMC Racing Team    0:00:25     
  • 19    Sergey Firsanov (Rus) Gazprom-Rusvelo    0:00:38     
  • 20    Diego Ulissi (Ita) UAE Team Emirates          
  • 21    Fabio Aru (Ita) UAE Team Emirates          
  • 22    Daryl Impey (RSA) Mitchelton-Scott          
  • 23    Jan Polanc (Slo) UAE Team Emirates          
  • 24    Louis Meintjes (RSA) Dimension Data          
  • 25    Fabio Felline (Ita) Trek-Segafredo          
  • 26    Tony Martin (Ger) Katusha-Alpecin          
  • 27    Matthieu Ladagnous (Fra) Groupama-FDJ          
  • 28    Marco Canola (Ita) Nippo-Vini Fantini-Europa Ovini          
  • 29    Zdenek Stybar (Cze) Quick-Step Floors          
  • 30    Davide Villella (Ita) Astana Pro Team    0:00:44     
  • 31    Miguel Angel Lopez (Col) Astana Pro Team          
  • 32    Rafał Majka (Pol) Bora-Hansgrohe    0:00:50     
  • 33    Daniel Oss (Ita) Bora-Hansgrohe    0:01:06     
  • 34    Edoardo Zardini (Ita) Wilier Triestina-Selle Italia    0:01:11     
  • 35    Philippe Gilbert (Bel) Quick-Step Floors          
  • 36    Edvald Boasson Hagen (Nor) Dimension Data          
  • 37    Scott Thwaites (GBr) Dimension Data          
  • 38    Jasper Stuyven (Bel) Trek-Segafredo          
  • 39    Ivan Santaromita (Ita) Nippo-Vini Fantini-Europa Ovini          
  • 40    Simon Spilak (Slo) Katusha-Alpecin          
  • 41    Tosh Van Der Sande (Bel) Lotto Soudal    0:01:16     
  • 42    Julien Vermote (Bel) Dimension Data    0:01:19     
  • 43    Mathias Frank (Swi) AG2R La Mondiale          
  • 44    Kanstantsin Siutsou (Blr) Bahrain-Merida    0:01:54     
  • 45    Davide Cimolai (Ita) Groupama-FDJ          
  • 46    Jens Keukeleire (Bel) Lotto Soudal          
  • 47    Bob Jungels (Lux) Quick-Step Floors          
  • 48    Simone Ponzi (Ita) Nippo-Vini Fantini-Europa Ovini          
  • 49    Simon Clarke (Aus) EF Education First-Drapac p/b Cannondale          
  • 59    Michael Schär (Swi) BMC Racing Team    0:04:38     
  • 60    Franco Pellizotti (Ita) Bahrain-Merida    0:05:16     
  • 61    Dario Cataldo (Ita) Astana Pro Team          
  • 62    Michael Hepburn (Aus) Mitchelton-Scott    0:05:27     
  • 63    Luke Durbridge (Aus) Mitchelton-Scott          
  • 64    Victor Campenaerts (Bel) Lotto Soudal    0:07:03     
  • 65    Andrey Grivko (Ukr) Astana Pro Team    0:07:48     
  • 66    Guillaume Boivin (Can) Israel Cycling Academy          
  • 67    Vasil Kiryienka (Blr) Team Sky    0:07:51     
  • 68    Gianni Moscon (Ita) Team Sky          
  • 69    August Jensen (Nor) Israel Cycling Academy    0:07:54     
  • 70    Antoine Duchesne (Can) Groupama-FDJ    0:07:58     
  • 71    Rohan Dennis (Aus) BMC Racing Team    0:08:05     
  • 72    Alberto Bettiol (Ita) BMC Racing Team          
  • 73    Chris Froome (GBr) Team Sky          
  • 74    Tanel Kangert (Est) Astana Pro Team    0:09:00     
  • 75    Jos van Emden (Ned) LottoNL-Jumbo    0:09:23     
  • 76    Clement Venturini (Fra) AG2R La Mondiale          
  • 77    Sonny Colbrelli (Ita) Bahrain-Merida    0:11:08     
  • 78    Salvatore Puccio (Ita) Team Sky          
  • 79    Filippo Ganna (Ita) UAE Team Emirates          
  • 80    Aleksandr Riabushenko (Blr) UAE Team Emirates          
  • 81    Luka Mezgec (Slo) Mitchelton-Scott          
  • 82    Jonathan Castroviejo (Spa) Team Sky          
  • 83    Jens Debusschere (Bel) Lotto Soudal          
  • 84    Gijs Van Hoecke (Bel) LottoNL-Jumbo          
  • 85    Nikolas Maes (Bel) Lotto Soudal          
  • 86    Boy van Poppel (Ned) Trek-Segafredo          
  • 87    Marco Marcato (Ita) UAE Team Emirates    0:12:49     
  • 88    Stefan Küng (Swi) BMC Racing Team          
  • 89    Iljo Keisse (Bel) Quick-Step Floors          
  • 90    Fernando Gaviria (Col) Quick-Step Floors          
  • 91    Maximiliano Richeze (Arg) Quick-Step Floors          
  • 92    Daniele Bennati (Ita) Movistar Team          
  • 93    Ben Hermans (Bel) Israel Cycling Academy    0:14:20     
  • 94    Nathan Haas (Aus) Katusha-Alpecin          
  • 95    Julien Duval (Fra) AG2R La Mondiale          
  • 96    Patrick Bevin (NZl) BMC Racing Team          
  • 97    Eduard Grosu (Rom) Nippo-Vini Fantini-Europa Ovini          
  • 98    Tomasz Marczyński (Pol) Lotto Soudal    0:14:28     
  • 99    Filippo Pozzato (Ita) Wilier Triestina-Selle Italia    0:15:51     
  • 100    Alexis Gougeard (Fra) AG2R La Mondiale          
  • 101    Alexandre Geniez (Fra) AG2R La Mondiale          
  • 102    Aleksandr Vlasov (Rus) Gazprom-Rusvelo          
  • 103    Nicola Bagioli (Ita) Nippo-Vini Fantini-Europa Ovini          
  • 104    Daniel Hoelgaard (Nor) Groupama-FDJ          
  • 105    Tom Van Asbroeck (Bel) EF Education First-Drapac p/b Cannondale          
  • 106    Matteo Busato (Ita) Wilier Triestina-Selle Italia          
  • 107    Alex Dowsett (GBr) Katusha-Alpecin    0:20:15     
  • 108    Ryan Mullen (Irl) Trek-Segafredo          
  • 109    Nikolai Cherkasov (Rus) Gazprom-Rusvelo          
  • 110    Mads Pedersen (Den) Trek-Segafredo          
  • 111    Marco Coledan (Ita) Wilier Triestina-Selle Italia          
  • 112    Matthias Brändle (Aut) Trek-Segafredo          
  • 113    Jasha Sütterlin (Ger) Movistar Team          
  • 114    Igor Boev (Rus) Gazprom-Rusvelo          
  • 115    Rick Zabel (Ger) Katusha-Alpecin          
  • 116    Kristian Sbaragli (Ita) Israel Cycling Academy          
  • 117    Damiano Cunego (Ita) Nippo-Vini Fantini-Europa Ovini          
  • 118    Guy Sagiv (Isr) Israel Cycling Academy          
  • 119    Krists Neilands (Lat) Israel Cycling Academy          
  • 120    Marc Sarreau (Fra) Groupama-FDJ          
  • 121    Jacopo Mosca (Ita) Wilier Triestina-Selle Italia          
  • 122    Benoit Vaugrenard (Fra) Groupama-FDJ          
  • 123    Jakub Mareczko (Ita) Wilier Triestina-Selle Italia          
  • 124    Sacha Modolo (Ita) EF Education First-Drapac p/b Cannondale          
  • 125    Robert Wagner (Ger) LottoNL-Jumbo          
  • 126    Marcel Kittel (Ger) Katusha-Alpecin          
  • 127    Maarten Wynants (Bel) LottoNL-Jumbo          
  • 128    Liam Bertazzo (Ita) Wilier Triestina-Selle Italia          
  • 129    Stepan Kuriyanov (Rus) Gazprom-Rusvelo          
  • 130    Simone Consonni (Ita) UAE Team Emirates          
  • 131    Chad Haga (USA) Team Sunweb          
  • 132    Artem Nych (Rus) Gazprom-Rusvelo          
  • 133    Danny van Poppel (Ned) LottoNL-Jumbo          
  • 134    Alexander Foliforov (Rus) Gazprom-Rusvelo          
  • 135    Sho Hatsuyama (Jpn) Nippo-Vini Fantini-Europa Ovini          
  • 136    Dennis van Winden (Ned) Israel Cycling Academy          
  • 137    Niki Terpstra (Ned) Quick-Step Floors          
  • 138    Nikias Arndt (Ger) Team Sunweb          
  • 139    Lennard Kämna (Ger) Team Sunweb          
  • 140    Taylor Phinney (USA) EF Education First-Drapac p/b Cannondale          
  • 141    Ramunas Navardauskas (Ltu) Bahrain-Merida          
  • 142    Maciej Bodnar (Pol) Bora-Hansgrohe          
  • 143    Wilco Kelderman (Ned) Team Sunweb          
  • 144    Leopold Konig (Cze) Bora-Hansgrohe          
  • DNF    Mark Renshaw (Aus) Dimension Data          
  • DNF    Bernhard Eisel (Aut) Dimension Data          
  • DNF    Caleb Ewan (Aus) Mitchelton-Scott

pokaż pełną listę

Klasyfikacja generalna po 5. etapie:

  • 1    Michał Kwiatkowski (Pol) Team Sky    21:31:28     
  • 2    Damiano Caruso (Ita) BMC Racing Team    0:00:03     
  • 3    Mikel Landa (Spa) Movistar Team    0:00:23     
  • 4    Geraint Thomas (GBr) Team Sky    0:00:29     
  • 5    Rigoberto Uran (Col) EF Education First-Drapac p/b Cannondale    0:00:34     
  • 6    Adam Yates (GBr) Mitchelton-Scott    0:00:36     
  • 7    Davide Formolo (Ita) Bora-Hansgrohe    0:00:37     
  • 8    Tiesj Benoot (Bel) Lotto Soudal    0:00:39     
  • 9    George Bennett (NZl) LottoNL-Jumbo    0:00:41     
  • 10    Jaime Roson (Spa) Movistar Team    0:00:47     
  • 11    Domenico Pozzovivo (Ita) Bahrain-Merida    0:00:52     
  • 12    Romain Bardet (Fra) AG2R La Mondiale    0:00:53     
  • 13    Fabio Aru (Ita) UAE Team Emirates    0:01:19     
  • 14    Vincenzo Nibali (Ita) Bahrain-Merida    0:01:20     
  • 15    Louis Meintjes (RSA) Dimension Data    0:02:24     
  • 16    Miguel Angel Lopez (Col) Astana Pro Team    0:02:42     
  • 17    Alexey Lutsenko (Kaz) Astana Pro Team    0:02:50     
  • 18    Simon Spilak (Slo) Katusha-Alpecin    0:03:26     
  • 19    Ivan Santaromita (Ita) Nippo-Vini Fantini-Europa Ovini    0:03:45     
  • 20    Bob Jungels (Lux) Quick-Step Floors    0:03:51     
  • 21    Jan Polanc (Slo) UAE Team Emirates    0:04:01     
  • 22    Greg Van Avermaet (Bel) BMC Racing Team    0:04:19     
  • 23    José Gonçalves (Por) Katusha-Alpecin    0:04:59     
  • 24    Diego Ulissi (Ita) UAE Team Emirates    0:05:55     
  • 25    Kanstantsin Siutsou (Blr) Bahrain-Merida    0:06:04     
  • 26    Edoardo Zardini (Ita) Wilier Triestina-Selle Italia    0:06:21     
  • 27    Sergey Firsanov (Rus) Gazprom-Rusvelo    0:07:05     
  • 28    Primoz Roglic (Slo) LottoNL-Jumbo    0:07:58     
  • 29    Philippe Gilbert (Bel) Quick-Step Floors    0:07:59     
  • 30    Steve Morabito (Swi) Groupama-FDJ    0:08:02     
  • 31    Chris Froome (GBr) Team Sky    0:09:00     
  • 32    Davide Villella (Ita) Astana Pro Team    0:10:08     
  • 33    Simon Clarke (Aus) EF Education First-Drapac p/b Cannondale    0:10:33     
  • 34    Tosh Van Der Sande (Bel) Lotto Soudal    0:11:59     
  • 35    Fabio Felline (Ita) Trek-Segafredo    0:12:07     
  • 36    Tanel Kangert (Est) Astana Pro Team    0:13:01     
  • 37    Mathias Frank (Swi) AG2R La Mondiale    0:13:37     
  • 38    Rafał Majka (Pol) Bora-Hansgrohe    0:13:40     
  • 39    Julien Vermote (Bel) Dimension Data    0:15:33     
  • 40    Andrey Amador (CRc) Movistar Team    0:16:37     
  • 41    Zdenek Stybar (Cze) Quick-Step Floors    0:17:38     
  • 42    Ben Hermans (Bel) Israel Cycling Academy    0:17:59     
  • 43    Matthieu Ladagnous (Fra) Groupama-FDJ    0:18:14     
  • 44    Vasil Kiryienka (Blr) Team Sky    0:18:15     
  • 45    Tony Martin (Ger) Katusha-Alpecin    0:18:16     
  • 46    Gianni Moscon (Ita) Team Sky    0:18:26     
  • 47    Jasper Stuyven (Bel) Trek-Segafredo    0:18:53     
  • 48    Peter Sagan (Svk) Bora-Hansgrohe    0:18:57     
  • 49    Nathan Haas (Aus) Katusha-Alpecin    0:19:04     
  • 50    Daryl Impey (RSA) Mitchelton-Scott    0:19:43     
  • 51    Nelson Oliveira (Por) Movistar Team    0:19:48     
  • 52    Luke Durbridge (Aus) Mitchelton-Scott    0:19:50     
  • 53    Michael Schär (Swi) BMC Racing Team    0:20:08     
  • 54    Wilco Kelderman (Ned) Team Sunweb    0:20:22     
  • 55    Jack Bauer (NZl) Mitchelton-Scott    0:21:46     
  • 56    Daniel Oss (Ita) Bora-Hansgrohe    0:22:04     
  • 57    Simone Ponzi (Ita) Nippo-Vini Fantini-Europa Ovini    0:22:57     
  • 58    Franco Pellizotti (Ita) Bahrain-Merida    0:23:01     
  • 59    Scott Thwaites (GBr) Dimension Data    0:24:08     
  • 60    Davide Cimolai (Ita) Groupama-FDJ    0:24:29     
  • 61    Jorge Arcas (Spa) Movistar Team    0:25:51     
  • 62    Dario Cataldo (Ita) Astana Pro Team    0:26:34     
  • 63    Kristijan Koren (Slo) Bahrain-Merida    0:26:46     
  • 64    Andrey Grivko (Ukr) Astana Pro Team    0:27:30     
  • 65    Edvald Boasson Hagen (Nor) Dimension Data    0:27:32     
  • 66    Marcus Burghardt (Ger) Bora-Hansgrohe    0:27:35     
  • 67    Antoine Duchesne (Can) Groupama-FDJ    0:27:38     
  • 68    Marco Canola (Ita) Nippo-Vini Fantini-Europa Ovini    0:27:42     
  • 69    Jens Keukeleire (Bel) Lotto Soudal    0:27:51     
  • 70    Aleksandr Vlasov (Rus) Gazprom-Rusvelo    0:28:39     
  • 71    Sep Vanmarcke (Bel) EF Education First-Drapac p/b Cannondale          
  • 72    Matteo Busato (Ita) Wilier Triestina-Selle Italia    0:29:03     
  • 73    Michael Hepburn (Aus) Mitchelton-Scott    0:29:05     
  • 74    Tomasz Marczyński (Pol) Lotto Soudal    0:31:16     
  • 75    Nikolai Cherkasov (Rus) Gazprom-Rusvelo    0:31:18     
  • 76    Jos van Emden (Ned) LottoNL-Jumbo    0:31:41     
  • 77    Jonathan Castroviejo (Spa) Team Sky    0:32:02     
  • 78    Rohan Dennis (Aus) BMC Racing Team    0:32:28     
  • 79    Oscar Gatto (Ita) Astana Pro Team    0:32:56     
  • 80    Gijs Van Hoecke (Bel) LottoNL-Jumbo    0:33:55     
  • 81    Marco Marcato (Ita) UAE Team Emirates    0:34:47     
  • 82    Clement Venturini (Fra) AG2R La Mondiale    0:35:17     
  • 83    Niki Terpstra (Ned) Quick-Step Floors    0:35:40     
  • 84    Victor Campenaerts (Bel) Lotto Soudal    0:35:41     
  • 85    Guillaume Boivin (Can) Israel Cycling Academy    0:36:04     
  • 86    Sonny Colbrelli (Ita) Bahrain-Merida    0:36:19     
  • 87    Nikolas Maes (Bel) Lotto Soudal    0:36:24     
  • 88    Salvatore Puccio (Ita) Team Sky    0:36:44     
  • 89    Jens Debusschere (Bel) Lotto Soudal    0:36:55     
  • 90    Alexis Gougeard (Fra) AG2R La Mondiale    0:36:56     
  • 91    Fernando Gaviria (Col) Quick-Step Floors    0:37:15     
  • 92    Aleksandr Riabushenko (Blr) UAE Team Emirates    0:38:10     
  • 93    Boy van Poppel (Ned) Trek-Segafredo    0:38:40     
  • 94    Luka Mezgec (Slo) Mitchelton-Scott    0:39:22     
  • 95    Alberto Bettiol (Ita) BMC Racing Team    0:39:34     
  • 96    Daniel Hoelgaard (Nor) Groupama-FDJ    0:39:57     
  • 97    Daniele Bennati (Ita) Movistar Team    0:40:01     
  • 98    Alexandre Geniez (Fra) AG2R La Mondiale    0:40:23     
  • 99    Lennard Kämna (Ger) Team Sunweb    0:40:51     
  • 100    Alexander Foliforov (Rus) Gazprom-Rusvelo    0:41:29     
  • 101    Nicola Bagioli (Ita) Nippo-Vini Fantini-Europa Ovini    0:41:33     
  • 102    Krists Neilands (Lat) Israel Cycling Academy    0:42:13     
  • 103    Filippo Pozzato (Ita) Wilier Triestina-Selle Italia    0:42:35     
  • 104    Patrick Bevin (NZl) BMC Racing Team    0:42:47     
  • 105    Iljo Keisse (Bel) Quick-Step Floors    0:43:10     
  • 106    Julien Duval (Fra) AG2R La Mondiale    0:43:46     
  • 107    Leopold Konig (Cze) Bora-Hansgrohe    0:43:56     
  • 108    Maximiliano Richeze (Arg) Quick-Step Floors    0:44:15     
  • 109    Sacha Modolo (Ita) EF Education First-Drapac p/b Cannondale    0:44:46     
  • 110    August Jensen (Nor) Israel Cycling Academy    0:45:35     
  • 111    Stefan Küng (Swi) BMC Racing Team    0:47:19     
  • 112    Tom Van Asbroeck (Bel) EF Education First-Drapac p/b Cannondale    0:47:28 
  • 113    Benoit Vaugrenard (Fra) Groupama-FDJ    0:47:51     
  • 114    Danny van Poppel (Ned) LottoNL-Jumbo    0:48:32     
  • 115    Dennis van Winden (Ned) Israel Cycling Academy    0:48:48     
  • 116    Jacopo Mosca (Ita) Wilier Triestina-Selle Italia    0:49:28     
  • 117    Chad Haga (USA) Team Sunweb    0:50:01     
  • 118    Alex Dowsett (GBr) Katusha-Alpecin    0:51:10     
  • 119    Sho Hatsuyama (Jpn) Nippo-Vini Fantini-Europa Ovini    0:51:43     
  • 120    Matthias Brändle (Aut) Trek-Segafredo    0:51:48     
  • 121    Eduard Grosu (Rom) Nippo-Vini Fantini-Europa Ovini    0:52:01     
  • 122    Jasha Sütterlin (Ger) Movistar Team    0:52:02     
  • 123    Nikias Arndt (Ger) Team Sunweb    0:52:40     
  • 124    Simone Consonni (Ita) UAE Team Emirates    0:52:45     
  • 125    Artem Nych (Rus) Gazprom-Rusvelo    0:52:51     
  • 126    Stepan Kuriyanov (Rus) Gazprom-Rusvelo    0:53:03     
  • 127    Taylor Phinney (USA) EF Education First-Drapac p/b Cannondale    0:53:49
  • 128    Damiano Cunego (Ita) Nippo-Vini Fantini-Europa Ovini    0:54:10     
  • 129    Guy Sagiv (Isr) Israel Cycling Academy    0:54:26     
  • 130    Mads Pedersen (Den) Trek-Segafredo    0:54:29     
  • 131    Kristian Sbaragli (Ita) Israel Cycling Academy    0:55:27     
  • 132    Marcel Kittel (Ger) Katusha-Alpecin    0:55:57     
  • 133    Maciej Bodnar (Pol) Bora-Hansgrohe    0:56:01     
  • 134    Maarten Wynants (Bel) LottoNL-Jumbo    0:56:04     
  • 135    Rick Zabel (Ger) Katusha-Alpecin    0:56:45     
  • 136    Marco Coledan (Ita) Wilier Triestina-Selle Italia    0:57:16     
  • 137    Ramunas Navardauskas (Ltu) Bahrain-Merida    0:57:25     
  • 138    Robert Wagner (Ger) LottoNL-Jumbo    0:58:04     
  • 139    Ryan Mullen (Irl) Trek-Segafredo    0:58:06     
  • 140    Filippo Ganna (Ita) UAE Team Emirates    0:59:30     
  • 141    Marc Sarreau (Fra) Groupama-FDJ    0:59:46     
  • 142    Jakub Mareczko (Ita) Wilier Triestina-Selle Italia    1:00:13     
  • 143    Igor Boev (Rus) Gazprom-Rusvelo    1:00:39     
  • 144    Liam Bertazzo (Ita) Wilier Triestina-Selle Italia    1:07:09

pokaż pełną listę

 

comments powered by Disqus

Podobne artykuły